خبرها

پارتیشن اداری و انواع آن

پارتیشن اداری برای جداسازی موقت و همچنین در فضاهای اداری کاربرد فراوانی دارند. مثلا در محیط های اداری، قسمت هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد، با نصب پارتیشن می توان آن قسمت ها را از هم جدا نمود.
پارتیشن ها  انواع مختلفی در بازار ما دارند که می خواهیم انواع آن ها را برای شما بازگو کنیم.

_ پارتیشن تک جداره : 

پارتیشن‌های تک جداره دارای ستون‌های متعددی هستند که قرار گرفتن آن‌ها بر روی زمین را راحت می‌کند. به طوری که پارتیشن بدون لغزندگی، حالت ایستاده دارد. این نوع پارتیشن به صورت قاب‌های یک تکه هستند در این نوع پارتیشن نیز حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل، باعث زیبایی بیشتر این محصول شده است._ پارتیشن اداری دو جداره :

در پارتیشن‌های دوجداره قابلیت ساخت قاب‌های یک‌تکه و بزرگ وجود دارد. در این نوع پارتیشن از ستون استفاده زیادی نمی‌شود؛ زیرا بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد. زیبایی پارتیشن‌های دوجداره علت‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها حذف خطوط زائد در طراحی پروفیل می‌باشد. برای ساخت پارتیشن‌های دوجداره از پروفیل‌های 10*10 استفاده می‌شود. همچنین برای افزایش استحکام آن‌ها، یک‌لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده یک تکه، درون پارتیشن قرار می‌گیرد.
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 پارتیشین های اداری بر مبنای معیاری های ساخت به سه گروه تقسیم می گردند :

الف ) پارتیشن های تمام MDF
ب ) پارتیشن MDF- آلومینیوم
ج ) پارتیشن MDF – شیشه


الف ) پارتیشن اداری تمام MDF 
این نوع از پارتیشن تنها به وسیله ورق های MDFساخته می شود.به دیلیل نیاز به ایستایی و مقاومت در محل و همچنین با پیش بینی قابلیت حمل ، قطر بدنه اصلی در این نوع ازپارتیشن اداری ۹-۱۵ سانتی متر می باشد.
 
ب ) پارتیشن MDF- آلومینیوم
ترکیبی از MDF و آلومینیوم در ساخت آن استفاده شده است. جداکننده هایی که سبک ، که در بازار به علت سرعت در پیاده سازی آن متداول شده است. استفاده از آلومینوم در این نوع از پارتیشن ، باعث بالا رفتن جذابیت و استحکام این پارتیشن شده است.  

ج ) پارتیشن MDF- شیشه
در این پارتیشن از صفحات MDF به عنوان پایه و بخش اصلی کار استفاده می شود و از شیشه در مواردی که مشتریان لازم بدانند جهت زیبایی یا دسترسی به دید بیرون استفاده می گردند. در واقع این نوع پارتیشن همان پارتیشن بخش اول می باشد که در بخش هایی از آن شیشه استفاده شده است.
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 این نوع پارتیشن به دو گروه تقسیم شده است :

۱- پارتیشن MDF – شیشه معمولی :
در این پارتیشن در بین صفحات MDF برحسب محیط اجرا ، از شیشه معمولی  ۴تا ۸ میل سفید یا رنگی استفاده می گردد.


۲- پارتیشن MDF – آجر شیشه ای :
در این پارتیشن از آجرهای شیشه ای در بین صفحات MDF جهت زیبایی کار استفاده شده است. در این نوع از پارتیشن ، استفاده از نورپردازی ، باعث بالا رفتن زیبایی کار می شود.
 
 
پارتیشن اداری تمام شیشه دو قسمتی :
پارتیشن های دو جداره تمام شیشه دو قسمتی به پارتیشن هایی اتلاق می شود که دارای استراکچر آلومینیومی می باشد و پر کننده آن صرفا از انواع شیشه تشکیل شده است.
پارتیشن هایی که در آنها از شیشه به عنوان پرکننده استفاده می گردد قابلیت نصب کرکره ولوم دار را دارا می باشند.
 
 
 

پارتیشن اداری و انواع آن

 

آمار بازدید:30

دسته:خبرها