نمای شیشه ای اسپایدر

 • 25 شهریور 1397, 13:09

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدری از جدیدترین و مدرن‌ترین انواع نماهای موجود هستند که در کنار زیبایی ظاهری‌شان، مهم‌ترین وجهه و ویژگی نمای شیشه ای استفاده‌ی حداکثری از نور خورشید می‌باشد. انواع گسترده و متنوعی از نمای شیشه ای اسپایدر در بازار موجود است که باعث شده تا مشتریان با سلایق مختلف بتوانند انتخاب دلخواه خود را انجام دهند.
 
 

نمای شیشه ای اسپایدر


این روش برای محکم کردن سازه های شیشه ای، بدون سوراخ کردن شیشه به کار میرود. در نمای شیشه ای اسپایدر، برای اینکه بازوهای سازه با لبه های شیشه در یک راستا قرار بگیرند، سازه با کمربند اتصال زاویه ای 45 درجه میسازد. تیغه ای نازک در بین اتصال قرار میگیرد. یک صفحه خارجی به این تیغه متصل شده و شیشه را در جای خود محکم میکند. سیستم کمربندی نمایی از شیشه یکدست به وجود می آورد، اما در این روش صفحه های خارجی بر روی نمای سازه وجود دارند. برخی از معماران، وجود این صفحات خارجی را زیبا میدانند. در حالی که این روش به دلیل عدم نیاز به سوراخ کردن شیشه به صورت بالقوه اقتصادی تر است، اما ممکن است بسته به نوع طراحی، هزینه های سخت افزاری دیگری در پی داشته باشد.
 


نمای شیشه ای اسپایدر


شیشه اسپایدری

مهم ترین عامل در تعیین قیمت نمای شیشه ای اسپایدر نوع شیشه بکار رفته در نما می باشد. انواع شیشه به کار رفته در نمای  شیشه ای اسپایدر به شرح زیر می باشد. به دلیل تمرکز فشار خارجی بر روی نمای شیشه ای اسپایدر به هیچ عنوان امکان استفاده از شیشه ساده وجود ندارد و حتما باید از شیشه سکریت استفاده نمود. در صورتی که ارتفاع نمای شیشه ای اسپایدر بیشتر از سه متر باشد باید از شیشه های سکریت و لمینت استفاده شود. شیشه های دو جدار یکی دیگر از انواع شیشه هایی است که در نمای اسپایدر قابل استفاده است در تولید این شیشه ها از رینگ های آلومینیومی بین دو شیشه که مانع خروج گاز شده استفاده می شود. شیشه های کیرستالی برای نماهای اسپایدری استفاده می شود که به دنبال شفافیت بیشتر می باشند.
 
 

نمای شیشه ای اسپایدر


نمای شیشه ای اسپایدر و انواع آن

نمای شیشه ای اسپایدر به سه دسته کلی اسپایدر لوله ای , اسپایدر کابلی و اسپایدر فین گلس تقسیم بندی می شود و عمده تفاوت این سیستم ها , در سازه پشتیبان آنهاست و در اتصال یراق با شیشه تفاوتی بین آن ها وجود ندارد.

نمای اسپایدر لوله ای

متداول ترین و پرکاربردترین نوع نمای اسپایدر در سرتاسر دنیا اسپایدر لوله ای است. در این سازه از لوله های فولادی به عنوان سازه پشتیبان و ارتعاش گیر استفاده می گردد. قطر و ضخامت این لوله ها به عوامل مختلفی ازقبیل مدول بندی شیشه,وزن شیشه و موقعیت جغرافیایی پروژه بستگی دارد که بعد از محاسبات توسط تیم فنی شرکت دربیران مشخص می گردد.عمدتا از لوله های از جنس استیل در این قسمت سازه استفاده می گردد تا ترکیب آن با یراق آلات اسپایدر به زیبایی کار بیفزاید.
نمای اسپایدر گلس فین
نمای اسپایدر فین گلس را می توان یه سازه تمام شیشه ای دانست از این جهت که در این سیستم لوله های قطور فولادی جای خود را به تیغه های شفاف شیشه ای می دهند و به عنوان یه ارتعاش گیر در برابر نیروی باد عمل میکند یعنی اساسا در مقابل نیروهای استاتیکی مانند یه یک سازه پشتیبان قوی از جنس فولاد عمل می کند.نحوه اتصال این تیغه شیشه ای به سقف و کف و همچنین به یراق آلات اسپایدر نیازمند توضیحات کامل تر و فنی تری است که در این مقاله نمی گنجد.
نمای اسپایدر کابلی
نمای شگفت انگیزی که با استفاده از شیشه و کابل های معلق در سیستم اسپایدر کابلی به وجو می آید در هیچ یک از سیستم های نمای شیشه ای قابل مشاهده نیست.در این سیستم نه خبری از لوله های استیل و نه خبری از تیغه ها شیشه ای است و تمام اینها جای خود رو به کابل هایی نیرومند می دهند.طراحی و اجرای نمای اسپایدر کابلی(خرپا) نیازمند داشتن سازه بسیار قوی و محاسبات بسیار دقیقی می باشد.به همین دلیل و به دلیل سختی اجرا و قیمت تمام شده بالاتر نسب ت به سایر سیستم های اسپایدر کمتر از دو سیستم دیگر مورد استفاده قرار میگرید.
 

ادامه مطلب
نمای شیشه ای اسپایدر

پارتیشن‌های شیشه‌ای

 • 12 شهریور 1397, 11:38

پارتیشن‌های شیشه‌ای

پارتیشن اداری یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری است، که از آن برای نظم بخشیدن، زیباسازی، بهینه‌سازی و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی جهت فراهم کردن محیطی آرام و دوری از سر و صدا و دیگر عوامل برهم زننده تمرکز کارکنان و بهبود بازدهی آنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پارتیشن‌های شیشه‌ای از جدیدترین و زیباترین روش‌ها برای مدیریت فضا، استفاده‌ی حداکثری از نور محیط، خلق فضای زنده و پویا، و تسریع تعامل بین همکاران یک مجموعه است. این پارتیشن‌ها ضمن فراهم کردن فضایی با دید باز، حسی از حریم شخصی نیز به وجود می‌آورند.


 

پارتیشن‌های شیشه‌ای


 


پارتیشن شیشه ای و انواع آن
پارتیشن شیشه ای را از نظر عایق می توان به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم بندی کرد:
پارتیشن های تک جداره از پروفیل آلومینیوم به عنوان اسکلت یا فریم کار استفاده می شود.این فریم ها بسته به نیاز و درخواست مشتری می توانند در عرض های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.بعد از قرار گیری فریم های در جای خود از یک لایه شیشه سکوریت به عنوان پوشش فضای بین فریم ها استفاده می شود.این پارتیشن ها می توانند کاملا بدون فریم باشند!
در پارتیشن شیشه ای دو جداره نیز از آلومینیوم به عنوان فریم استفاده میشود با این تفاوت که از شیشه دو جداره به جای شیشه تک جداره استفاده می شود.پارتیشن های دو جداره تا 70 درصد از نفوذ صدای مزاحم به داخل اتاق و بالعکس جلوگیری می کنند.جنس فریم آلومینیوم ,نصب و آب بندی مناسب همگی نقش مهمی در کیفیت پارتیشن های دو جداره دارند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای


از محاسن پارتیشن شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
طراحی منحصر به فرد
طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه های تک و دو جداره و منحنی
قابلیت استفاده از شیشه های 8 , 10 و 12 میلیمتری
نصب و سریع و آسان
در پارتیشن شیشه ای امکان استفاده از شیشه های مات شونده به جای شیشه های معمولی فضای مدرن کاری شما را کامل تر میکند.

اجرای پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای امروزه به عنوان یکی از عومل در طراحی دکوراسیون داخلی در محیط های اداری و مسکونی و.. محسوب می شود. اجرای پارتیشن شیشه ای در محیط های مختلفی موجب می شود تا تنوع فضایی و افزایش دید بصری را ایجاد نماید و موجب بالا رفتن استفاده از محیط و تقسیم بندی آن به فضاهای مختلف گردد که این امر موجب بالا رفتن کارآیی در کارکنان در محیط اداری کاری با ایجاد حریم شخصی گردد. 
با اجرای پارتیشن شیشه ای درمحیط های بزرگ میتوان آن محیط را به فضاهای کوچکتر و کارآ تر تقسیم نمود و در محیط ها کوچک نیز می توان با تقسیم بندی فضایی استفاده از آن فضاها حتی فضاهای پرت و دور افتاده استفاده مفیدی داشت. اجرای پارتیشن شیشه ای علاوه بر زیبایی موجب می شود تا نور به طور یک دست در همه محیط بتابد.

 

پارتیشن‌های شیشه‌ای


پارتیشن به دلیل سبک خاصی که در طراحی و دکوراسیون ایجاد می‌کند، به‌طور مشترک در منازل، ادارات و فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول به‌صورت ثابت یا متحرک ارائه می‌گردد و می‌تواند دکور فضای دفتر و یا منزل شمارا بزرگ‌تر و کارآمدتر نشان دهد؛ برعکس دیوارهای گچی قدیمی، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک می‌تواند برای تغییر فضا مورداستفاده قرار گیرد. پارتیشن شیشه ای محیط را هم برای کارمندان و هم بازدیدکنندگان بسیار جذاب‌تر می‌کند و یک دکوراسیون حرفه‌ای برای فضای شمابه وجود می‌آورد. مزایای داشتن پارتیشن شیشه ای در دفتر و اماکن تجاری بسیار است صرفه اقتصادی بالای نصب این محصول با توجه به‌سرعت بالای نصب آن و فضاسازی بهینه محیط توسط پارتیشن شیشه ای بخشی از مزایای نصب این محصول در ادارات می‌باشد. هنگامی‌که این محصول در شرکت نصب می‌شود، ممکن است عملکرد افراد تا حدودی تحت تأثیر قرار بگیرد. ولی مطمئناً محیطی آرام و منظم را در شرکت پدید می‌آورد و نمی‌توان آن را با آزمایشگاه که یک محیط بسته و کسل آور است، یکی دانست. با استفاده از این محصول نحوهٔ عملکرد افراد در شرکت کاملاً واضح و مشخص است و در کنار آن می‌توان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم نمود و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین کرد. اگر برای آن و هر پارت، درب شیشه‌ای نصب گردد، دیگر می‌توان گفت که حریم خصوصی خوبی فراهم می‌آید.

