خبرها

انواع پارتیشن دوجداره

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند که برخی از آنها را قصد داریم در این مقاله معرفی کنیم .
 

 انواع پارتیشن دوجداره

  • پارتیشن دو جداره الیت : نوع اتصال این نوع پارتیشن ها متفاوت است. علاوه بر ظاهر زیبا امکان جابجایی راحتی برای حمل و نصب  آن را ایجاد می کند . بیشتر این نوع اتصالات برای سرویس ها خواب استفاده می شود که سبب جدا شدن آسان تخت خواب و اتصال دوباره آن می شود.
 

انواع پارتیشن دوجداره

انواع پارتیشن دوجداره

  • پارتیشن دوجداره با پیچ روکار : این پارتیشن دوجداره شباهت زیادی از لحاظ ظاهری به پارتیشن الیت دارد.این پارتیشن تقریبا یک بار مصرف می باشد و در صورت جابجا شدن و تغییر محل باید آن را فراموش کرد.
 
  • پارتیشن دوجداره جذبی :  در این اتصال ابتدا اسکلت پارتیشن نصب می گردد . بر روی بدنه اسکلت پارتیشن اتصالات پلاستیکی وجود دارد که مادگی نام دارد. سپس بدنه پارتیشن که اتصال نری روی آن قرار دارد به این چهارچوب چفت می شود . 
 

انواع پارتیشن دوجداره

  • پارتیشن اداری مخصوص مراکز علمی و آموزشی : در این مراکز معمولا از پارتیشن دوجداره استفاده می شود . مهم ترین هدف از نصب پارتیشن و خواسته و انتظار از پارتیشن ایجاد یک دیوار آکوستیک و عایق صدا می باشد و ضمن انجام وظیفه جداسازی برای تشکیل بخش جدید یا کلاس آموزشی باید از ورود و خروج صدا هم جلوگیری کند تا تمرکز آموزگار و آموزنده بر هم نریزد.
 
  • پارتیشن اداری شیشه ای : معمولا از این نوع پارتیشن در راه پله ها و پاگرد ساختمان ها استفاده می شوند و مناسب فضای بیرون آپارتمان می باشند و استفاده از آنها در داخل محیط اداری به عنوان پارتیشن مرسوم نمی باشد و همین طور از لحاظ ایمنی هم استفاده از این نوع پارتیشن پیشنهاد نمی شود.
 
  • پارتیشن دوجداره تمام بلوکMDF همانطور که از نامش پیداست این نوع پارتیشن دوجداره به منظور یک دیوار کاذب که مهم ترین وظیفه آن عایق بودن صداست استفاده می شود .
 
  • پارتیشن اداری دوجداره بلوک و شیشه : 80 سانتی متر از قسمت پایین پارتیشن دوجداره از ام دی اف می باشد و ما بقی از یک پنجره شیشه ای تشکیل شده که اندازه استاندارد آن هم 120 سانتی متر می باشد.
 

                                         انواع پارتیشن دوجداره                                                   

آمار بازدید:111

دسته:خبرها