زيبايی های خانه خود را با سقف شيشه ای چند برابر كنيد

جولای 24, 2019
سقف شیشه ای

خانه ای مجلل با سقف شيشه ای

سقف شيشه ای باعث زيبا به نظر رسيدن فضای خانه می شود.  امروزه اكثر سقف خانه های مجلل ، سقف شيشه ای دارند. این سقف مي تواند متحرك يا ثابت باشد. شما می توانيد زير سقف شيشه ای اوقات خوشی را سپري كنيد. اگر زير سازي سقف ها به درستی انجام نگيرد، در آينده ای نزديك مشكلات متعددی برای سقف ايجاد خواهد شد.

سقف اسكای لايت

سقف شيشه ای ثابت باعث زيبا به نظر رسيدن ساختمان می شود و در نهايت موجب خواهد شد تا روشنايی ساختمان تامين شود. از آن جايی كه نور طبيعی از سقف شيشه ای عبور می كند، بنابراين باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود. طراحی و توليد انواع سقف های شيشه ای باعث شده كه همه افراد بتوانند اين نوع سقف ها را براحتی نصب کنند.

مزايای سقف های شيشه ای
 • عمر طولانی
 • فرم پذيری
 • زيبايی
 • تنوع طرح و رنگ

سقف شيشه ای برقی يكی از جديدترين تكنولوژی های صنعت ساختمان است كه كاربر با ريموت سقف را باز يا بسته می كند. این سقف هوشمند بوده و به هنگام بارش باران و برف، بسته می شود.

عملكردهای مختلف سقف شيشه ای
عملكرد بصریعملكرد مكانيكیعملكرد حرارتیعملكرد ايمنی
نما و جلوه شيكمقاومت و استحكام لازم در برابر باران، برف ، تگرگجذب دمای بيشترايمنی بيشتر
ديد به داخل و خارج ساختمانعمر مفيد طولانیبالانس دمايیانتخاب طرح و نوع شيشه
ورود نور طبيعی به داخل ساختمانمقاومت نسبت به المان های حرارتیجلوگيری از هدر رفت انرژی

 

نگاهی جدید به سقف شیشه ای

امروزه در مكان های مختلف از سقف شیشه ای استفاده می شود. مصالحی مانند، آهن، سیمان و گچ در برابر زیبایی شیشه رنگ باخته اند. استفاده از شیشه موجب شده كه پیمانكاران عمرانی و معماران به هنگام ساخت ساختمان از قدرت خلاقیت و ابتكار خود استفاده كنند. مهندسان و معماران می توانند در مكان های مختلفی مانند پاسیو، تالار رستوران های بزرگ و گراند هتل ها از شیشه استفاده كنند. برای ساخت سقف شیشه ای ساختمان، شیشه های به ضخامت 10 و 12 میلی متر استفاده می شود. شیشه سكوریت الزامی و اجباری است تا میزان شكستگی شیشه به كمترین حد خود برسد. شیشه سكوریت در صورت احتمال شكستگی كمترین آسیب را به فرد وارد می كند.

لمینیت كردن باعث امنیت بیشتر شیشه ها خواهد شد. لمینیت كردن باعث می شود تا در صورت شكست شیشه، در محل مثلثی شكل خود باقی بماند و هرگز روی سر ساكنان خانه فرو نریزد. امروزه اكثر رستوران ها و كافی شاپ های بزرگ از سقف های شیشه ای استفاده می كنند و به كارگیری سقف شیشه ای در خارج از مراكز خدماتی باعث خواهد شد تا ساكنان و مشتریان در برابر برف ، باران و برف و نور شدید آفتاب مصونیت داشته باشند. سقف شیشه ای باعث زیبا شدن محیط شده و در دو نوع سقف شیشه ای ثابت و متحرك وجود دارد.

سقف شیشه ای
سقف شیشه ای ثابت و متحرک- سقف شیشه ای برقی

یراق آلات نمای اسپایدر

در بیشتر موارد، از یراق آلات استیل یا آهن استفاده می شود كه یراق آلات استیل 316 یا 304 بهترین است. سیستم های نگهدارنده شیشه های اسپایدر یكی دیگر از یراق آلاتی است كه در ساخت نمای اسپایدر استفاده می شود و سازه های كابلی و فین گلس بهترین یراق آلات بوده و گران تر هستند. یراق آلات به شكل X یا H است و شكل یراق آلات اسپایدر با توجه به نماهای مختلف ، متفاوت خواهد بود.

انواع یراق آلات نمای اسپایدر

 •       Fitting
 •       Routel
 •       Canopy Fitting
 •       Bar Strrut
 •       Tension Rods

شركت آرمن در زمینه طراحی و اجرای نمای اسپایدر یكی از شركت های پیشرو در ایران است كه براساس تخصص و تجربه می تواند نیاز شما مشتریان عزیز برآورده كند.

مطالب اخیر
سقف شیشه ای مکانیکی
یکی دیگر از انواع سقف های شیشه ای، سقف شیشه ای مکانیکی یا متحرک می باشد. این نوع سقف ها برای فضاهای کوچک، برای اضافه نمودن فضاهایی مانند پاسیو، تراس، یا بالکن و بخشی از حیاط ویلایی به آشپزخانه ها یا رستوران ها مناسب می باشند. بارزترین مشخصۀ این سقف های امنیت بالای آن هاست. ساختار این سقف های شیشه ای از دو فلز فولاد، که گاهی اوقات از واژۀ آهن استفاده می شود، و آلومینیم است.
انواع سقف شیشه ای اسکای لایت Sky Light
انواع سقف شیشه ای اسکای لایت و تقسیم بندی آن به زاویۀ نگاه ما بستگی دارد. اگر به لحاظ مکانیکی بخواهیم تقسیم بندی کنیم، دو نوع ثابت و متحرک وجود دارد. همچنین از لحاظ جنبه های دیگر نیز، مانند کارکرد، نوع کاربرد، خصوصیات، اندازه و ... انواع متنوعی وجود دارد.

  ارسال دیدگاه