مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

 • 21 فروردین 1397, 13:25

صرفه جویی

 

این پارتیشن های شیشه ای برای هر فضای کاری گزینه ای کاملا مقرون به صرفه هستند، زیرا می توان آنها را به راحتی و به سرعت نصب کرد. آیا هرگز شده است که مجبور باشید همه دفترتان را دوباره بچینید، و این کار را هم سریع و هم بدون هیچگونه مشکلی انجام بدهید؟ آیا هرگز شده است تصمیم بگیرید محل کارتان را جابجا کنید؟ شما می توانید پنل های شیشه ای را از هم جدا کرده و با خودتان ببرید. استفاده از این پارتیشن ها باعث می شود پولتان را در نصب و تغییرات آینده ذخیره کنید.


 

مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

 

 

مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

  

حریم خصوصی

 

برخلاف باور عموم، نصب پارتیشن های شیشه ای لزوما حریم خصوصی افراد را زیر پا نمی گذارد. بسیاری از مدیران نسبت به نصب پارتیشن های شیشه ای مردد هستند چون نمی خواهند حریم خصوصی کارکنان خود را از بین ببرند.

 

با مات کردن پارتیشن های شیشه ای ، علاوه بر امکان ورود نور طبیعی به محیط کار ، حریم خصوصی کارمندان هم به خطر نمی افتد.

 

یکی از دلایل اصلی که مردم علاقه ای بهپارتیشن های شیشه ای ندارند این است که آنها مایلند حریم خصوصی داشته باشند. اگر مایل به برگزار کردن ملاقات ها یا جلسات خصوصی هستید، دیوارهای شیشه ای مناسب نخواهند بود. با این همه، خبر خوب این است که شیشه های کدر یا حتی رنگی این امکان را به کارکنان میدهد که بدون از دست دادن هیچ یک از مزایای گفته شده، حریم خصوصی خود را داشته باشند.

بهبود بهره وری

 

نصب پارتیشن های شیشه ای در دفاتر ، بهره وری در میان نیروی کار را افزایش می دهد. کارکنان با دانستن اینکه عملکرد آنها ممکن است تحت بررسی دقیق باشد ، خیلی سخت کوشانه تر کار می کنند.

 

پانل های شیشه ای شفاف ، کارمند را به مسئولیت پذیری تشویق و آنها را از تنبلی دور می کند ، که هر دوی این موارد به بهبود سطوح بهره وری کمک می کند.

 

نصب و راه اندازی پارتیشن شیشه ای به کاهش آلودگی صوتی در دفاتر نیز کمک می کند ، به این دلیل که آنها تا حدودی صدا گیر هستند ، و با به حداقل رساندن حواس پرتی ، باعث بهبود بهره وری می شوند.

 

انعطاف پذیری

 

بزرگترین سود مالی ناشی از نصب پارتیشن شیشه ای ، مربوط به انعطاف پذیری آن است.

 

در حالی که تغییر طرح یک اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی یک امر خسته کننده و پر هزینه است، اما نصب پارتیشن های شیشه ای و حرکت دادن آنها از یک مکان به مکان دیگر خیلی راحت است ، که برای وقتهایی که می خواهید یک بخش دیگر در دفتر اضافه کنید و یا به فضای اضافی نیاز دارید، فوق العاده است.

 

باز کردن پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است ، بلکه هیچ گونه هزینه اضافی را نیز متحمل نمی شوید. در نتیجه ، شما همیشه می توانید طرح فضای اداری خود را هرچند وقت یکبار، بسته به نیازها و شرایط خود تغییر دهید.

 

ادامه مطلب
مزایای پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

سقف های شیشه ای

 • 15 اسفند 1396, 13:46

سقف کاذب شیشه ای 

همانطور که پیداست جنس این سقف ها از شیشه است. یکی از مزایای سقف های شیشه ای قابلیت نور پردازی از پشت آن میباشد. روی شیشه این سقف ها طرح هایی پیاده میکنند و با توجه به نورپردازی که در پشت این سقف ها انجام میشود، زیبایی خاصی به فضا میبخشد.
 


