خبرها

پارتیشن بندی شیشه ای

از آن‌ جایی که هزینه‌ی توسعه‌ی دفتر در مراکز تجاری مدرن بسیار زیاد است بنابراین استفاده‌ بهینه از فضای موجود بسیار مهم است.
استفاده از این نوع دیوار متحرک علاوه بر تقسیم‌بندی اتاق‌ها موجب می‌شود تا میزان استفاده از فضای موجود هم افزایش یابد، در بیشتر شرکت‌های بزرگ استفاده از نوع شیشه‌ای متداول‌تر است. سازه‌ی شیشه‌ای با داشتن ظاهری مدرن و انعطاف پذیری بالا، موجب افزایش نظم در محیط‌های داخلی شرکت‌ها می‌شوند. 
 
نگهداری پارتیشن شیشه‌ای

بر خلاف انواع دیگر پارتیشن ‌هااین نوع از پارتیشن به راحتی قابل تمیز کردن است.

پارتیشن بندی شیشه ای

 

 
حریم خصوصی در پارتیشن شیشه‌ای

بسیار از افراد تصور می‌کنند که با نصب دیوار شیشه‌ای حریم خصوصی کارمندان از بین می‌رود و بسیاری از مدیران به دلیل همین مسئله در نصب این نوع دیوار مردد هستند؛ اما این موضوع لزوما درست نیست، در این موارد می‌توان از شیشه‌های مات استفاده نمود.

عایق صوتی و پارتیشن‌ شیشه‌ای
 
یکی از نکات اصلی و حائز اهمیت در پارتیشن های شیشه ای،ایجاد عایق صوتی در فضای پیرامون دو طرف آن می باشد ،البته هیچ یک از پارتیشن های عرضه شده در بازار به طور کامل عایق صوتی نیستند 
پارتیشن های شیشه ای بدلیل استفاده از شیشه های یک تکه در ارتفاع کف تا سقف می تواند به کاهش صدای محیط کمک شایانی می نماید ولی در این سبک از پارتیشن ها فقط به ابعاد شیشه اکتفا نشده است و درز فی مابین شیشه ها هم با چندین تکنیک قابل بسته شدن است تا هیچ گونه صدایی از آن عبور نکند. پارتیشن شیشه ای نه تنها در خصوص آیتم صوتی بلکه در شرایط حرارتی و برودتی نیز دارای ایزوله بالایی هستند.
 
طول عمر پارتیشن‌های شیشه‌ای
 
این نوع علاوه بر طراحی بسیار زیبا و تنوع در جنس و رنگ به دلیل داشتن ضخامت شیشه‌ای بالا بسیار استاندارد بوده و در برابر ساییدگی و شکستن بسیار مقاوم عمل می‌کنند بنابراین با مراقبت و نگهداری صحیح و اصولی از این سازه‌ی شیشه‌ای می‌توان سال‌ها از آن بهره برد.

کاربرد پارتیشن شیشه ای

این محصول نه نفقط مختص فضاهای اداری است بلکه در بسیاری از سالن های زیبایی مجموعه های درمانی رستوران ها و هتلها کاربرد قابل توجه ای را داشته و با توجه به انعطاف بسیار در طرح و تولید و نیز با توجه به قیمت پارتیشن شیشه ای مناسب برای  بسیاری از اماکن عمومی و حتی مسکونی می باشد.

طراحی پارتیشن شیشه ای

مهم ترین جز پارتیشن شیشه ای شیشه سکوریت می باشد،پارتیشن اداری شیشه‌‍ای با توجه به نیاز و طرح و شکل درخواستی شما در طرح‌های مختلف در دسترس هستند
برای پیاده سازی طرح مورد نظر خود آسوده خاطر باشید زیرا شرکت ایمن در این پارتیشن شیشه‌ای را در حالت‌های شیشه پارتیشن چند جداره ساده، دو جداره یا به عنوان یک دستگاه شیشه فریم لس که تأثیر بصری بسیاری دارد، با برترین کیفیت برای شما مصرف کننده گرامی فراهم خواهد آورد تا پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای

در زمان تصمیم گیری برای انتخاب پارتیشنی مناسب برای محیط خود بررسی و در نظر داشتن مواردی که بر قیمت پارتیشن شیشه ای شما تاثیر گذار است می تواند به انتخاب شما و مدیریت هزینه هایتان کمک شایانی داشته باشد
اولین و مهم ترین جزپارتیشن شیشه ای و جزء اصلی آن شیشه سکوریت است.متراژ، رنگ، ضخامت و البته طرح سندبلاست برروی آن هرکدام به نوبه خود بر قیمت پارتیشن شیشه ای تاثیر گذار است.
 
 

پارتیشن بندی شیشه ای

 


پارتیشن بندی شیشه ای

 

آمار بازدید:46

دسته:خبرها