خبرها

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تاثیر زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد، معمولا پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع این گونه نیازهاست. 
در انواع پارتیشن های اداری از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی استفاده می کنند که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند. یکی از مهم ترین موارد استفاده از پارتیشن های اداری ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا برای کارمندان می باشد. هزینه کمتر نسبت به دیوارکشی و جلوگیری از هدر رفت فضا از مزایای استفاده از پارتیشن است.
پارتیشن اداری به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد، ضمن آنکه این محصولات قابل نصب و اجرا به صورت مستقل هستند.
 

پارتیشن اداری

 


انواع پارتیشن اداری
 
  •  پارتیشن تک جداره
  •  پارتیشن دوجداره
 
اگر در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد به همین دلیل در اجرای پارتیشنی که برای فضای مورد نظر شما ساخته نشده با مشکل مواجه خواهید شد.
 
کاربرد ها 
 
کاربرد اصلی پارتیشن های اداری جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر است. با ایجاد اتاقهای مجزا، کارکنان نسبت به محیط کاری خود احساس مسئولیت پیدا کرده و برای مرتب کردن آن، دسته بندی اسناد و مدارک و ... تلاش بیشتری می کنند.
پارتیشن اداری و پارتیشن ام دی اف منزل و پارتیشن دست دوم همه به یک منظور ولی با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام می شود ولی قیمت انواع پارتیشن برای منزل و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی  که دارند با هم متفاوت بوده و مناسب نباشد.
 
مزایای پارتیشن های اداری
 
در گذشته برای تقسیم بندی ساختمان ها از دیوارها استفاده می شد. اگرچه این دیوارها استحکام بالایی دارند، اما برای ساخت آنها به زمان و هزینه زیادی نیاز است و همینطور که اشاره شد، برای ساختمانهای استیجاری امکان ایجاد دیوار ممکن نیست. ضمن اینکه دیوارها فضای بیشتری را اشغال می کنند و در نتیجه موجب کوچکتر شدن فضای ساختمان می شوند. به همین دلیل است که پارتیشن های اداری با مزایایی از جمله سرعت ساخت  و صرفه جویی در زمان، در بسیاری از اداره ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 

پارتیشن اداری

 


 
کاربردی ترین پارتیشن ها
 
پارتیشن ها در انواع مختلفی مانند پارتیشن اداری، شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن با شیشه سکوریت، پارتیشن MDF، پارتیشن بلوک شیشه ای، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه و استیل، پارتیشن ریلی و... تولید و به بازار عرضه شده اند اما پر کاربردترین آنها شامل موارد زیر است:

پارتیشن اداری

 


 

آمار بازدید:109

دسته:خبرها