سقف های شیشه ای

 

 
 

سقف های شیشه ای

 


 


سقف های شیشه ای نسبت به سقف های کاذب دیگر وزن بیشتری دارند باید موارد ایمنی در زیر سازی و اجرای سقف انجام شود. سقف های کاذب شیشه ای دارای تنوع طرح و رنگ میباشند که با توجه به سلیقه افراد و نسبت به فضا طراحی های مختلف روی شیشه های سقف انجام میشود. طراحان دکوراسیون داخلی از این سقف ها برای فضا های مدرن و کلاسیک استفاده میکنند و با توجه به فضای مورد نظر طرح های مختلف روی شیشه های این سقف های کاذب پیاده میکنند. 
با توجه به نور پردازی که دارد ضمن جلوه بخشیدن به محیط نور کافی در منزل به وجود می آورد. سقف های کاذب شیشه ایی، جلوه ایی رویایی به منزل شما میدهد. مورد استفاده در فضا های تجاری، اداری، مسکونی از جمله سقف کاذب آشپزخانه، پذیرایی، حمام سقف های شیشه ای ساختاری زیبا ازشیشه به جای مصالح رایج سقف ساختمان می باشند. در واقع این ساختار راه حَلی زیبا و سازگار با محیط زیست برای روشن کردن ساختمان های مسکونی و یا تجاری هستند.این سیستم با استفاده از نور طبیعی به جای الکتریسیته بعنوان یک منبع نور موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. انواع پنجره‌های سقفی شامل پنجره‌های پشت بام، پنجره‌های سقفی یکه، دستگاه‌های روشن سازی لوله‌ای(TDDs)، شیشه شیب دار و پنجره‌های سقفی معمولی می‌باشند. کاربردها شامل:
 
1- عامل‌های روشن سازی معمولاً برای ورود مستقیم و غیر مستقیم نور خورشید از طریق نورافکنی بالا به کار برده می‌شوند.
 
2- فراهم کردن رابطه بصری به محیط بیرون نسبت به ساکنان داخلی می‌باشد
 
3- ساختمان قابل تحمل – گرمایش غیر فعال خورشیدی با دستگاههای عملی، تهویه برای خنک سازی غیر فعال و مبادله هوای تازه

 

سقف های شیشه ای

 


 

 

سقف های شیشه ای

  
پنجره سقفی ثابت متشکل از چارچوب ساختاری محافظ یک قاب لعاب کاری می‌باشد (بخش انتقال دهنده نور، که عمدتاً از شیشه یا پلاستیک تشکیل می‌شود پنجره سقفی که عملی پنجره لعابی متصل و نگه داشته شده توسط قاب را بکار می‌برد زمانیکه در دسترس ساکنَان می‌باشد این نوع نیز پنجره سقفی نامیده می‌شود.
 
ایجاد سازه پایدار خود ایستا با توان مقابله با نیروهای وارد از فشار برف،باران،باد و غیره همچنین مقاومت در برابر عبور گرما ،سرما،رطوبت،صدا و هوا با بهره گیری از دو فلز فولاد و آلومینیوم در کنار یکدیگر میسر می گردد.اجرای جزئیات ظریف بوسیله واشرها و چسبهای مخصوص همچنین محاسبات سازه ای و طراحی های زیبا مجموعه ای بی نظیر از لحاظ بصری را پدید می آورد و مناسب سرویس بهداشتی و فضاهای لوکس میباشد.
 

ادامه مطلب
سقف های شیشه ای

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 • 7 اسفند 1396, 07:21

مزایایی که پارتیشن شیشه ای در دفاتر کار فراهم می کنند، انکار ناپذیر است. با این حال بر سر مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای، بحث های زیادی وجود دارد.
در حالی که برخی مدیران بر این باورند که با جدا کردن افراد از هم برای کاهش میزان حواس پرتی آنها تنها راه افزایش بهره وری است، بعضی دیگر از مدیران احساس می کنند برای به حداکثر رساندت بهره وری، یک محیط پر جنب و جوش و تعاملی بسیار مهم است.

