راهنمایی جهت خرید و انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره

سرفصل مطالب
پارتیشن اداری محنی شیشه ای با فریم آلومینیوم

انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره برای محیط اداری و تجاری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و به منظور بهره مندی از ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر محصول باید با دقت و توجه بالا پس از بررسی های لازم سفارش خود را به ثبت برسانیم.

معرفی انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره

به منظور راهنمای انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره قصد داریم ابتدا ویژگی ها و مزیت های این سیستم را معرفی کنیم همانطور که میدانید پارتیشن های قطعات بسیار بزرگ در جنس های مختلف به منظور جدا کردن بخش های مختلف محیط و فضا مورد استفاده واقع می شود. به بیان دیگر میتوان گفت پارتیشن های دیوارهای جداکننده کاذب بوده و در طرح ها و مدل های مختلفی با کیفیت متنوع تولید و عرضه می گردد در این میان انتخاب پارتیشنادرای مناسب تکجداره برای مخاطبان و خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. پارتیشن های تک جداره مدلی از پارتیشن های شیشه ای بوده و با داشتن وزن سبک و قابلیت جابجایی در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان و خریداران قرار می گیرد. در طراحی و ساخت پارتیشن های تک جداره از انواع رنگ بندی های مختلفی برای کسب رضایت مشتریان استفاده می کنند استفاده از این نوع سیستم پارتیشن بندی برای محیط هایی که به دور از شلوغی و سروصدا هستند بهترین گزینه بوده و تنها با هدف شخصی سازی محیط و ایجاد حریم خصوصی برای کارکنان و کارمندان در نظر گرفته می شود.

 

پارتیشن بندی چوبی

در برخی از طرح های پارتیشن تک جداره در بخش پایینی از ام دی اف استفاده شده و در بخش بالایی آن از شیشه تک جداره بهره مند می شوند با توجه به طراحی بسیار شیک و ظریف این نوع پارتیشن ها از تقاضای بسیار بالایی برخوردار بوده و هم چنین به دلیل مزیت هایی که داراست گزینه محبوبی به شمار می رود.

پارتیشن اداری تکجداره شیشه و چوب -پارتیشن اداری - انواع پارتیشن اداری - پارتیشن تک جداره
پارتیشن چوب و شیشه اداری

مزیت ها و ویژگی های پارتیشن مناسب تکجداره

با انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره برای کسب و کار می توان از مزیت های بسیاری در محیط کاری خود بهره مند شد که از مهمترین مزایای آن نسبت به پارتیشن دوجداره می توان به قیمت ارزان تر آن اشاره نمود که این موضوع سبب جذب توجه بسیاری از مخاطبان به خرید این نوع سیستم پارتیشن بندی شده است از دیگر مزایای پارتیشن تکجداره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جابجایی راحت و آسان
  • پروسه نصب پارتیشن تکجداره بسیار سریع و راحت می باشد
  • پارتیشن تکجداره در ترکیب های متنوع تولید و عرضه می شود
  • پروسه دمونتاژ پارتیشن تکجداره بی دردسر و راحت می باشد
  • در پارتیشن های تکجداره امکان استفاده از یراق آلات و قفل وجود دارد
پارتیشن شیشه ای اداری فریم دار مناسب برای تقسیم بندی و طراحی داخلی شرکت ها و ادارات
آرمن مجری انواع پارتیشن های اداری شیشه ای و آلومینیومی

قیمت پارتیشن تکجداره

یکی از مهمترین دلایلی که در انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره مورد توجه خریداران واقع می باشد ارزان قیمت بودن این سیستم پارتیشن بندی در مقایسه با دیگر انواع آن می باشد. سیستم پارتیشن بندی تک جداره به صورت یک جداره از شیشه یا ام دی اف بوده و در برخی مواقع به منظور طراحی بسیار شیک از فریم و اسکلت بندی ام دی اف و آلومینیوم استفاده می کنند. کاربران و مشتریان در انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره ارزان با ورود به وب سایت ما با مقرون به صرفه ترین هزینه و در کارایی بسیار عالی این محصول را تهیه کنند. البته توجه داشته باشید که نرخ قیمت مشخص شده برای هر یک از انواع پارتیشن های اداری تک جداره متغیر بوده و این موضوع به کیفیت، جنس متریال استفاده شده، طرح به کار رفته و ابعاد پارتیشن بستگی دارد. وب سایت آنلاین ما با هدف کسب رضایت مشتریان با ارائه هزینه های بسیار مناسب و معقول توانسته است در اولویت انتخاب اغلب خریداران قرار گرفته و در حال حاضر به عنوان یکی از معروف ترین و معتبرترین فروشگاه های عرضه کننده انواع پارتیشن های اداری تک جداره شناخته شود.

نمای پارتیشن شیشه ای

تفاوت پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره

در انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره با تمامی ویژگی ها و مزیت هایی که دارا می باشد باید توجه داشته باشید که در مقایسه با پارتیشن های دوجداره تفاوت هایی را دارا بوده و یکی از مهمترین تفاوت های بین این دو سیستم مقاومت بالای پارتیشن دوجداره نسبت به پارتیشن اداری تک جداره می باشد. هم چنین در انتخاب پارتیشن مناسب تکجداره نسبت به پارتیشن دوجداره دستتان باز نبوده چرا که در تنوع گسترده ای طراحی و عرضه نمی شود. پارتیشن های دوجداره با داشتن قابلیت هایی از جمله عایق صدا و حرارت بسیار محبوب می باشند اما با داشتن هزینه های بسیار بالا و نیاز به مراقبت و نگهداری سختی های خود را دارا می باشد.

به منظور راهنمای خرید پارتیشن های اداری تک جداره کارشناسان آرمن طرح و نما متناسب با پروژه پرتیشن بندی فضای مد نظر شما راهنمایی و طرح هایی پیشنهاد خواهند داد جهت کسب اطلاعات با شماره تماس ۰۲۱۸۸۶۴۷۷۴۷یا ۰۲۱۸۸۶۴۷۷۴۸در ارتباط باشید.

Share on linkedin
لینکدین
Share on pinterest
پینترست
Share on telegram
تلگرام

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.