ادامه مطلب
پارتیشن‌های شیشه‌ای

پارتیشن شیشه ای و مزایای آن

 • 27 مرداد 1397, 06:43

ما فکر می کنیمپارتیشن های شیشه ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. این یک موضوع مشترک است که دفاتر و بنگاه های شرکت های بزرگ برای به دست آوردن ویژگی های شیشه ای بودن دیوارها فضا کاری خود می توانند مدرن بودن را لمس کنند.
یکی از مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای این است که توانایی آنها برای به حداکثر رساندن نور طبیعی است. هیچ کس نمی خواهد در یک محیط تاریک کار کند و با ایجاد شیشه  بیشتر می توانید فضای کاری شما را به یک مکان روشن و پر انرژی تبدیل کنید.
اگر بخواهیم پارتیشن را به صورت تحت اللفظی ترجمه کنیم باید گفت که به معنای جداسازی و قسمت بندی است. در زمان های قدیم پارتیشن‌ها بیشتر از چوب ساخته می‌شد. این مجموعه پارتیشن‌‌های بلند معمولا تا سقف ادامه پیدا می کرد. در فرهنگ ایرانی پارتیشن را به صورت تقسیم، دیواره، دیوارک، تیغه، جداکردن، حدفاصل، وسیله یا اسباب تفکیک تعریف می‌کنند؛ اما امروز در معنای دیوارک بسیار کاربردی‌تر از سایر تعریف‌های موجود است.

تاریخچه‌ی پارتیشن
 
در ابتدای طراحی ساختمان پارتیشن اصلا وجود نداشته است. به تدریج و با گسترش صنعت ساختمان‌ سازی نیاز به این سازه‌ها بیشتر احساس شد. در واقع ساختمان‌ها برای جداسازی فضاها و محیط‌های داخلی به آن احتیاج داشتند. وظیفه‌ آن در این ساختمان‌ها تفکیک، جداسازی و تقسیم‌ بندی قسمت‌های داخلی ساختمان به صورت عملی بود.
جنس پارتیشن‌های اولیه بیشتر ترکیبی از چوب و پارچه بود. این پارتیشن‌ها به صورت صفحه‌هایی شلف مانند روی سقف قرار گرفته و مکان مناسبی برای قرارگیری کتاب‌ها و وسایل مختلف به شمار می‌آمدند. اینها سبب به وجودآمدن دو فضای کاربردی و جدا در کنار یکدیگر شدند.


بر خلاف انواع دیگر پارتیشن ‌ها این نوع از پارتیشن به راحتی قابل تمیز کردن است. برای این کار تنها کافی است که از یک شیشه‌شور و یک دستمال مخصوص استفاده کنید.

هزینه‌ی اجرای پارتیشن شیشه‌ای
 
هزینه‌ی نصب نوع شیشه‌ای در مقایسه با ساخت دیوار ثابت بسیار کمتر است. چرا که برای نصب این نوع نیازی به تغییرات اساسی در قسمت ساختاری و داخلی نیست. از طرفی به دلیل کاهش نیاز به لامپ یا چراغ الکتریکی در طول روز؛ هزینه‌های مصرف انرژی کاهش یافته و به دنبال آن از هزینه‌های کلی شرکت هم کاسته می‌شود. این کار علاوه بر منفعت مالی، جنبه‌ی مثبتی در محیط زیست دارد.

برخی مزایا 

 • نور طبیعی
پارتیشن های شیشه ای انتشار نور طبیعی را در فضای کار شما به حداکثر می رسانند. این امر به ویژه در صورتی مفید خواهد بود که پنجره ها در یک طرف قرار داشته باشند تا نور خورشید، بیشتر از فضاهای داخلی عبور کند. 

 • صرفه جویی
این پارتیشن های شیشه ای  برای هر فضای کاری گزینه ای کاملا مقرون به صرفه هستند، زیرا می توان آنها را به راحتی و به سرعت نصب کرد. شما می توانید پنل های شیشه ای را از هم جدا کرده و با خودتان ببرید. استفاده از این پارتیشن ها باعث می شود پولتان را در نصب و تغییرات آینده ذخیره کنید.
 • حریم خصوصی
یکی از دلایل اصلی که مردم علاقه ای به پارتیشن های شیشه ای ندارند این است که آنها مایلند حریم خصوصی داشته باشند. اگر مایل به برگزار کردن ملاقات ها یا جلسات خصوصی هستید، دیوارهای شیشه ای مناسب نخواهند بود. با این همه، خبر خوب این است که شیشه های کدر یا حتی رنگی این امکان را به کارکنان میدهد که بدون از دست دادن هیچ یک از مزایای گفته شده، حریم خصوصی خود را داشته باشند.
 
 • کاهش صدا
بسیاری از مردم ترجیح می دهند که از پارتیشن هایی استفاده کنند که به شکل مناسبی از پخش صدا در تمام شرکت جلوگیری می کند. دلیل دیگری که مردم پارتیشن های شیشه ای را نمی پسندند این است که مانع صوتی مفیدی ایجاد نخواهند کرد
 • تنوع
 

پارتیشن شیشه ای و مزایای آن

 

 
در حال حاضر پارتیشن های بسیاری وجود دارند که می توانند بهترین هماهنگی را با دفتر شما و شرایط مورد نظر شما داشته باشند. شما می توانید از بین تخته مخصوص نصب به دیوار و پارتیشن شیشه ای، با چارچوب و بدون چارچوب، با ارتفاع کامل و با ارتفاع نصفه یکی را انتخاب کنید.
 
 
این روزها، بیشتر فضاهای کاری را طوری طراحی می کنند که تاجایی که امکان داشته باشد مدرن به نظر برسد. با تمام اینها وقتی مراجعه کنندگان وارد دفتر شما می شوند، در دقایق اولیه دیدگاهی نسبت به شما در ذهن آنها شکل می گیرد. پارتیشن های شیشه ای می توانند فضای کاری شما را مدرن کنند که در نگاه اول نظر بیننده را جلب کرده و نقطه نظر او را کاملا مثبت می کند.
 

ما فکر می کنیمپارتیشن های شیشه ای بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. این یک موضوع مشترک است که دفاتر و بنگاه های شرکت های بزرگ برای به دست آوردن ویژگی های شیشه ای بودن دیوارها فضا کاری خود می توانند مدرن بودن را لمس کنند.
یکی از مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای این است که توانایی آنها برای به حداکثر رساندن نور طبیعی است. هیچ کس نمی خواهد در یک محیط تاریک کار کند و با ایجاد شیشه  بیشتر می توانید فضای کاری شما را به یک مکان روشن و پر انرژی تبدیل کنید.
اگر بخواهیم پارتیشن را به صورت تحت اللفظی ترجمه کنیم باید گفت که به معنای جداسازی و قسمت بندی است. در زمان های قدیم پارتیشن‌ها بیشتر از چوب ساخته می‌شد. این مجموعه پارتیشن‌‌های بلند معمولا تا سقف ادامه پیدا می کرد. در فرهنگ ایرانی پارتیشن را به صورت تقسیم، دیواره، دیوارک، تیغه، جداکردن، حدفاصل، وسیله یا اسباب تفکیک تعریف می‌کنند؛ اما امروز در معنای دیوارک بسیار کاربردی‌تر از سایر تعریف‌های موجود است.

پارتیشن شیشه ای و مزایای آن

 

ادامه مطلب
پارتیشن شیشه ای و مزایای آن

سقف شیشه ای

 • 13 مرداد 1397, 10:10

سقف شیشه ای بر اساس فضای موجود و بوسیله قطعات شیشه ای پوشانده می شود. این نوع سقف بوسیله پروفیل های آهنی پروفیل کشی می شود. شیشه با توجه به نظر مشتری از جنس سکوریت و لمینت ساخته می شود. 

سیستمسقف شیشه ای متحرک برقی

سقف های متحرک یکی از تکنولوژی های جدید در این صنعت می باشد که بوسیله ریموت کنترل باز و بسته می شود .سقف متحرک شیشه ای اتوماتیک از ورود باران جلوگیری می کند. این محصول طوری طراحی شده وزن حاصل از باد و باران،برف و زلزله تحمل می کند.
از مزایای استفاده از سقف شیشه ای می توان به زیبایی و فرم پذیری ، عمر طولانی،استفاده راحت و تنوع رنگ و طرح اشاره کرد. این نوع پوشش برای مکانهای مختلفی از جمله مراکز توریستی، تجاری، آموزشی و فرهنگی و پارک‌ها استفاده می شود.
تنوع رنگ و طرح،وزن سبک،زیبایی و قابلیت فرم پذیری، ساخت و نصب آسان ، نگهداری راحت ، عمر طولانی ، مقاوم در برابر نزولات جوی

طراحی سقف شیشه‌ای وابسته به فضا ی موجود وسلیقه شماست، بعضی از سقف‌ها به شکل یکپارچه طراحی می‌شود به نوعی که شیشه‌ای کاملاً شفاف پیش روی شماست که دارای کمترین اتصال وقاب است. 

 نصب سقف شیشه‌ای

برای نصب سقف شیشه ای روی عرشه،لازم است که ابتدا از یک سازه چوبی پیش ساخته استفاده کنید. سپس با یک سازه عمودی وپیچ ومهره سقف وپنجره های شیشه‌ای ساخته شده روی آن را محکم کنید.از سازه چوبی به جای خرپا استفاده کنید. بعد از آن که سقف خر پا را نصب کردید، سقف شیشه‌ای را می بندید وبعد قاب را عایق بندی کنید.

کاربرد سقف شیشه‌ای

سقف شیشه‌ای برای فضای حیاط خلوت، پاسیو  وتراس در آپارتمان کاربرد دارد.این سقف ظاهر زیبایی دارد ودر برابر گرما و رطوبت ،سروصدا آلودگی عایق است. انواع سقف‌های شیشه‌ای آسمان مجازی را به آپارتمان هدیه میکند. این سقف ها را می‌شود به صورت سیستم‌های جمع شونده و متحرک ساخت. در ساختمان‌های تجاری انواعی از تک چرخ ودو چرخ  طرفداران خود را دارد. بعضی از انواع این سقف‌ها کشویی اند. البته این سقف‌ها به شکل ثابت شیشه‌ای هم کاربرد دارد.
در کشورهایی که سرانه فضای سبز کمتری برای شهروندان وجود دارد،تولید فضای سبز یکی از اولویت های محیط زیستی است. شهروندان شهر‌های بزرگ اغلب در آپارتمان ها ساکن هستند، پس فضای سبز را می‌شود بر روی بالکن ها وتراس ایجاد کرد وجود سقف شیشه‌ای این فضا را کاملاً امن وزیبا می‌کند.
 