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


با این وجود، پارتیشن شیشه ای مزایای انکار ناپذیری فراهم می کنند. برخی از این مزایا عبارتند از :

 • بالا رفتن بهره وری : با نصب کردن پارتیشن شیشه ای بهره وری کارکنان زیاد می شود.یکی  از دیگر مزایای آن جلوگیری از آلودگی صوتی می باشد چون این شیشه ها عایق صدا دارند و همین امر باعث می شود که کارکنان حواسشان سر جایشان باشد و این امر موجب بالا رفتن بهره وری می شوند.

 • انعطاف پذیر بودن : انعطاف پذیر بودن از جمله مهم ترین مزیت هایی است که از پارتیشن اداری شیشه ای به دست می آید. برای عوض کردن طرح یک اتاق با دیوارهای سنتی هزینه ی بالا و زحمت زیادی دارد ولی این دیوارهای شیشه ای را می توان به راحتی جا به جا کرد. جابه جایی این پارتیشن شیشه ای همانطور که کار ساده ای است هزینه ی بسیار اندکی هم دارد که شما به راحتی می توانید دکور دفتر کار خود را با توجه به شرایط تغییر دهید.

 • بالا بردن طول عمر : شیشه هایی که در پارتیشن ها استفاده می شود با توجه به ضخیم بودن آنها به راحتی می توان آنها را نگهداری کرد و سال ها بدون هیچ تغییری ، شکل و کیفیت آن حفظ می شود. 

 •  نگهداری آسان شما به راحتی می توانید پارتیشن شیشه ای را با شیشه پاک کن به سرعت تمیز کنید.

 • صرفه جویی در هزینه ها : شما به سادگی می توانید با پارتیشن شیشه ای مصرف برق را کاهش دهید ، میزان کاهشی که مربوط به بخش روشنایی مصنوعی می شود و نیاز به هزینه بالایی دارد میزان مصرف انرژی را کم می کند و موجب پایین آمدن هزینه ها می شود.

 • کمبود نور کافی : نور طبیعی می تواند خستگی کارکنان را کم کند و انرژی کمتری از آنها بگیرد و در محیط کار وجود نور طبیعی اهمیت بالایی دارد. شما می توانید دفتر کار خود را طوری طراحی کنید که روشنایی محیط با نور طبیعی باشد.

 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


ادامه مطلب
مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 • 6 اسفند 1396, 10:06

یکی از خصوصیات پارتیشن های اداری  محدود کردن دید در دو طرف آن است که بنا به جنس و طراحی پارتیشن ایده های مختلفی برای انواع آن وجود دارد.
 
سه مورد از زیبا ترین طرح های پارتیشن شیشه ای :
 

 • استیکر: یکی از آیتم هایی است که به دلیل طرح های گوناگون،قیمت مناسب و سرعت در انجام کار طرفداران زیادی دارد.
 
 • چاپ : در این نوع محصول در مرحله اول شیشه را سند بلاست کرده و بعد پرینت گرفته می شود.
 
 • شیشه های رنگی :برای ایجاد یک فضای دلنشین و شاد می توان از شیشه در انواع طیف های رنگی موجود در بازار استفاده نمود.لازم بذکر است که از ترکیب شیشه های رنگی و استیکر می توان به طرح های بی نظیری دست یافت.
   

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 مزایای استفاده از پارتیشن های اداری

·         نصب سریع پارتیشن اداری و عدم اتلاف وقت
·         زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ادرای
·         تنوع رنگ و طرح قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان
·         اندازه دلخواه برای پارتیشن اداری
·         امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان

درب های ریلی چه کمکی به بهبود عملکرد پارتیشن های اداری می‌کنند؟

یکی از اجزایی که در ساخت پارتیشن های اداری از آن بهره گرفته می‌شود، درب های ریلی است. متریال استفاده شده در درب های ریلی پارتیشن های اداری می‌تواند از جنس ام دی اف و یا شیشه باشد.

کاربرد پارتیشن اداری

با ایجاد اتاق های مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاق ها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان  ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد. 

