خبرها

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

مزایایی که پارتیشن شیشه ای در دفاتر کار فراهم می کنند، انکار ناپذیر است. با این حال بر سر مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای، بحث های زیادی وجود دارد.
در حالی که برخی مدیران بر این باورند که با جدا کردن افراد از هم برای کاهش میزان حواس پرتی آنها تنها راه افزایش بهره وری است، بعضی دیگر از مدیران احساس می کنند برای به حداکثر رساندت بهره وری، یک محیط پر جنب و جوش و تعاملی بسیار مهم است.

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


با این وجود، پارتیشن شیشه ای مزایای انکار ناپذیری فراهم می کنند. برخی از این مزایا عبارتند از :

  • بالا رفتن بهره وری : با نصب کردن پارتیشن شیشه ای بهره وری کارکنان زیاد می شود.یکی  از دیگر مزایای آن جلوگیری از آلودگی صوتی می باشد چون این شیشه ها عایق صدا دارند و همین امر باعث می شود که کارکنان حواسشان سر جایشان باشد و این امر موجب بالا رفتن بهره وری می شوند.

  • انعطاف پذیر بودن : انعطاف پذیر بودن از جمله مهم ترین مزیت هایی است که از پارتیشن اداری شیشه ای به دست می آید. برای عوض کردن طرح یک اتاق با دیوارهای سنتی هزینه ی بالا و زحمت زیادی دارد ولی این دیوارهای شیشه ای را می توان به راحتی جا به جا کرد. جابه جایی این پارتیشن شیشه ای همانطور که کار ساده ای است هزینه ی بسیار اندکی هم دارد که شما به راحتی می توانید دکور دفتر کار خود را با توجه به شرایط تغییر دهید.

  • بالا بردن طول عمر : شیشه هایی که در پارتیشن ها استفاده می شود با توجه به ضخیم بودن آنها به راحتی می توان آنها را نگهداری کرد و سال ها بدون هیچ تغییری ، شکل و کیفیت آن حفظ می شود. 

  •  نگهداری آسان شما به راحتی می توانید پارتیشن شیشه ای را با شیشه پاک کن به سرعت تمیز کنید.

  • صرفه جویی در هزینه ها : شما به سادگی می توانید با پارتیشن شیشه ای مصرف برق را کاهش دهید ، میزان کاهشی که مربوط به بخش روشنایی مصنوعی می شود و نیاز به هزینه بالایی دارد میزان مصرف انرژی را کم می کند و موجب پایین آمدن هزینه ها می شود.

  • کمبود نور کافی : نور طبیعی می تواند خستگی کارکنان را کم کند و انرژی کمتری از آنها بگیرد و در محیط کار وجود نور طبیعی اهمیت بالایی دارد. شما می توانید دفتر کار خود را طوری طراحی کنید که روشنایی محیط با نور طبیعی باشد.

 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 


 

 

مزایای نصب پارتیشن بندی شیشه ای در دفاتر کار

 

آمار بازدید:606

دسته:خبرها