مزایای استفاده از پوشش های پارچه ای

تنوع طرح و رنگ سقف شیشه ای
وزن سبک
زیبایی و قابلیت فرم پذیری
مقاوم در برابر عوامل جوی
ساخت و نصب سریع
عمر طولانی و نگهداری آسان
کاربری این محصول
مراکز توریستی، تفریحی و هتل ها
فضاهای تجاری و رستورانها
مراکز آموزشی و فرهنگی
پارکها و فضاهای سبز
فضاهای نمایشگاهی در مدل های مربع و مثلثی
 

سقف شیشه ای

 

 

پارتیشن اداری شیشه ای

برای فریم های مورد استفاده در پارتیشن اداری شیشه ای از رنگ های متنوع می توان استفاده نمود. اصولا رنگ های سرد مانند سیلور، مشکی و یا بژ طرفداران بسیاری دارند و کارخانجات تولید کننده پروفیل هایی با رنگ های ذکر شده را به صورت دپو درانبار های خود ذخیره می کنند تا در زمان تولید پارتیشن اداری شیشه ای زمان کمتری را صرف نمایند. در پارتیشن اداری شیشه ای از فریم های آلومینیومی استفاده می شود که آنادایز شده. در این روند، رنگ خروجی نسبت به رنگ های پودری دارای مقاومت بیشتری میباشد چرا که از ترکیبات شیمیایی برروی پروفیل آلیاژ آلومینیوم استیل استفاده شده است و علاوه بر این رنگ هایی متنوعی را برای پروفیل ایجاد می نماید.
برای پروفیل های پارتیشن سبد های آنادایز در هر بار آنادایز بیش از ۶۰۰ پروفیل را به مخزن هدایت مینماید و این همسانی رنگ را در کل قطعات پارتیشن تامین مینماید. مقاومت ضربه ای و شیمیایی آنادایز از جمله محاسن این نوع رنگ بشمار می رود.


 

ادامه مطلب
سقف شیشه ای

پارتیشن اداری با کمد متصل

 • 4 مرداد 1397, 07:55

یکی از جدیدترین ترکیبات هوشمندانه در این لاین پارتیشن اداری با کمدهای متصل است. این کمدها باعث بالا رفتن استفاده بهینه از فضای موجود می شود. در واقع نیاز به فایلینگ در ادارات مختلف دیده می شود و استفاده از پارتیشن های کمد دار در نهایت یک تیر و چند نشان خواهد بود.

استفاده از جنس ام دی اف به عنوان یک جایگزین بسیار عالی بجای جنس نئوپان است. در واقع به دلیل ساختار یکنواخت همگنی که جنس ام دی اف دارد می تواند به راحتی ابزار کاری شود و بدون هیچ هزینه اضافه ای مورد استفاده قرار بگیرد.
پارتیشن اداری ام دی اف که دارای استراکچر های ام دی اف و گاه شیشه ای هستند، در گوشه های داخلی خود دارای پرکننده دیوار بوده و این موضوع سبب می شود که طراحی به درستی نشان داده شود.


 
با انواع مختلف پارتیشن اداری آشنا شوید

اگر می خواهید محیط اداره خود را به شکلی نو و تازه بهبود ببخشید و از مساحت موجود حداکثر استفاده را داشته باشید ازپارتیشن اداری استفاده کنید.


پارتیشن اداری برای عملکرد هر چه بهتر جداسازی فضا در محیط های اداری کارایی دارد، این پارتیشن ها در انواع و جنس های متعددی تولید و به بازار عرضه شده اند که هرکس بنابر بودجه و سلیقه خود می تواند یکی از آن ها را برگزیند. 

همچنین پارتیشن های اداری در دو دسته کلی قرار می گیرند که نام آن ها در ادامه ذکر شده است:

1.      پارتیشن اداری تک جداره
 
 

پارتیشن اداری با کمد متصل

 

 

عوامل گوناگونی برای تعیین قیمتپارتیشن اداری تاثیر می گذارند، در ادامه به تعدادی از این عوامل اشاره خواهید داشت:

1.      جنس پارتیشن و مواد به کار رفته در ساخت آن: این مورد بیشترین تاثیر را بر روی قیمت دارد.
2.      ارتفاع پارتیشن: ارتفاع از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پارتیشن اداری است، هر چه ارتفاع بیشتر باشد ملزم به پرداخت هزینه بیشتری هستید.
3.      ابعاد پارتیشن: ابعاد پارتیشن نیز در قیمت نهایی تعیین شده موثر است که این مورد می تواند بسته به مساحت و یا سلیقه کارفرما تغییر پیدا کند، 
4.      ضخامت پارتیشن: در مواردی که پارتیشن از چوب یا ام دی اف ساخته می شود ضخامت آن نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است.
5.      نصب و اجرای پارتیشن: بخش نصب و اجرا نیز تاثیر زیادی بر هزینه نهایی دارد، برای انجام این مرحله از افراد خبره و متخصص بهره بگیرید. 
6.      طرح پارتیشن: هر پارتیشن بخصوص پارتیشن های متحرک در طرح های متنوعی تولید و به بازار عرضه شده اند، قیمت پارتیشن اداری بر حسب طرح انتخابی شما تعیین می گردد.
7.      نوع کارایی آن: برخی پارتیشن ها به خصوص نوع متحرک آن کارایی های گوناگونی دارند که این موضوع نیز می تواند بر قیمت پارتیشن اداری تاثیرگذار باشد.
8.      مدل پارتیشن: مدل نیز از عوامل مهم تعیین کننده قیمت است چرا که برخی مدل ها مراحل نصب آسانی دارند و برخی دیگر مشکل. هر کدام از این دو، وقت و انرژی متفاوتی را می طلبند که بسته به آن قیمت نهایی تعیین می شود.
همانطور که مشاهده کردید عوامل زیادی هستند که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر قیمت پارتیشن اداری را مشخص می کنند.
 

پارتیشن اداری با کمد متصل

 


 

این نوع پارتیشن برای تفکیک فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی مناسب است و قیمت کمتری نسبت به دیگر انواع ارائه شده دارد. اگر هدف شما کاهش هزینه است می توانید از این مدل بهره بگیرید. پارتیشن تک جداره برای قرار گرفتن روی زمین نیاز به ستون دارد و ضخامت آن نسبت به نوع دو جداره کمتر است.
 

پرده هانی برای مجهز شدن پارتیشن به ریموت کارایی دارد و می تواند در قیمت پارتیشن اداری تاثیر بگذارد، این مورد فقط در انواع دوجداره کارایی دارد. پارتیشن دو جداره می تواند به راحتی روی زمین قرار بگیرد و برای ثابت ماندن نیازی به ستون ندارد.
 
 

پارتیشن اداری با کمد متصل

 


ادامه مطلب
پارتیشن اداری با کمد متصل

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

 • 21 تیر 1397, 12:03

امروزه در معماری مدرن و چیدمان مبلمان اداری، سعی می کنند تا فضای دلبازی با نور کافی را برای کارکنان ایجاد کنند بنابرین برای افزایش نور طبیعی و زیبایی منحصر به فرد در ادارات استفاده ازپارتیشن شیشه ای توصیه می شود.
بیشترمردم وقت خود را در ادارات شرکت ها و محیط های کاری میگذارند تاثیر روانی استفاده از پارتیشن شیشه ای باعث می شود که کارمندان و مراجعه کنندگان حس خوبی را به محیط کار داشته باشند. بلوک‌های شیشه‌ای در انواع رنگ‌ها و طرح‌های مختلف و با ابعاد متفاوت ارائه می‌شوند که به صورت کلی می‌توان آنها را به دسته‌های زیر طبقه‌بندی کرد.
 • پارتیشن شیشه‌ای طرح‌دار
 • پارتیشن شیشه‌ای شفاف
 • پارتیشن شیشه‌ای رنگی
 • پارتیشن شیشه‌ای توپر
 • پارتیشن شیشه‌ای ایمن یا ضد آتش
 • پارتیشن شیشه ای دو جداره 

پارتیشن شیشه ای دو جداره  یکی از انواع ، تقسیم کننده ها ، جهت تقسیم بندی فضای اداری شما است . که ویژگی های منحصر به فردی دارد .
 

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

 انواع پارتیشن های اداری شیشه ای 

پارتیشن اداری شیشه ای در دو نوع تک جداره و دو جداره موجود بوده و توسط افرا ، تولید و پیاده سازی می شود . در انجام پروژه های پارتیشن شیشه ای از فریم های آلومینیومی استفاده می شود .
تفاوت پارتیشن شیشه ای دو جداره , عایق صوت و حرارت بوده و تا 70 درصد از گذرندگی دما و صوت جلوگیری می کند .
 
از محاسن پارتیشن شیشه ای دو جداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی متفاوت و شیک
امکان استفاده از شیشه های دو جداره انحنا دار
نصب آسان و سریع
بهبود فضا از نظر زیبایی شناسی 
 

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

 


 
جلوه پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای سکوریت با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می‌کند. این محصول بسیار دکوراتیو است و فریم‌های آن با هر نوع رنگ همرنگ شده و هارمونی می‌یابند. ترکیب عالی شیشه با یراق‌آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط می‌بخشد. این محصول در فضاهای گوناگون وبا هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می‌کند و نقش عمده‌ای در محیط اداری مدرن امروز بازی می‌کند. 

ویژگی های شیشه پارتیشن

 1. پارتیشن شیشه‌ای با ویژگی تک جداره
 2. عملکرد صوتی (آکوستیک) تا ۴۷ db
 3. جذابیت و شیک بودن
 4. انواع طرح های سندبلاست
 5. طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها
 6. ضخامت ۱۰ میلیمتر
 7. ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل
 8. نصب سریع
 
تأثیر پارتیشن شیشه ای در ادارات

هنگامی‌که این محصول در شرکت نصب می‌شود، ممکن است عملکرد افراد تا حدودی تحت تأثیر قرار بگیرد. ولی مطمئناً محیطی آرام و منظم را در شرکت پدید می‌آورد و نمی‌توان آن را با آزمایشگاه که یک محیط بسته و کسل آور است، یکی دانست. با استفاده از این محصول نحوه عملکرد افراد در شرکت کاملاً واضح و مشخص است و در کنار آن می‌توان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم نمود و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین کرد. اگر برای آن و هر پارت، درب شیشه‌ای نصب گردد، دیگر می‌توان گفت که حریم خصوصی خوبی فراهم می‌آید.
 

استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره در محل های با سر و صدای بالا پیشنهاد می شود. در پارتیشن شیشه ای دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت ۱۰ میل که عایق بسیار قوی صدا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارتیشن شیشه ای دوجداره با کارشناسان رامادر تماس حاصل فرمایید.
 

پروسه نصب در محصولات مختلف فرنیچر بسیار حائز اهمیت می باشد. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطر کیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و فرنیچر نیز شامل این حساسیت در نصب میشوند. با وجود معابر و راهروهای باریک و محدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب محصول بسیار تعیین کننده میباشد.

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دوجداره مدولار
 • پارتیشن دوجداره آکوستیک
 • پارتیشن دوجداره متحرک
 • پارتیشن دو جداره آلومینیومی
 • پارتیشن دوجداره ام دی اف
 

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

 


ادامه مطلب
پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

بهینه سازی محیط توسط پارتیشن اداری

 • 10 تیر 1397, 07:43

در چند سال اخیر نحوه طراحی و پیاده سازی دکوراسیون محیط کار تغییرات بسیار زیادی داشته است. به طوری که شاید نتوان دکوراسیون های امروزی فضای کاری را با چند سال گذشته قیاس کرد. امروزه در طراحی فضای کار به اصول بسیار زیادی توجه می شود که در این میان، دقت به نحوه ارتباط و تعامل کارکنان در راس این توجهات قرار دارد؛ از همین رو در طراحی فضاهای اداری به این اصل دقت ویژه ای می شود. اگر بخواهیم از یک جنبه دیگر به موضوع طراحی و پیاده سازی دکوراسیون فضاهای اداری بپردازیم، می توانیم بگوییم استفاده بهینه از فضا یکی دیگر از نکات قابل توجه در طراحی به شمار می رود.

مزایای استفاده از پارتیشن های اداری

همان طور که گفته شد، پارتیشن اداری کمک به سزایی به بهینه سازی فضا می کنند. شاید برخی از افراد نسبت استفاده از پارتیشن اداری را در فضای کار مناسب ندانند و کماکان استفاده از تیغه های گچی را بر هر چیز دیگری ترجیح دهند. اما این افراد متوجه خواهند شد که مزایای فراوان پارتیشن اداری مدت هاست که موجب گرایش مردم به سمت خود شده است.
سرعت بالا در اجرای پارتیشن های اداری را می توان به عنوان یکی از مهم ترین مزایای آن دانست.
در صورتی که فضای کار تغییر کرد، می توان پارتیشن ها را به محل کار بعدی خود انتقال داد و مجددا از آن استفاده کرد.
اگر بخواهیم از جنبه اقتصادی به استفاده از پارتشین ها بنگریم، می توانیم بگوییم که هزینه خرید و پیاده سازی پارتیشن ها نسبت به تیغه های گچی بسیار کمتر خواهد بود.
از جنبه زیبایی شناختی نیز می توان پارتیشن ها را در فضای کار بسیار موثر دانست. 
 
 
 انواع پارتیشن 

پارتیشن اداری دیواری قابل حمل
یافتن بهترین و مناسب ترین نوع پارتیشن اداری با توجه به فضای موجود و هدف از تقسیم بندی فضا امکان پذیر می باشد.
 

بهینه سازی محیط توسط پارتیشن اداری

 


 
متریال مورد استفاده برای ساخت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری که با مواد باکیفیت و شیشه مرغوب ساخته شده باشد تاثیر به سزایی در به حداقل رساندن سر و صدا در مکان های عمومی دارد و از این رو موجب افزایش بازدهی کارکنان و مدیران می شود.
 
 
نکات ضروری برای انتخاب پارتیشن اداری مناسب

برای انتخاب نوع مناسبی از این پارتیشن توجه به ابعاد فضای مورد نظر برای ساخت پارتیشن و میزان هزینه ای که برای خرید آن در نظر گرفته شده است حائز اهمیت می باشد.
بسیاری از سالن های بزرگ و یا کوچک ارگان های رسمی و اداری دارای ستون ها و دیوارهای کج می باشند از این رو استفاده از انواع استفاده از این محصول می تواند علاوه بر کاربرد گسترده در تقسیم بندی، با پوشاندن قسمت های معیوب فضایی مدرن و شیک را به وجود آورد.
امکان نصب انواع یراق آلات بر روی بدنه انواع پارتیشن وجود دارد و برای مدت طولانی قابل استفاده می باشد. انعطاف پذیر بودن پارتیشن اداری موجب شده تا افراد بتوانند با توجه به نوع فضای اداری و ارگان رسمی با هزینه ای مناسب و متناسب با نیاز خود نوع دلخواه از این پارتیشن را انتخاب کرده و تغییرات چشمگیری در دکوراسیون و معماری فضای داخلی ایجاد کنند.
برای انتخاب نوع رنگ و جنس این محصول توجه به هارمونی رنگ های به کار گرفته شده در فضای داخلی محیط های رسمی برای ایجاد فضایی مدرن و زیبا تاثیرگذار است.
 
 

بهینه سازی محیط توسط پارتیشن اداری

 

 
شناسایی بهترین پارتیشن اداری

برای انتخاب یک پارتیشن اداری مناسب در ابتدا می بایست فضای مورد نظر را بررسی نمایید و در نهایت با توجه به تعداد قاب بندی مورد نظر تشخیص دهید که کدام مدل زیباتر است. توجه کنید که پارتیشن های اداری اغلب سبب می شود که سالن اجتماع، اتاق های کنفراس، و دفاتر کاری به طور دقیق جداسازی شود و این موضوع به دلیل وجود دکوراسیون های داخلی مناسب زیباتر خواهد بود. طراحی هوشمندانه پارتیشن های اداری از اهمیت بسیار ویژه ای برخودار است. شما می توانید با ارتباط با تیم های مشاور ما بهترین انتخاب را داشته باشید. در واقع انتخاب یک پارتیشن اداری مناسب سبب می شود که افراد روال کاری را در بهترین فضا پیش برده و این موضوع از دید مراجعه کنندگان نیز بسیار پر اهمیت خواهد بود. هزینه های تعیین شده برای این محصول بر اساس طرح، مدل، نوع طراحی، جنس تعیین خواهد شد. 
 

بهینه سازی محیط توسط پارتیشن اداری

 


ادامه مطلب
بهینه سازی محیط توسط پارتیشن اداری

سقف متحرک شیشه ای و عملکردهای آن

 • 5 تیر 1397, 07:33

سقف متحرک شیشه ای برای فضاهای کوچک برای اضافه کردن فضای پاسیو و یا قسمتی از حیاط ویلایی به آشپزخانه و یا نشیمن مناسب می باشد. که بیشتر در کشورهای اروپایی و آمریکایی با توجه به فرهنگ شان به دلیل دید کامل شیشه کاربرد دارند.
شیشه های استفاده شده در سقف اتوماتیک وزن سنگینی دارند و محدود به ابعاد استاندارد طراحی می باشند که باید یک سازه فلزی و استراکچر محکمی را برای آنها در نظر گرفت که با توجه به ابعاد فضای موجود و همین طور محدودیت شیشه به قسمت های مساوی تقسیم شوند که شیشه داخل این قاب ها قرار گیرد.
مشکل بعدی در سقف شیشه ای حالت ذره بینی عمل کردن شیشه ها به هنگام تابش نور خورشید می باشد که باعث می شود فضای نشیمن گاه زیر سقف در ساعات تابش نور خورشید عملا برای نشستن مناسب نمی باشد و همینطور اگر از چوب برای کف زیر این سقف ها استفاده شده باشد احتمال خطر آتش سوزی را چندین برابر می کند.
 
بدلیل وزن سنگین شیشه های مورد استفاده در این محصول ، نیازمند استفاده از یک سازه فلزی و استراکچر محکم هستیم، و ابعاد شیشه ها باید بطور استاندارد و در اندازه های کوچک در داخل قالب های تعبیه شده ، انتخاب شود .
اما سازه های پارچه ای این مشکلات را نداشته و از فضا در برابر نور خورشید محافظت می کند .
 سقف شیشه ای برای فضا های کوچک کاربردی نیست زیرا در هنگامی است که شیشه ها در حالت جمع باشند، قسمت زیادی از دید آسمان کور می شود. این در حالی است که قیمت تمام شده در هر متر مربع برای کارفرما ، توجیه اقتصادی ندارد .
 
 

سقف متحرک شیشه ای و عملکردهای آن

 


کاربرد انواع سقف های امروزی سقف شیشه ای

عامل های روشن سازی معمولاً برای ورود مستقیم و غیر مستقیم نور خورشید از طریق نورافکنی بالا به کار برده می شوند.
 پنجره سقفی ثابت متشکل از چارچوب ساختاری محافظ یک قاب لعاب کاری می باشد .امروزه سقف های کاذب در ساختمان ها جزئی است که نمی توان آن را نادیده گرفت . محلی برای عبور تاسیسات که دسترسی به آن نیز بسیار مهم است . گاه این سقف ها محلی برای نور دهی نیز به حساب می آیند که اهمیت آنها را دو چندان می کند . 
بسیاری از افراد که علاقه به داشتن فضایی زیبا و متفاوت دارند علاقه ای به استفاده از متریال های بی ارزشی چون طلق های پلاستیکی برای این فضا ندارند از این رو برای پوشش خاص و متفاوتی که برای آنها نیاز دارند دچار مشکل و سر در گمی می شوند .


سقف متحرک شیشه ای و عملکردهای آن

 
برخی عملکردهای سقف شیشه ای

 •  استفاده حداکثری از نور روز
 •  دید به داخل و دید به خارج
 •  جلوه ظاهری
 •  ممانعت از اتلاف حرارت از داخل به بیرون و عدم جذب بیش از حد گرادیان حرارتی از خارج به داخل
 •  جذب حرارت
 •  ایجاد تعادل حرارتی
 •  عمر مفید بالا
 •  استحکام کافی در مقابل بارهای خارجی نظیر بار ناشی از باد و زلزله
 •  تحمل تنش های حرارتی
 •   مقاومت در برابر آتش سوزی
 •   عایق صدا

سقف متحرک شیشه ای و عملکردهای آن

  

ادامه مطلب
سقف متحرک شیشه ای و عملکردهای آن

انواع پارتیشن اداری و کاربردهای پارتیشن اداری

 • 30 خرداد 1397, 08:19

مهم ترین عملکرد دیوارها، جداسازی کامل یا تقریبی فضاهای مختلف از یکدیگر است. 
امروزه  با تغییراتی که در سبک زندگی و تکنولوژی روز و به تبع آن در اندازه و مساحت فضاها ایجاد شده، تعریف چهارچوب فعالیت ها نیز تغییر کرده است. پارتیشن به معنی جداسازی و قسمت بندی است.
 