پارتیشن اداری دست دوم انتخاب مناسبی است؟

پارتیشن‌ها به طور معمول پانل‌هایی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرند و با آنها می‌توان مکان را به طور مناسب و دلخواه تقسیم بندی و از فضا بهینه‌تر استفاده کرد. برای خرید پارتیشن، طراحان با دیدن محیط و کارایی که شما در نظر دارید، طرح مناسب را برای شما می‌زنند و سپس به ساخت آن می‌پردازند. پارتیشن‌ها در واقع پانل‌هایی‌ هستند که در صورت جا به جایی می‌توانید آنها را با خود به مکان جدید ببرید و در آنجا نصب کنید. 
به همین دلیل شاید پارتیشن‌های اداری دست دوم هم بتوانند کار شما را راه بیاندازند. البته بسیار به کاربرد و انتظاری که شما از آنها دارید وابسته است. اگر هدف تنها جدا کردن و تقسیم بندی محیط است خرید پارتیشن اداری دست دوم می‌تواند بلامانع باشد
 
 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

ادامه مطلب
برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 • 2 اسفند 1396, 07:22

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف 
 
سقف ثابت شیشه ای :

این سقف بر اساس فضای موجود و به وسیله قطعات شیشه ای پوشانده می شود. این نوع سقف بوسیله پروفیل های آهنی پروفیل کشی می شود. شیشه با توجه به نظر مشتری از جنس سکوریت و لمینت ساخته می شود. از چسب سیلیکون برای آب بندی سطوح استفاده می شود.
در سقف ثابت شیشه ای، پروفیل کشی به وسیله پروفیل های آهنی انجام می شود. سپس قطعات بر روی آن نصب می گردد. در این نوع سقف، شیشه ها از جنس سکوریت، لمینت و … می باشد. برای پوشاندن منافذ باقیمانده از سیلیکون استفاده می شود.
  
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 


سقف متحرک شیشه ای :

سیستم های سقف متحرک SUBULATE TECTONA و REAL یک فضای مدرن و قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی در فضای باز را برای ما به ارمغان می آورد.
این سیستم تحمل فشار باد براساس مقیاس بیوفرت کلاس 11 ( 117 km/h ) را دارا می باشد و طراحی آن بر این اساس می باشد که در بدترین شرایط آب و هوایی ، باران ، تگرگ و آفتاب شدید فضای کاملا مناسبی را برای استفاده فراهم آورد.
پروفیل های آلومینیوم به کار رفته در سازه سقف متحرک آلومینیوم 6063  اکسترود شده و با رنگ پودری حرارتی پوشش داده شده اند تا با پوششی فوق العاده کارایی بالای برای سازه متحرک ایجاد نماید.
تمامی پیج و مهره و چرخ دنده های سقف متحرک جهت اطمینان از افزایش طول عمر کارکرد از جنس استیل ضد زنگ می باشد.
عرض سازه با توجه به محل نصب به صورت سفارشی تا اندازه 12 متر یک تکه قابل ارائه می باشد.
سیستم SUBULATE TECTONA می تواند در یک واحد ، سطحی معادل 168 مترمربع را پوشش دهد و همچنین می توان در صورت لزوم از چند سیستم در کنار هم استفاده نمود و مقطع انحصاری آن در هنگام قرار گرفتن واحدها در کنار هم ، تضمین کننده ی آب بند بودن کامل سازه در کنار هم می باشد.
این سیستم متحرک مجهز به گاتر (آب راه) یکپارچه به همراه زه کش داخلی جهت تحمل حتی سنگین ترین باران ها می باشد.
سیستم محرک سقف های متحرک به وسیله غلطک هایی شامل 8 چرخ به حرکت در می آید که هر غلطک قابلیت تحمل بار 600 کیلوگرم و دارای یک سیستم محافظ سه لایه می باشد که به وسیله ی اتصال به تسمه تایم تقویت شده با سیم بکسل ، حرکت می کند و باعث شده است این سیستم تحمل فشار کششی بالای 966 کیلوگرم را داشته باشد.
 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 کششی که به غشاء پارچه ای اعمال می گردد به سیستم اجازه و امکان 7 درجه شیب را می دهد تا مطمئن باشیم تمامی آب ها از سیستم آب راه داخلی تخلیه می گردد.
غشاء پارچه ای ، محصول تولید کنندگان اروپاییSERGE FERRARI فرانسه و SIOEN بلژیک است که کاملا ضد آب و مقاوم در برابر آتش می باشد.تنوع رنگ در دو مدل شفاف و غیر شفاف که حداکثر ثبات و مقاومت در برابر رطوبت ، دما و گرد و خاک را دارا می باشد،چروک و متورم نمی شود و پوشش اکرولیک آن اجازه تمیز نمودن پارچه در طی سالهای متمادی را می دهد و در زمانی که از سقف جمع شونده استفاده نمی گردد غشاء پارچه ، زیر پوشش آلومینیومی سیستم جمع می گردد ،که همین امر باعث پاکیزه ماندن و حفاظت آن در مقابل اجسام خارجی می گردد.
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

