خبرها

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

یکی از خصوصیات پارتیشن های اداری  محدود کردن دید در دو طرف آن است که بنا به جنس و طراحی پارتیشن ایده های مختلفی برای انواع آن وجود دارد.
 
سه مورد از زیبا ترین طرح های پارتیشن شیشه ای :
 

  • استیکر: یکی از آیتم هایی است که به دلیل طرح های گوناگون،قیمت مناسب و سرعت در انجام کار طرفداران زیادی دارد.
 
  • چاپ : در این نوع محصول در مرحله اول شیشه را سند بلاست کرده و بعد پرینت گرفته می شود.
 
  • شیشه های رنگی :برای ایجاد یک فضای دلنشین و شاد می توان از شیشه در انواع طیف های رنگی موجود در بازار استفاده نمود.لازم بذکر است که از ترکیب شیشه های رنگی و استیکر می توان به طرح های بی نظیری دست یافت.
     

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 مزایای استفاده از پارتیشن های اداری

·         نصب سریع پارتیشن اداری و عدم اتلاف وقت
·         زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ادرای
·         تنوع رنگ و طرح قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان
·         اندازه دلخواه برای پارتیشن اداری
·         امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان

درب های ریلی چه کمکی به بهبود عملکرد پارتیشن های اداری می‌کنند؟

یکی از اجزایی که در ساخت پارتیشن های اداری از آن بهره گرفته می‌شود، درب های ریلی است. متریال استفاده شده در درب های ریلی پارتیشن های اداری می‌تواند از جنس ام دی اف و یا شیشه باشد.

کاربرد پارتیشن اداری

با ایجاد اتاق های مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند. از سوی دیگر با تفکیک اتاق ها از یکدیگر، کارکنان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را بر عهده می گیرند و اتمام کار نیز مطابق با اهداف شرکت خواهد بود. با استفاده از پارتیشن های اداری می توان  ساختمان اداری را به صورت شناور و دلخواه خود تقسیم بندی کرد.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد. 

پارتیشن اداری دست دوم انتخاب مناسبی است؟

پارتیشن‌ها به طور معمول پانل‌هایی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرند و با آنها می‌توان مکان را به طور مناسب و دلخواه تقسیم بندی و از فضا بهینه‌تر استفاده کرد. برای خرید پارتیشن، طراحان با دیدن محیط و کارایی که شما در نظر دارید، طرح مناسب را برای شما می‌زنند و سپس به ساخت آن می‌پردازند. پارتیشن‌ها در واقع پانل‌هایی‌ هستند که در صورت جا به جایی می‌توانید آنها را با خود به مکان جدید ببرید و در آنجا نصب کنید. 
به همین دلیل شاید پارتیشن‌های اداری دست دوم هم بتوانند کار شما را راه بیاندازند. البته بسیار به کاربرد و انتظاری که شما از آنها دارید وابسته است. اگر هدف تنها جدا کردن و تقسیم بندی محیط است خرید پارتیشن اداری دست دوم می‌تواند بلامانع باشد
 
 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

برخی از مهم ترین طرح های پارتیشن شیشه ای

 

آمار بازدید:564

دسته:خبرها