انواع پارتیشن اداری و کاربردهای پارتیشن اداری

 


 
استفاده از پارتیشن ها در برخی از فضا های کاربری

 • جداسازی فضای ورودی از فضاهای دیگر.
 • جداسازی فضای هال از پذیرایی.
 • پنهان کردن قسمت های قناس فضا، ستون های قرارگرفته در مرکز یا فضاهایی با دیوار کج.
 • برای فضاسازی در اتاق خواب های بزرگ و تبدیل آن به دو اتاق تو در تو مثلا اتاق خواب و فضای کار یا قسمت خواب و فضای تعویض لباس و ... 
در طراحی پارتیشن های اداری امروزی به فرم نیز بسیار توجه می شود. در طراحی پارتیشن ها، می توانید از تلقیق چوب یا ام دی اف با شیشه و فلزاتی نظیر آلومینیوم بهره گیرید. تنوع در مواد این امکان را به طراح می دهد تا طرح های متنوع و متفاوتی را جهت مصارف گوناگون پدید آورد.

طراحی پارتیشن اداری خلاقانه

در یک محیط اداری با وسعت کم برای جلوگیری از بی نظمی می توان از پارتیشن اداری استفاده نمود، در چنین فضایی طراحی پارتیشن اداری می بایست خلاقانه صورت پذیرد. این پارتیشن ها می بایست به صورتی در کنار هم قرار بگیرد که فضای مازاد قابل قبولی ایجاد نماید. استفاده از نورپردازی های دقیق در هر بخش به همراه ورودی های مجزا سبب می شود که در نهایت فضای وسیعتری به همراه باشد. قاب بندی صحیح هر اتاق به نوعی سبب می شود که تیم های مختلف کاری بتوانند زمان مناسبی را در کنار هم سپری نمایند. توجه نمایید که هرچه ایده پردازی در این لاین بیشتر باشد قطعا می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.
 
 

انواع پارتیشن اداری و کاربردهای پارتیشن اداری

 


برخی مزایای پارتیشن اداری  
 
یکی از فضاهایی که استفاده از پارتیشن در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، محیط های اداری است. استفاده از پارتیشن اداری در بسیاری از محیط های کاری علاوه بر کاهش هزینه ها برای تقسیم بندی فضا، جلوه ای مدرن و شیک را به محیط داده است که البته کارایی های دیگری نیز دارد.
  
باید بدانید که جنس پارتیشن ‌ها در میزان صدا، نور و ... بسیار اهمیت دارد. انواع جنس پارتیشن های اداری عبارت اند از: ام دی اف، چوب، شیشه، فلز، آلومینیوم، پرده و غیره. مزیت پارتیشن های اداری این است که شما می‌توانید از این جداکننده ها یا تقسیم‌کننده ها در هر ناحیه یا قسمت از شرکت به طور دائمی و یا موقت استفاده نمایید. 

طراحی انواع پارتیشن بندی اداری 
 
امروزه در فضاهای اداری سعی بر این است که  بتوان با استفاده از سریع ترین راه ها محیطی شیک و زیبا  را به وجود آورد، همچنین فضاسازی در محیط کار و ایجاد فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی در بخش مختلف یک محیط اداری نقش بسزایی در بهبود کار کارکنان و جذب مشتری می تواند، داشته باشد. از بین تمام جدا کننده های کاذب در فضاهای اداری می توان به پارتیشن بندی اداری اشاره کرد .

در طراحی پارتیشن بندی اداری به دو نوع پارتیشن بندی اشاره می شود:
 
 

یکی از فضاهای اداری و کاری که از پارتیش اداری استفاده می کنند بانک ها می باشند و معمولا همه ما امروزه در بانک ها شاهد پارتیشن بندی های مدرن و لوکس می باشیم که فضای خوب و ایده آل را در بانک فراهم آورده است. از انواع مختلف پارتیشن بندی اداری در بانک استفاده می شود که می توان به پارتیشن تمام ام دی اف، دو جداره، شیشه و... اشاره نمود.

قیمت خرید پارتیشن های اداری
 
قیمت خرید پارتیشن های اداری بر اساس نوع طراحی مثلا تک جداره یا دو جداره بودن و براساس اندازه و همچنین جنس آن یعنی آلومینیوم، شیشه و یا ام دی اف متفاوت است،  به طور مثال اگر در پارتیشن بندی اداری از پارتیشن دوجداره استفاده شود با جنس آلومینیوم ولی اگر از پارتیشن بندی تک جداره استفاده کنیم آن هم از جنس آلومینیوم شاهد تفاوت قیمت بسیاری هستیم. حتی میزان ارتفاع، نحوه طراحی پارتیشن ها و جنس های مختلف به کار رفته در پارتیشن بندی اداری می تواند قیمت خرید انواعپارتیشن را تحت تأثیر قرار دهد.

انواع پارتیشن اداری و کاربردهای پارتیشن اداری

 ادامه مطلب
انواع پارتیشن اداری و کاربردهای پارتیشن اداری

پارتیشن اداری ارزان

 • 19 خرداد 1397, 13:37

پارتیشن تک جداره ام دی اف متشکل از فریم دوجداره ام دی اف و تک جداره شیشه می باشد. ام دی اف استفاده شده در این نوع پارتیشن ها به صورت 16 میلی متری می باشد. در این نوع پارتیشن فریم درب ها از فلز ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی درب پیاده سازی نمود. شیشه های مورد استفاده در این پارتیشن با ضخامت 6 میلی متری و به صورت ساده، تمام سندبلاست می باشد.
 
خرید پارتیشن ارزان

 پارتیشن اداری ارزان بهترین گزینه پیش رو برای ایجاد تغییر و تحولی اساسی در ظاهر محیط اداری است. هم شرکت های دارای محیط کوچک و هم شرکت های دارای محیط های بزرگ نیازمند استفاده از پارتیشن اداری هستند، هر چند نوع نیاز آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.
با پارتیشن اداری ارزان می‌توان فضاهای کوچک را تبدیل به بخش های هر چند کوچک اما جداگانه از یکدیگر کرد تا هر فرد در محیطی آرام و بدور از تنش کارهای خود را انجام بدهد.
 
مزایای استفاده از پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان و یا دیگر انواع پارتیشن در محیط های اداری بزرگ نیز پرکاربرد هستند. در شرکت های بزرگ معمولا رفت و آمد بیشتر است و همچنین افراد بیشتری کار می‌کنند. به همین دلیل بدون استفاده از پارتیشن به منظور جداسازی فضای کار می‌توان مطمئن بود کارمندان محیطی پرتنش را تجربه خواهند کرد.
یکی از مزایای پارتیشن اداری ارزان کاهش هزینه ها و امکان تغییر فضا در بازه های زمانی کوتاه‌تر است. با خرید پارتیشن های دارایقیمت های بالا شاید نتوانید خیلی زود آن ها را عوض کرده و در ظاهر محیط اداری تغییری اساسی ایجاد کنید، اما با خرید پارتیشن اداری ارزان این امکان فراهم می‌شود.
شرکت های زیادی واقعا نیاز به اعمال این تغییر را در محیط حس کرده‌اند، اما به خاطر هزینه های آن قادر به خرید پارتیشن نیستند. اما به لطف پارتیشن های ارزان قیمت می‌توان علاوه بر کاهش هزینه به هدف خود رسید. یکی از اصلی‌ترین دلایل کاهش بازدهی در شرکت ها نداشتن ظاهری جذاب و داشتن محیطی کسل‌کننده و مخصوصا نامرتب است. اما با استفاده از پارتیشن می‌توان ظاهری فوق‌‌العاده به شرکت بخشید.
با استفاده از پارتیشن اداری ارزان می‌توان تمامی این تغییرات مفید را به ازای مبلغی نه چندان زیاد در شرکت خود اعمال کرد.
 

پارتیشن اداری ارزان

 قیمت پارتیشن اداری
قیمت پارتیشن ‌بندی معمولاً بر اساس مواد مصرفی و نوع پارتیشن، دستمزد کارکنان و ابعاد اجرا شده است. علاوه بر این، نوع معماری هر محصول در قیمت تعیین کننده است. گاهی اوقات قیمت بالا به دلیل فنی است و نمی‌ توان ۲ محصول با قابلیت فنی متفاوت را فقط بر اساس قیمت مقایسه کنیم. پارتیشن اداری استاندارد با مواد با کیفیت و قیمت مناسب در ایجاد یک محیط مناسب به ما کمک خواهد کرد.
 
 
قیمت پارتیشن  های شیشه ای آلومینیوم و استیل کمی بالاتر است. در این پارتیشن به دلیل استیل استفاده در آن به عنوان فریم  یا شیشه جلوه زیبایی در محیط شما ایجاد می شود. زیبایی ایجاد شده توسط این پارتیشن باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای آلومینیوم و استیل در حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع است. قیمت پارتیشن بالاتر است اما به دلیل جذابیت ،طرفداران خاص خود را می طلبد.
 

ادامه مطلب
پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری شیشه ای

 • 10 خرداد 1397, 09:19

امروزه در طراحی داخلی دکوراسیون اداری، استفاده از پارتیشین اداری شیشه ای بسیار کاربرد دارد.
پارتیشن شیشه ای علاوه برجداسازی  فضا، عایق صدا تا 50 دسیبل می باشد که مانع ورود و خروج صدا به واحد های کناری می گردد. در نهایت هم دکور بسیار زیبا و خلاقانه را به محیط وارد می کند و هم باعث ایجاد محیطی آرام و سازمان یافته می شود.
برای فریم های مورد استفاده در پارتیشن اداری شیشه ای از رنگ های متنوع می توان استفاده نمود. در پارتیشن اداری شیشه ای از فریم های آلومینیومی استفاده می شود که آنادایز شده است. در این روند، رنگ خروجی نسبت به رنگ های پودری دارای مقاومت بیشتری می باشد چرا که از ترکیبات شیمیایی برروی پروفیل آلیاژ آلومینیوم استیل استفاده شده است و علاوه بر این رنگ هایی متنوعی را برای پروفیل ایجاد می نماید.

