خبرها

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف 
 
سقف ثابت شیشه ای :

این سقف بر اساس فضای موجود و به وسیله قطعات شیشه ای پوشانده می شود. این نوع سقف بوسیله پروفیل های آهنی پروفیل کشی می شود. شیشه با توجه به نظر مشتری از جنس سکوریت و لمینت ساخته می شود. از چسب سیلیکون برای آب بندی سطوح استفاده می شود.
در سقف ثابت شیشه ای، پروفیل کشی به وسیله پروفیل های آهنی انجام می شود. سپس قطعات بر روی آن نصب می گردد. در این نوع سقف، شیشه ها از جنس سکوریت، لمینت و … می باشد. برای پوشاندن منافذ باقیمانده از سیلیکون استفاده می شود.
  
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 


سقف متحرک شیشه ای :

سیستم های سقف متحرک SUBULATE TECTONA و REAL یک فضای مدرن و قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی در فضای باز را برای ما به ارمغان می آورد.
این سیستم تحمل فشار باد براساس مقیاس بیوفرت کلاس 11 ( 117 km/h ) را دارا می باشد و طراحی آن بر این اساس می باشد که در بدترین شرایط آب و هوایی ، باران ، تگرگ و آفتاب شدید فضای کاملا مناسبی را برای استفاده فراهم آورد.
پروفیل های آلومینیوم به کار رفته در سازه سقف متحرک آلومینیوم 6063  اکسترود شده و با رنگ پودری حرارتی پوشش داده شده اند تا با پوششی فوق العاده کارایی بالای برای سازه متحرک ایجاد نماید.
تمامی پیج و مهره و چرخ دنده های سقف متحرک جهت اطمینان از افزایش طول عمر کارکرد از جنس استیل ضد زنگ می باشد.
عرض سازه با توجه به محل نصب به صورت سفارشی تا اندازه 12 متر یک تکه قابل ارائه می باشد.
سیستم SUBULATE TECTONA می تواند در یک واحد ، سطحی معادل 168 مترمربع را پوشش دهد و همچنین می توان در صورت لزوم از چند سیستم در کنار هم استفاده نمود و مقطع انحصاری آن در هنگام قرار گرفتن واحدها در کنار هم ، تضمین کننده ی آب بند بودن کامل سازه در کنار هم می باشد.
این سیستم متحرک مجهز به گاتر (آب راه) یکپارچه به همراه زه کش داخلی جهت تحمل حتی سنگین ترین باران ها می باشد.
سیستم محرک سقف های متحرک به وسیله غلطک هایی شامل 8 چرخ به حرکت در می آید که هر غلطک قابلیت تحمل بار 600 کیلوگرم و دارای یک سیستم محافظ سه لایه می باشد که به وسیله ی اتصال به تسمه تایم تقویت شده با سیم بکسل ، حرکت می کند و باعث شده است این سیستم تحمل فشار کششی بالای 966 کیلوگرم را داشته باشد.
 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 کششی که به غشاء پارچه ای اعمال می گردد به سیستم اجازه و امکان 7 درجه شیب را می دهد تا مطمئن باشیم تمامی آب ها از سیستم آب راه داخلی تخلیه می گردد.
غشاء پارچه ای ، محصول تولید کنندگان اروپاییSERGE FERRARI فرانسه و SIOEN بلژیک است که کاملا ضد آب و مقاوم در برابر آتش می باشد.تنوع رنگ در دو مدل شفاف و غیر شفاف که حداکثر ثبات و مقاومت در برابر رطوبت ، دما و گرد و خاک را دارا می باشد،چروک و متورم نمی شود و پوشش اکرولیک آن اجازه تمیز نمودن پارچه در طی سالهای متمادی را می دهد و در زمانی که از سقف جمع شونده استفاده نمی گردد غشاء پارچه ، زیر پوشش آلومینیومی سیستم جمع می گردد ،که همین امر باعث پاکیزه ماندن و حفاظت آن در مقابل اجسام خارجی می گردد.
 

انواع سقف های مورد استفاده در فضاهای مختلف

 

آمار بازدید:468

دسته:خبرها