ادامه مطلب
انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

انواع پارتیشن دوجداره

 • 29 بهمن 1396, 07:17

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند که برخی از آنها را قصد داریم در این مقاله معرفی کنیم .
 

 انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دو جداره الیت : نوع اتصال این نوع پارتیشن ها متفاوت است. علاوه بر ظاهر زیبا امکان جابجایی راحتی برای حمل و نصب  آن را ایجاد می کند . بیشتر این نوع اتصالات برای سرویس ها خواب استفاده می شود که سبب جدا شدن آسان تخت خواب و اتصال دوباره آن می شود.
 

انواع پارتیشن دوجداره

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن دوجداره با پیچ روکار : این پارتیشن دوجداره شباهت زیادی از لحاظ ظاهری به پارتیشن الیت دارد.این پارتیشن تقریبا یک بار مصرف می باشد و در صورت جابجا شدن و تغییر محل باید آن را فراموش کرد.
 
 • پارتیشن دوجداره جذبی :  در این اتصال ابتدا اسکلت پارتیشن نصب می گردد . بر روی بدنه اسکلت پارتیشن اتصالات پلاستیکی وجود دارد که مادگی نام دارد. سپس بدنه پارتیشن که اتصال نری روی آن قرار دارد به این چهارچوب چفت می شود . 
 

انواع پارتیشن دوجداره

 • پارتیشن اداری مخصوص مراکز علمی و آموزشی : در این مراکز معمولا از پارتیشن دوجداره استفاده می شود . مهم ترین هدف از نصب پارتیشن و خواسته و انتظار از پارتیشن ایجاد یک دیوار آکوستیک و عایق صدا می باشد و ضمن انجام وظیفه جداسازی برای تشکیل بخش جدید یا کلاس آموزشی باید از ورود و خروج صدا هم جلوگیری کند تا تمرکز آموزگار و آموزنده بر هم نریزد.
 
 • پارتیشن اداری شیشه ای : معمولا از این نوع پارتیشن در راه پله ها و پاگرد ساختمان ها استفاده می شوند و مناسب فضای بیرون آپارتمان می باشند و استفاده از آنها در داخل محیط اداری به عنوان پارتیشن مرسوم نمی باشد و همین طور از لحاظ ایمنی هم استفاده از این نوع پارتیشن پیشنهاد نمی شود.
 
 • پارتیشن دوجداره تمام بلوکMDF همانطور که از نامش پیداست این نوع پارتیشن دوجداره به منظور یک دیوار کاذب که مهم ترین وظیفه آن عایق بودن صداست استفاده می شود .
 
 • پارتیشن اداری دوجداره بلوک و شیشه : 80 سانتی متر از قسمت پایین پارتیشن دوجداره از ام دی اف می باشد و ما بقی از یک پنجره شیشه ای تشکیل شده که اندازه استاندارد آن هم 120 سانتی متر می باشد.
 