جهت قیمت گذاری پارتیشن اداری باید مواد مورد استفاده در ساخت آن و هزینه های تولید و نیروهای نصب را مد نظر قرار داد. اسمبل کردن پارتیشن اداری همانند پازل می باشد و در تعیین قیمت بر اساس سانتی متر اجرا شده محاسبه می گردد.
ارزش معماری تعیین کننده قیمت پارتیشن اداری، پارتیشن ام دی اف و شیشه ای می باشد. همانطور که قیمت بالا محصول بسیار غیر منطقی می باشد، افرادی نیز قیمت پایین تر از حد معمول ارائه می دهند که ممکن است کاربری مورد نظر را ارائه ندهند. استفاده از متریال و یا پارتیشن اداری نامناسب نه تنها مشکلاتی را ایجاد می کند بلکه کاربری کافی را نیز ندارند. طراحان دکوراسیون اداری ملزم به رعایت استانداردهای ارتباطی، دکوراتیو، معماری و کاربردی می باشند چرا که محیط کاری متعلق به مشتری می باشد و باید محیط قابل قبولی برای آنها ایجاد نمود.

پارتیشن اداری شیشه ای

 
پارتیشن دفتر های مدرن در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های متنوع ارائه می شوند و دارای سبک هایی امروزی هستند که در انواع مختلف جداسازی فضای محل کار به کار برده می شوند.
صفحه های جدا کننده معمولا برای جداسازی فصای کاری افراد از هم استفاده شده و یکی از ساده ترین ابزار های برای کاهش صداهای اطراف و ایجاد حواس پرتی برای کارکنان است.


فواید به کار گیری پارتیشن های شیشه ای
 
پارتیشن اداری شیشه ای، روشنی محیط کار را تضمین کرده و فضایی خوب برای انجام فعالیت ها فراهم می آورد. ازمزایای دیگر استفاده از پارتیشن شیشه ای این است که این شیشه ها ضد حریق بوده و امنیت شما را تضمین می نماید. بهره گیری از این پارتیشن ها با حفظ مصرف انرژی بسیار مفید و مقرون به صرفه است. این گونه جدا کننده ها بسیار کاربردی بوده و دارای شیوه نصبی ساده بوده و به ندرت نیاز به تغییرات ساختاری پیدا می کند. پارتیشن های شیشه ای به منطور افزایش امنیت حریم شخصی کارمندان و همینطور کاهش صداهای آزار دهنده  از شیشه های رنگی و یا کدر ساخته می شوند.

عوامل موثر در قیمت پارتیشن اداری
 
1.       نوع شیشه سکوریت مصرفی
2.      ضخامت شیشه سکوریت
3.     استفاده از شیشه های طراحی شده
4.     نوع فریم انتخابی
5.     تعداد درب بازشو
 

پارتیشن اداری شیشه ای

 


ادامه مطلب
پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری و انواع آن

 • 17 اردیبهشت 1397, 12:42

پارتیشن اداری برای جداسازی موقت و همچنین در فضاهای اداری کاربرد فراوانی دارند. مثلا در محیط های اداری، قسمت هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد، با نصب پارتیشن می توان آن قسمت ها را از هم جدا نمود.
پارتیشن ها  انواع مختلفی در بازار ما دارند که می خواهیم انواع آن ها را برای شما بازگو کنیم.

_ پارتیشن تک جداره : 

پارتیشن‌های تک جداره دارای ستون‌های متعددی هستند که قرار گرفتن آن‌ها بر روی زمین را راحت می‌کند. به طوری که پارتیشن بدون لغزندگی، حالت ایستاده دارد. این نوع پارتیشن به صورت قاب‌های یک تکه هستند در این نوع پارتیشن نیز حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل، باعث زیبایی بیشتر این محصول شده است._ پارتیشن اداری دو جداره :

در پارتیشن‌های دوجداره قابلیت ساخت قاب‌های یک‌تکه و بزرگ وجود دارد. در این نوع پارتیشن از ستون استفاده زیادی نمی‌شود؛ زیرا بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد. زیبایی پارتیشن‌های دوجداره علت‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها حذف خطوط زائد در طراحی پروفیل می‌باشد. برای ساخت پارتیشن‌های دوجداره از پروفیل‌های 10*10 استفاده می‌شود. همچنین برای افزایش استحکام آن‌ها، یک‌لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده یک تکه، درون پارتیشن قرار می‌گیرد.
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 پارتیشین های اداری بر مبنای معیاری های ساخت به سه گروه تقسیم می گردند :

الف ) پارتیشن های تمام MDF
ب ) پارتیشن MDF- آلومینیوم
ج ) پارتیشن MDF – شیشه


الف ) پارتیشن اداری تمام MDF 
این نوع از پارتیشن تنها به وسیله ورق های MDFساخته می شود.به دیلیل نیاز به ایستایی و مقاومت در محل و همچنین با پیش بینی قابلیت حمل ، قطر بدنه اصلی در این نوع ازپارتیشن اداری ۹-۱۵ سانتی متر می باشد.
 
ب ) پارتیشن MDF- آلومینیوم
ترکیبی از MDF و آلومینیوم در ساخت آن استفاده شده است. جداکننده هایی که سبک ، که در بازار به علت سرعت در پیاده سازی آن متداول شده است. استفاده از آلومینوم در این نوع از پارتیشن ، باعث بالا رفتن جذابیت و استحکام این پارتیشن شده است.  

ج ) پارتیشن MDF- شیشه
در این پارتیشن از صفحات MDF به عنوان پایه و بخش اصلی کار استفاده می شود و از شیشه در مواردی که مشتریان لازم بدانند جهت زیبایی یا دسترسی به دید بیرون استفاده می گردند. در واقع این نوع پارتیشن همان پارتیشن بخش اول می باشد که در بخش هایی از آن شیشه استفاده شده است.
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 این نوع پارتیشن به دو گروه تقسیم شده است :

۱- پارتیشن MDF – شیشه معمولی :
در این پارتیشن در بین صفحات MDF برحسب محیط اجرا ، از شیشه معمولی  ۴تا ۸ میل سفید یا رنگی استفاده می گردد.


۲- پارتیشن MDF – آجر شیشه ای :
در این پارتیشن از آجرهای شیشه ای در بین صفحات MDF جهت زیبایی کار استفاده شده است. در این نوع از پارتیشن ، استفاده از نورپردازی ، باعث بالا رفتن زیبایی کار می شود.
 
 
پارتیشن اداری تمام شیشه دو قسمتی :
پارتیشن های دو جداره تمام شیشه دو قسمتی به پارتیشن هایی اتلاق می شود که دارای استراکچر آلومینیومی می باشد و پر کننده آن صرفا از انواع شیشه تشکیل شده است.
پارتیشن هایی که در آنها از شیشه به عنوان پرکننده استفاده می گردد قابلیت نصب کرکره ولوم دار را دارا می باشند.
 
 
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 


ادامه مطلب
پارتیشن اداری و انواع آن

پارتیشن بندی شیشه ای

 • 3 اردیبهشت 1397, 13:17

از آن‌ جایی که هزینه‌ی توسعه‌ی دفتر در مراکز تجاری مدرن بسیار زیاد است بنابراین استفاده‌ بهینه از فضای موجود بسیار مهم است.
استفاده از این نوع دیوار متحرک علاوه بر تقسیم‌بندی اتاق‌ها موجب می‌شود تا میزان استفاده از فضای موجود هم افزایش یابد، در بیشتر شرکت‌های بزرگ استفاده از نوع شیشه‌ای متداول‌تر است. سازه‌ی شیشه‌ای با داشتن ظاهری مدرن و انعطاف پذیری بالا، موجب افزایش نظم در محیط‌های داخلی شرکت‌ها می‌شوند. 
 
نگهداری پارتیشن شیشه‌ای

بر خلاف انواع دیگر پارتیشن ‌هااین نوع از پارتیشن به راحتی قابل تمیز کردن است.

پارتیشن بندی شیشه ای

 

 
حریم خصوصی در پارتیشن شیشه‌ای

بسیار از افراد تصور می‌کنند که با نصب دیوار شیشه‌ای حریم خصوصی کارمندان از بین می‌رود و بسیاری از مدیران به دلیل همین مسئله در نصب این نوع دیوار مردد هستند؛ اما این موضوع لزوما درست نیست، در این موارد می‌توان از شیشه‌های مات استفاده نمود.

عایق صوتی و پارتیشن‌ شیشه‌ای
 
یکی از نکات اصلی و حائز اهمیت در پارتیشن های شیشه ای،ایجاد عایق صوتی در فضای پیرامون دو طرف آن می باشد ،البته هیچ یک از پارتیشن های عرضه شده در بازار به طور کامل عایق صوتی نیستند 
پارتیشن های شیشه ای بدلیل استفاده از شیشه های یک تکه در ارتفاع کف تا سقف می تواند به کاهش صدای محیط کمک شایانی می نماید ولی در این سبک از پارتیشن ها فقط به ابعاد شیشه اکتفا نشده است و درز فی مابین شیشه ها هم با چندین تکنیک قابل بسته شدن است تا هیچ گونه صدایی از آن عبور نکند. پارتیشن شیشه ای نه تنها در خصوص آیتم صوتی بلکه در شرایط حرارتی و برودتی نیز دارای ایزوله بالایی هستند.
 
طول عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای
 
این نوع علاوه بر طراحی بسیار زیبا و تنوع در جنس و رنگ به دلیل داشتن ضخامت شیشه‌ای بالا بسیار استاندارد بوده و در برابر ساییدگی و شکستن بسیار مقاوم عمل می‌کنند بنابراین با مراقبت و نگهداری صحیح و اصولی از این سازه‌ی شیشه‌ای می‌توان سال‌ها از آن بهره برد.

کاربرد پارتیشن شیشه ای

این محصول نه نفقط مختص فضاهای اداری است بلکه در بسیاری از سالن های زیبایی مجموعه های درمانی رستوران ها و هتلها کاربرد قابل توجه ای را داشته و با توجه به انعطاف بسیار در طرح و تولید و نیز با توجه به قیمت پارتیشن شیشه ای مناسب برای  بسیاری از اماکن عمومی و حتی مسکونی می باشد.

طراحی پارتیشن شیشه ای

مهم ترین جز پارتیشن شیشه ای شیشه سکوریت می باشد،پارتیشن اداری شیشه‌‍ای با توجه به نیاز و طرح و شکل درخواستی شما در طرح‌های مختلف در دسترس هستند
برای پیاده سازی طرح مورد نظر خود آسوده خاطر باشید زیرا شرکت ایمن در این پارتیشن شیشه‌ای را در حالت‌های شیشه پارتیشن چند جداره ساده، دو جداره یا به عنوان یک دستگاه شیشه فریم لس که تأثیر بصری بسیاری دارد، با برترین کیفیت برای شما مصرف کننده گرامی فراهم خواهد آورد تا پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای

در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است می تواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد
اولین و مهم ترین جزپارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار است.
 