                                         انواع پارتیشن دوجداره                                                   

ادامه مطلب
انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری

 • 24 بهمن 1396, 09:32

پارتیشن اداری تاثیر زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد، معمولا پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع این گونه نیازهاست. 
در انواع پارتیشن های اداری از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی استفاده می کنند که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند. یکی از مهم ترین موارد استفاده از پارتیشن های اداری ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا برای کارمندان می باشد. هزینه کمتر نسبت به دیوارکشی و جلوگیری از هدر رفت فضا از مزایای استفاده از پارتیشن است.
پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل هستند.
 

پارتیشن اداری

 


انواع پارتیشن اداری
 
 •  پارتیشن تک جداره
 •  پارتیشن دوجداره
 
اگر در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد به همین دلیل در اجرای پارتیشنی که برای فضای مورد نظر شما ساخته نشده با مشکل مواجه خواهید شد.
 
کاربرد ها 
 
کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام می شود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد.
 
مزایای پارتیشن های اداری
 
در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 

پارتیشن اداری

 


 
کاربردی ترین پارتیشن ها
 
پارتیشن ها در انواع مختلفی مانند پارتیشن اداری، شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن MDF، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه و استیل، پارتیشن ریلی و... تولید و به بازار عرضه شده اند اما پر کاربردترین آنها شامل موارد زیر است:

پارتیشن اداری

 


 

ادامه مطلب
پارتیشن اداری

سقف متحرک شیشه ای

 • 23 بهمن 1396, 06:54

سقف متحرک شیشه ای اکثرا برای فضاهای کوچک همچنین برای اضافه کردن فضای پاسیو و یا قسمتی از حیاط ویلایی کاربرد دارد که اغلب در کشورهای اروپایی و آمریکایی با توجه به فرهنگ شان به دلیل دید کامل شیشه استفاده می شود .
سقف های برقی شیشه ای به دلیل ایجاد دید کامل آسمان بسیار مورد پسند واقع شده است. البته  تا زمانی که شیشه ها تمیز باشند که این امر در دراز مدت امری بعید به نظر می رسد.
یکی از مشکلات در سقف های شیشه ای حالت ذره بینی شیشه ها به هنگام تابش نور خورشید می باشد که سبب داغ شدن آن می شود مناسب نشستن نیست و همینطور اگر از چوب برای کف زیر این سقف ها استفاده شده باشد احتمال خطر آتش سوزی را چندین برابر می کند.

همچنین سقف های متحرک شیشه ایی قیمت هایی بین دو میلیون پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان را دارا می باشند که به جزء موارد خاص توجیه اقتصادی برای اجرا را ندارند.
 

سقف متحرک شیشه ای

 
سقف شيشه‌اي يعني آن مانع نامرئي كه مبتني بر نگرش و پيشداوري‌هاي سازماني، سدي براي پيشرفت افراد است. 
این مدل سقف از دو جهت هزینه زا می باشد :

 ازنظر افت بهره‌وري در آن بخش از نيروي كار كه حس مي‌كند جلوي پيشرفتش گرفته شده است.
 از جهت جابجایی هزینه نیروی کار.
 

سقف متحرک شیشه ای

 


توضیحات

سقف ها یکی از گزینه های نورگیری در فضاها مختلف محسوب می شوند. در طراحی ساختمان هایی که عمق زیادی دارند و فضای داخلی آنها از دیوارهای جانبی و خارجی بنا فاصله دارد، نورگیری از سقف تعریف می شود. در نورگیرهای سقفی، تابش مستقیم نور خورشید در بعضی از ساعات روز، ممکن است آزاردهنده باشد. از همین رو باید تدبیری اتخاذ شود تا در عین داشتن نوری مفید و مورد نیاز، از تابش و ایجاد مزاحمت نور در فضا جلوگیری به عمل آید. استفاده از سقف های شیشه گزینه ای بسیار مناسب برای سقف های نورگیر محسوب می شوند.


سقف های شیشه ای انواع مختلفی دارند، یکی از آنها سقف های بلوک شیشه ای است که بیشتر در جاهایی که احتیاج به عبور نور وجود دارد به کار می رود ، یکی دیگر از سقف های شیشه ای ، سقف های کاذب شیشه ای هستند که در طرح ها و رنگهای مختلف کار می شوند و قابلیت نور پردازی دارند و همچنین می توان آنها را در ترکیب با رابیتس ، سقف کناف ، آرمسترانگ ، چوب ، گریلیوم ، مقرنس  و سایر سقف ها بکار برد .

سقف های شیشه ای در استخر ، سونا ، حمام ، آشپزخانه ، ادارات ، شرکت ها و به طور کلی فضاهای مدرن و لوکس کارایی دارند.

روی شیشه ها طرح های مختلفی مانند منظره ، طبیعت ، تصاویر موجودات زنده ، اشیاء ، درختان و بسیاری چیزهای دیگر ممکن است کار شده باشد و به دلیل تنوع و رنگ های متعدد، این نوع سقف ها را در تالارهای پذیرایی و مکان های مجلل نیز به کار می برند.

همچنین سقف های شیشه ای برای پوشش پاسیو نیز کاربرد دارند ، سقف شیشه ای روی پاسیو یا حیاط خلوت به جهت عبور نورفضای بیرون به داخل و تامین نور داخلی خانه کاربرد دارد .

سقف شیشه ای برای پوشش مکان هایی استفاده می شود که محیط های بسته ای بوده و نیاز به تامین نور از فضای بیرونی به فضای داخلی وجود دارد ، سقف شیشه ای با بلوک شیشه ای به صورت دوجداره ساخته می شود و به همین دلیل عایق نسبتا مناسبی برای صوت و سرما و گرما می باشد.
 

سقف متحرک شیشه ای

 


ادامه مطلب
سقف متحرک شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

 • 16 بهمن 1396, 09:40

امروزه پارتیشن های شیشه ای بحث مهمی در بین مدیران  شده است که کاربرد بیشتری نسبت  به دیوار های جدا کننده دارد.
امکان استفاده مستقیم از نور خورشید، ایجاد فضایی کاملا کاربردی، هزینه نگهداری پایین و عمر بسیار بالا همگی باعث شده اند تا تقاضا برای اجرای  پارتیشن شیشه ای روز به روز بیشتر از قبل باشد.
 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای مانند یک آکواریوم بزرگ در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما ایفای نقش میکند ،که هم موجب جدایی در این قسمت از اتاق شما می شود و هم فضایی را اشغال نمی کند.
 

پارتیشن شیشه ای

 

 

پارتیشن های شیشه ای را می توانیم به دو دسته تقسیم کنیم :

1. پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
این نوع پارتیشن شیشه ای اداری ، دارای فریم از جنس آلومینیوم متراکم بوده ومتریال پوششی آن نیز از شیشه های دو جداره و یا تک جداره می باشد.
2. پارتیشن شیشه ای ام دی اف
این نوع پارتیشن شیشه ای دارای استراکچر و فریم از جنس mdfمی باشد ولی متریال پوششی این محصول نیز شیشه غالب می باشد.

برخی از ویژگی های پارتيشن شيشه ای با فریم آلومينيوم استيل:

1. زیبایی و استحکام آن ها
2. قابلیت بسیار بالای آکوستیک پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
3. قابلیت جابجایی این پارتیشن و نصب مجدد آن بدون آسیب و با هزینه پایین
4. بالاترین نور دهی پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل
5. ماندگاری بالای رنگ پروفیل همراه با تضمین
6. نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای آلومینیم به صورت کاملا دقیق
 

پارتیشن شیشه ای

 پارتیشن اداری تمام شیشه دو قسمتی :

پارتیشن های دو جداره تمام شیشه دو قسمتی به پارتیشن هایی گفته می شود که دارای استراکچر آلومینیومی هستند و پر کننده آن صرفا از انواع شیشه ( شفاف، دودی و...) تشکیل شده که به وسیله یک تراورس به دو قسمت به تولید و اجرا می شود و از ارتفاع 220 تا 300 سانتی متر قابل اجرا می باشد .
پارتیشن های اداری در واقع برای محیط های اداری پیشنهاد می شود که از زیبایی خاصی نسبت به دیوارهای گچی یا سنگی برخوردارند. پارتیشن های اداری با داشتن قابلیت های زیاد و کاربردی و همچین تنوع بالا در ترکیب بندی  رنگ و یراق آلات  می توانند در طرح های خاص دکوراتیو مکمل فضاسازی در ساختمان های اداری باشند.