 

پارتیشن بندی شیشه ای

 


پارتیشن بندی شیشه ای

 

ادامه مطلب
پارتیشن بندی شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

 • 21 فروردین 1397, 13:25

صرفه جویی

 

این پارتیشن های شیشه ای برای هر فضای کاری گزینه ای کاملا مقرون به صرفه هستند، زیرا می توان آنها را به راحتی و به سرعت نصب کرد. آیا هرگز شده است که مجبور باشید همه دفترتان را دوباره بچینید، و این کار را هم سریع و هم بدون هیچگونه مشکلی انجام بدهید؟ آیا هرگز شده است تصمیم بگیرید محل کارتان را جابجا کنید؟ شما می توانید پنل های شیشه ای را از هم جدا کرده و با خودتان ببرید. استفاده از این پارتیشن ها باعث می شود پولتان را در نصب و تغییرات آینده ذخیره کنید.


 

مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

 

 

مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

  

حریم خصوصی

 

برخلاف باور عموم، نصب پارتیشن های شیشه ای لزوما حریم خصوصی افراد را زیر پا نمی گذارد. بسیاری از مدیران نسبت به نصب پارتیشن های شیشه ای مردد هستند چون نمی خواهند حریم خصوصی کارکنان خود را از بین ببرند.

 

با مات کردن پارتیشن های شیشه ای ، علاوه بر امکان ورود نور طبیعی به محیط کار ، حریم خصوصی کارمندان هم به خطر نمی افتد.

 

یکی از دلایل اصلی که مردم علاقه ای بهپارتیشن های شیشه ای ندارند این است که آنها مایلند حریم خصوصی داشته باشند. اگر مایل به برگزار کردن ملاقات ها یا جلسات خصوصی هستید، دیوارهای شیشه ای مناسب نخواهند بود. با این همه، خبر خوب این است که شیشه های کدر یا حتی رنگی این امکان را به کارکنان میدهد که بدون از دست دادن هیچ یک از مزایای گفته شده، حریم خصوصی خود را داشته باشند.

بهبود بهره وری

 

نصب پارتیشن های شیشه ای در دفاتر ، بهره وری در میان نیروی کار را افزایش می دهد. کارکنان با دانستن اینکه عملکرد آنها ممکن است تحت بررسی دقیق باشد ، خیلی سخت کوشانه تر کار می کنند.

 

پانل های شیشه ای شفاف ، کارمند را به مسئولیت پذیری تشویق و آنها را از تنبلی دور می کند ، که هر دوی این موارد به بهبود سطوح بهره وری کمک می کند.

 

نصب و راه اندازی پارتیشن شیشه ای به کاهش آلودگی صوتی در دفاتر نیز کمک می کند ، به این دلیل که آنها تا حدودی صدا گیر هستند ، و با به حداقل رساندن حواس پرتی ، باعث بهبود بهره وری می شوند.

 

انعطاف پذیری

 

بزرگترین سود مالی ناشی از نصب پارتیشن شیشه ای ، مربوط به انعطاف پذیری آن است.

 

در حالی که تغییر طرح یک اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی یک امر خسته کننده و پر هزینه است، اما نصب پارتیشن های شیشه ای و حرکت دادن آنها از یک مکان به مکان دیگر خیلی راحت است ، که برای وقتهایی که می خواهید یک بخش دیگر در دفتر اضافه کنید و یا به فضای اضافی نیاز دارید، فوق العاده است.

 

باز کردن پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است ، بلکه هیچ گونه هزینه اضافی را نیز متحمل نمی شوید. در نتیجه ، شما همیشه می توانید طرح فضای اداری خود را هرچند وقت یکبار، بسته به نیازها و شرایط خود تغییر دهید.

 

ادامه مطلب
مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

سقف های شیشه ای

 • 15 اسفند 1396, 13:46

سقف کاذب شیشه ای 

همانطور که پیداست جنس این سقف ها از شیشه است. یکی از مزایای سقف های شیشه ای قابلیت نور پردازی از پشت آن میباشد. روی شیشه این سقف ها طرح هایی پیاده میکنند و با توجه به نورپردازی که در پشت این سقف ها انجام میشود، زیبایی خاصی به فضا میبخشد.
 


سقف های شیشه ای

 

 
 

سقف های شیشه ای

 


 


سقف های شیشه ای نسبت به سقف های کاذب دیگر وزن بیشتری دارند باید موارد ایمنی در زیر سازی و اجرای سقف انجام شود. سقف های کاذب شیشه ای دارای تنوع طرح و رنگ میباشند که با توجه به سلیقه افراد و نسبت به فضا طراحی های مختلف روی شیشه های سقف انجام میشود. طراحان دکوراسیون داخلی از این سقف ها برای فضا های مدرن و کلاسیک استفاده میکنند و با توجه به فضای مورد نظر طرح های مختلف روی شیشه های این سقف های کاذب پیاده میکنند. 
با توجه به نور پردازی که دارد ضمن جلوه بخشیدن به محیط نور کافی در منزل به وجود می آورد. سقف های کاذب شیشه ایی، جلوه ایی رویایی به منزل شما میدهد. مورد استفاده در فضا های تجاری، اداری، مسکونی از جمله سقف کاذب آشپزخانه، پذیرایی، حمام سقف های شیشه ای ساختاری زیبا ازشیشه به جای مصالح رایج سقف ساختمان می باشند. در واقع این ساختار راه حَلی زیبا و سازگار با محیط زیست برای روشن کردن ساختمان های مسکونی و یا تجاری هستند.این سیستم با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته بعنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. انواع پنجره‌های سقفی شامل پنجره‌های پشت بام، پنجره‌های سقفی یکه، دستگاه‌های روشن سازی لوله‌ای(TDDs)، شیشه شیب دار و پنجره‌های سقفی معمولی می‌باشند. کاربردها شامل:
 
1- عامل‌های روشن سازی معمولاً برای ورود مستقیم و غیر مستقیم نور خورشید از طریق نورافکنی بالا به کار برده می‌شوند.
 
2- فراهم کردن رابطه بصری به محیط بیرون نسبت به ساکنان داخلی می‌باشد
 
3- ساختمان قابل تحمل – گرمایش غیر فعال خورشیدی با دستگاههای عملی، تهویه برای خنک سازی غیر فعال و مبادله هوای تازه

 

سقف های شیشه ای

 


 

 

سقف های شیشه ای

  
پنجره سقفی ثابت متشکل از چارچوب ساختاری محافظ یک قاب لعاب کاری می‌باشد (بخش انتقال دهنده نور، که عمدتاً از شیشه یا پلاستیک تشکیل می‌شود پنجره سقفی که عملی پنجره لعابی متصل و نگه داشته شده توسط قاب را بکار می‌برد زمانیکه در دسترس ساکنَان می‌باشد این نوع نیز پنجره سقفی نامیده می‌شود.
 
ایجاد سازه پایدار خود ایستا با توان مقابله با نیروهای وارد از فشار برف،باران،باد و غیره همچنین مقاومت در برابر عبور گرما ،سرما،رطوبت،صدا و هوا با بهره گیری از دو فلز فولاد و آلومینیوم در کنار یکدیگر میسر می گردد.اجرای جزئیات ظریف بوسیله واشرها و چسبهای مخصوص همچنین محاسبات سازه ای و طراحی های زیبا مجموعه ای بی نظیر از لحاظ بصری را پدید می آورد و مناسب سرویس بهداشتی و فضاهای لوکس میباشد.
 

ادامه مطلب
سقف های شیشه ای

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 • 7 اسفند 1396, 07:21

مزایایی که پارتیشن شیشه ای در دفاتر کار فراهم می کنند، انکار ناپذیر است. با این حال بر سر مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای، بحث های زیادی وجود دارد.
در حالی که برخی مدیران بر این باورند که با جدا کردن افراد از هم برای کاهش میزان حواس پرتی آنها تنها راه افزایش بهره وری است، بعضی دیگر از مدیران احساس می کنند برای به حداکثر رساندت بهره وری، یک محیط پر جنب و جوش و تعاملی بسیار مهم است.

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


با این وجود، پارتیشن شیشه ای مزایای انکار ناپذیری فراهم می کنند. برخی از این مزایا عبارتند از :

 • بالا رفتن بهره وری : با نصب کردن پارتیشن شیشه ای بهره وری کارکنان زیاد می شود.یکی  از دیگر مزایای آن جلوگیری از آلودگی صوتی می باشد چون این شیشه ها عایق صدا دارند و همین امر باعث می شود که کارکنان حواسشان سر جایشان باشد و این امر موجب بالا رفتن بهره وری می شوند.

 • انعطاف پذیر بودن : انعطاف پذیر بودن از جمله مهم ترین مزیت هایی است که از پارتیشن اداری شیشه ای به دست می آید. برای عوض کردن طرح یک اتاق با دیوارهای سنتی هزینه ی بالا و زحمت زیادی دارد ولی این دیوارهای شیشه ای را می توان به راحتی جا به جا کرد. جابه جایی این پارتیشن شیشه ای همانطور که کار ساده ای است هزینه ی بسیار اندکی هم دارد که شما به راحتی می توانید دکور دفتر کار خود را با توجه به شرایط تغییر دهید.

 • بالا بردن طول عمر : شیشه هایی که در پارتیشن ها استفاده می شود با توجه به ضخیم بودن آنها به راحتی می توان آنها را نگهداری کرد و سال ها بدون هیچ تغییری ، شکل و کیفیت آن حفظ می شود. 

 •  نگهداری آسان شما به راحتی می توانید پارتیشن شیشه ای را با شیشه پاک کن به سرعت تمیز کنید.

 • صرفه جویی در هزینه ها : شما به سادگی می توانید با پارتیشن شیشه ای مصرف برق را کاهش دهید ، میزان کاهشی که مربوط به بخش روشنایی مصنوعی می شود و نیاز به هزینه بالایی دارد میزان مصرف انرژی را کم می کند و موجب پایین آمدن هزینه ها می شود.

 • کمبود نور کافی : نور طبیعی می تواند خستگی کارکنان را کم کند و انرژی کمتری از آنها بگیرد و در محیط کار وجود نور طبیعی اهمیت بالایی دارد. شما می توانید دفتر کار خود را طوری طراحی کنید که روشنایی محیط با نور طبیعی باشد.

 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


ادامه مطلب
مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 • 6 اسفند 1396, 10:06

یکی از خصوصیات پارتیشن های اداری  محدود کردن دید در دو طرف آن است که بنا به جنس و طراحی پارتیشن ایده های مختلفی برای انواع آن وجود دارد.
 