توضیحات تکمیلی پارتیشن ها :
 
·         تقسیم بندی پارتیشن ها در طول معمولا کمتر از 30 سانتی متر و بیشتر از 110 الی سانتی متر 120 نمیتواند باشد.
·         ارتفاع استاندارد پارتیشن ها معمولا تا روی کار 220 می باشد و در ارتفاع های بالاتر از 220 باید به بالای کار کتیبه اضافه گردد.
·        اگر مشتری اندازه ی دیگری در نظر داشت می توانیم آن را تغییر دهیم.
·        پرکننده های داخل پارتیشن می توانند از انواع متریال با مقطع 6 میلی متر باشد.
·        داخل پارتیشن ها می توانیم از پرده کرکره استفاده نماییم.
·        انواع پانل های دکوراتیو با طرح سفارشی مشتری می توانند جایگزین شیشه و ام دی اف شوند.
·        در محاسبه متراژ پارتیشن متراژ درب از متر مربع کلی کار کسر می گردد وبه صورت هر واحد جدا محاسبه میگردد.

پارتیشن شیشه ای

 


ادامه مطلب
پارتیشن شیشه ای

نمای اسپایدر

 • 10 آبان 1396, 14:27

طراحی و ساخت سازه های شیشه ای آمیزه ای از هنر و تکنولوژی روز دنیا می باشد که در معماری نوین امروزی با دیدگاهها و روشهای متفاوتی انجام می گیرد. در این مقاله سازه های شیشه ای از لحاظ ساختارهای مسطح و هندسی که متحمل بار هستند.

ادامه مطلب
نمای اسپایدر

نرده ی شیشه ای راه پله

 • 2 مهر 1396, 10:26

اضافه کردن نرده به راه پله، موجب تامین ایمنی راه پله می شود. در کنار این ایمنی، شما می توانید زیبایی خاصی را نیز به راه پله های محل کار یا منزل خود بدهید. برای این منظور می توانید از ترکیب نرده های استیل و شیشه استفاده کنید.

ادامه مطلب
نرده ی شیشه ای راه پله

نمای کرتین وال

 • 2 مهر 1396, 10:25

نمای کرتین وال ؛ یکی از سیستم های نمای مدرن ساختمانی بوده که ساختاری خود ایستا داشته، به این معنا که وزن بالای شیشه ، بر روی سازه کرتین وال یا همان لامل ها و شاسی کشی های مربوطه سنگینی می کند و هیچ بار مرده ای حاصل از وزن شیشه ها و بار انرژی های حاصل از باد ، طوفان و … که متوجه پوسته خارجی (نما) می باشد، متوجه خود ساختمان نخواهد بود.

ادامه مطلب
نمای کرتین وال

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

 • 2 مهر 1396, 10:25

پنجره آلومینیومی ترمال بریک استفاده از انرژی را با کنترل روش های انتقال حرارت بهبود می بخشد. گرما یا انرژی حرارتی به سه روش در مصالح ساختمانی انتقال می یابند
رسانش ، فرایند ساده انتقال حرارت بین اجسامی است که در تماس با هم قرار دارند.

ادامه مطلب
پنجره آلومینیومی ترمال بریک

نرده راه پله و بالکنی آلومینیومی

 • 1 مهر 1396, 12:35

نرده های آلومینیوم آبکاری نمی شوند یعنی روش تولید و براق شدن آلومینیوم بدین صورت است آلومینیوم بصورت شمش تولید می شود و بعد از آن بصورت استوانه یا بیلت تبدیل می شود و در دمای 400 درجه سانتی گراد که نرم و قابل انعطاف می شود

ادامه مطلب
نرده راه پله و بالکنی آلومینیومی