سه مورد از زیبا ترین طرح های پارتیشن شیشه ای :
 

 • استیکر: یکی از آیتم هایی است که به دلیل طرح های گوناگون،قیمت مناسب و سرعت در انجام کار طرفداران زیادی دارد.
 
 • چاپ : در این نوع محصول در مرحله اول شیشه را سند بلاست کرده و بعد پرینت گرفته می شود.
 
 • شیشه های رنگی :برای ایجاد یک فضای دلنشین و شاد می توان از شیشه در انواع طیف های رنگی موجود در بازار استفاده نمود.لازم بذکر است که از ترکیب شیشه های رنگی و استیکر می توان به طرح های بی نظیری دست یافت.
   

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 مزایای استفاده از پارتیشن های اداری

·         نصب سریع پارتیشن اداری و عدم اتلاف وقت
·         زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ادرای
·         تنوع رنگ و طرح قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان
·         اندازه دلخواه برای پارتیشن اداری
·         امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان

درب های ریلی چه کمکی به بهبود عملکرد پارتیشن های اداری می‌کنند؟

یکی از اجزایی که در ساخت پارتیشن های اداری از آن بهره گرفته می‌شود، درب های ریلی است. متریال استفاده شده در درب های ریلی پارتیشن های اداری می‌تواند از جنس ام دی اف و یا شیشه باشد.

کاربرد پارتیشن اداری

با ایجاد اتاق های مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاق ها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان  ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد. 

پارتیشن اداری دست دوم انتخاب مناسبی است؟

پارتیشن‌ها به طور معمول پانل‌هایی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرند و با آنها می‌توان مکان را به طور مناسب و دلخواه تقسیم بندی و از فضا بهینه‌تر استفاده کرد. برای خرید پارتیشن، طراحان با دیدن محیط و کارایی که شما در نظر دارید، طرح مناسب را برای شما می‌زنند و سپس به ساخت آن می‌پردازند. پارتیشن‌ها در واقع پانل‌هایی‌ هستند که در صورت جا به جایی می‌توانید آنها را با خود به مکان جدید ببرید و در آنجا نصب کنید. 
به همین دلیل شاید پارتیشن‌های اداری دست دوم هم بتوانند کار شما را راه بیاندازند. البته بسیار به کاربرد و انتظاری که شما از آنها دارید وابسته است. اگر هدف تنها جدا کردن و تقسیم بندی محیط است خرید پارتیشن اداری دست دوم می‌تواند بلامانع باشد
 
 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

ادامه مطلب
برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 • 2 اسفند 1396, 07:22

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف 
 
سقف ثابت شیشه ای :

این سقف بر اساس فضای موجود و به وسیله قطعات شیشه ای پوشانده می شود. این نوع سقف بوسیله پروفیل های آهنی پروفیل کشی می شود. شیشه با توجه به نظر مشتری از جنس سکوریت و لمینت ساخته می شود. از چسب سیلیکون برای آب بندی سطوح استفاده می شود.
در سقف ثابت شیشه ای، پروفیل کشی به وسیله پروفیل های آهنی انجام می شود. سپس قطعات بر روی آن نصب می گردد. در این نوع سقف، شیشه ها از جنس سکوریت، لمینت و … می باشد. برای پوشاندن منافذ باقیمانده از سیلیکون استفاده می شود.
  
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 


سقف متحرک شیشه ای :

سیستم های سقف متحرک SUBULATE TECTONA و REAL یک فضای مدرن و قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی در فضای باز را برای ما به ارمغان می آورد.
این سیستم تحمل فشار باد براساس مقیاس بیوفرت کلاس 11 ( 117 km/h ) را دارا می باشد و طراحی آن بر این اساس می باشد که در بدترین شرایط آب و هوایی ، باران ، تگرگ و آفتاب شدید فضای کاملا مناسبی را برای استفاده فراهم آورد.
پروفیل های آلومینیوم به کار رفته در سازه سقف متحرک آلومینیوم 6063  اکسترود شده و با رنگ پودری حرارتی پوشش داده شده اند تا با پوششی فوق العاده کارایی بالای برای سازه متحرک ایجاد نماید.
تمامی پیج و مهره و چرخ دنده های سقف متحرک جهت اطمینان از افزایش طول عمر کارکرد از جنس استیل ضد زنگ می باشد.
عرض سازه با توجه به محل نصب به صورت سفارشی تا اندازه 12 متر یک تکه قابل ارائه می باشد.
سیستم SUBULATE TECTONA می تواند در یک واحد ، سطحی معادل 168 مترمربع را پوشش دهد و همچنین می توان در صورت لزوم از چند سیستم در کنار هم استفاده نمود و مقطع انحصاری آن در هنگام قرار گرفتن واحدها در کنار هم ، تضمین کننده ی آب بند بودن کامل سازه در کنار هم می باشد.
این سیستم متحرک مجهز به گاتر (آب راه) یکپارچه به همراه زه کش داخلی جهت تحمل حتی سنگین ترین باران ها می باشد.
سیستم محرک سقف های متحرک به وسیله غلطک هایی شامل 8 چرخ به حرکت در می آید که هر غلطک قابلیت تحمل بار 600 کیلوگرم و دارای یک سیستم محافظ سه لایه می باشد که به وسیله ی اتصال به تسمه تایم تقویت شده با سیم بکسل ، حرکت می کند و باعث شده است این سیستم تحمل فشار کششی بالای 966 کیلوگرم را داشته باشد.
 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 کششی که به غشاء پارچه ای اعمال می گردد به سیستم اجازه و امکان 7 درجه شیب را می دهد تا مطمئن باشیم تمامی آب ها از سیستم آب راه داخلی تخلیه می گردد.
غشاء پارچه ای ، محصول تولید کنندگان اروپاییSERGE FERRARI فرانسه و SIOEN بلژیک است که کاملا ضد آب و مقاوم در برابر آتش می باشد.تنوع رنگ در دو مدل شفاف و غیر شفاف که حداکثر ثبات و مقاومت در برابر رطوبت ، دما و گرد و خاک را دارا می باشد،چروک و متورم نمی شود و پوشش اکرولیک آن اجازه تمیز نمودن پارچه در طی سالهای متمادی را می دهد و در زمانی که از سقف جمع شونده استفاده نمی گردد غشاء پارچه ، زیر پوشش آلومینیومی سیستم جمع می گردد ،که همین امر باعث پاکیزه ماندن و حفاظت آن در مقابل اجسام خارجی می گردد.
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

ادامه مطلب
انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

انواع پارتیشن دوجداره

 • 29 بهمن 1396, 07:17

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند که برخی از آنها را قصد داریم در این مقاله معرفی کنیم .
 

 انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دو جداره الیت : نوع اتصال این نوع پارتیشن ها متفاوت است. علاوه بر ظاهر زیبا امکان جابجایی راحتی برای حمل و نصب  آن را ایجاد می کند . بیشتر این نوع اتصالات برای سرویس ها خواب استفاده می شود که سبب جدا شدن آسان تخت خواب و اتصال دوباره آن می شود.
 

انواع پارتیشن دوجداره

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دوجداره با پیچ روکار : این پارتیشن دوجداره شباهت زیادی از لحاظ ظاهری به پارتیشن الیت دارد.این پارتیشن تقریبا یک بار مصرف می باشد و در صورت جابجا شدن و تغییر محل باید آن را فراموش کرد.
 
 • پارتیشن دوجداره جذبی :  در این اتصال ابتدا اسکلت پارتیشن نصب می گردد . بر روی بدنه اسکلت پارتیشن اتصالات پلاستیکی وجود دارد که مادگی نام دارد. سپس بدنه پارتیشن که اتصال نری روی آن قرار دارد به این چهارچوب چفت می شود . 
 

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن اداری مخصوص مراکز علمی و آموزشی : در این مراکز معمولا از پارتیشن دوجداره استفاده می شود . مهم ترین هدف از نصب پارتیشن و خواسته و انتظار از پارتیشن ایجاد یک دیوار آکوستیک و عایق صدا می باشد و ضمن انجام وظیفه جداسازی برای تشکیل بخش جدید یا کلاس آموزشی باید از ورود و خروج صدا هم جلوگیری کند تا تمرکز آموزگار و آموزنده بر هم نریزد.
 
 • پارتیشن اداری شیشه ای : معمولا از این نوع پارتیشن در راه پله ها و پاگرد ساختمان ها استفاده می شوند و مناسب فضای بیرون آپارتمان می باشند و استفاده از آنها در داخل محیط اداری به عنوان پارتیشن مرسوم نمی باشد و همین طور از لحاظ ایمنی هم استفاده از این نوع پارتیشن پیشنهاد نمی شود.
 
 • پارتیشن دوجداره تمام بلوکMDF همانطور که از نامش پیداست این نوع پارتیشن دوجداره به منظور یک دیوار کاذب که مهم ترین وظیفه آن عایق بودن صداست استفاده می شود .
 
 • پارتیشن اداری دوجداره بلوک و شیشه : 80 سانتی متر از قسمت پایین پارتیشن دوجداره از ام دی اف می باشد و ما بقی از یک پنجره شیشه ای تشکیل شده که اندازه استاندارد آن هم 120 سانتی متر می باشد.
 

                                         انواع پارتیشن دوجداره                                                   

ادامه مطلب
انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری

 • 24 بهمن 1396, 09:32

پارتیشن اداری تاثیر زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد، معمولا پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع این گونه نیازهاست. 
در انواع پارتیشن های اداری از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی استفاده می کنند که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند. یکی از مهم ترین موارد استفاده از پارتیشن های اداری ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا برای کارمندان می باشد. هزینه کمتر نسبت به دیوارکشی و جلوگیری از هدر رفت فضا از مزایای استفاده از پارتیشن است.
پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل هستند.
 

پارتیشن اداری

 


انواع پارتیشن اداری
 
 •  پارتیشن تک جداره
 •  پارتیشن دوجداره
 
اگر در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد به همین دلیل در اجرای پارتیشنی که برای فضای مورد نظر شما ساخته نشده با مشکل مواجه خواهید شد.
 
کاربرد ها 
 
کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام می شود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد.
 
مزایای پارتیشن های اداری
 
در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 

پارتیشن اداری

 


 
کاربردی ترین پارتیشن ها
 
پارتیشن ها در انواع مختلفی مانند پارتیشن اداری، شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن MDF، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه و استیل، پارتیشن ریلی و... تولید و به بازار عرضه شده اند اما پر کاربردترین آنها شامل موارد زیر است:

پارتیشن اداری

 


 

ادامه مطلب
پارتیشن اداری