زیبایی های خانه خود را با سقف شیشه ای چند برابر کنید

خانه ای مجلل با سقف شیشه ای

سقف شیشه ای باعث زیبا به نظر رسیدن فضای خانه می شود.  امروزه اکثر سقف خانه های مجلل ، سقف شیشه ای دارند. این سقف می تواند متحرک یا ثابت باشد. شما می توانید زیر سقف شیشه ای اوقات خوشی را سپری کنید. اگر زیر سازی سقف ها به درستی انجام نگیرد، در آینده ای نزدیک مشکلات متعددی برای سقف ایجاد خواهد شد.

سقف اسکای لایت

سقف شیشه ای ثابت باعث زیبا به نظر رسیدن ساختمان می شود و در نهایت موجب خواهد شد تا روشنایی ساختمان تامین شود. از آن جایی که نور طبیعی از سقف شیشه ای عبور می کند، بنابراین باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. طراحی و تولید انواع سقف های شیشه ای باعث شده که همه افراد بتوانند این نوع سقف ها را براحتی نصب کنند.

مزایای سقف های شیشه ای
  • عمر طولانی
  • فرم پذیری
  • زیبایی
  • تنوع طرح و رنگ

سقف شیشه ای برقی یکی از جدیدترین تکنولوژی های صنعت ساختمان است که کاربر با ریموت سقف را باز یا بسته می کند. این سقف هوشمند بوده و به هنگام بارش باران و برف، بسته می شود.

عملکردهای مختلف سقف شیشه ای
عملکرد بصری عملکرد مکانیکی عملکرد حرارتی عملکرد ایمنی
نما و جلوه شیک مقاومت و استحکام لازم در برابر باران، برف ، تگرگ جذب دمای بیشتر ایمنی بیشتر
دید به داخل و خارج ساختمان عمر مفید طولانی بالانس دمایی انتخاب طرح و نوع شیشه
ورود نور طبیعی به داخل ساختمان مقاومت نسبت به المان های حرارتی جلوگیری از هدر رفت انرژی

 

نگاهی جدید به سقف شیشه ای

امروزه در مکان های مختلف از سقف شیشه ای استفاده می شود. مصالحی مانند، آهن، سیمان و گچ در برابر زیبایی شیشه رنگ باخته اند. استفاده از شیشه موجب شده که پیمانکاران عمرانی و معماران به هنگام ساخت ساختمان از قدرت خلاقیت و ابتکار خود استفاده کنند. مهندسان و معماران می توانند در مکان های مختلفی مانند پاسیو، تالار رستوران های بزرگ و گراند هتل ها از شیشه استفاده کنند. برای ساخت سقف شیشه ای ساختمان، شیشه های به ضخامت ۱۰ و ۱۲ میلی متر استفاده می شود. شیشه سکوریت الزامی و اجباری است تا میزان شکستگی شیشه به کمترین حد خود برسد. شیشه سکوریت در صورت احتمال شکستگی کمترین آسیب را به فرد وارد می کند.

لمینیت کردن باعث امنیت بیشتر شیشه ها خواهد شد. لمینیت کردن باعث می شود تا در صورت شکست شیشه، در محل مثلثی شکل خود باقی بماند و هرگز روی سر ساکنان خانه فرو نریزد. امروزه اکثر رستوران ها و کافی شاپ های بزرگ از سقف های شیشه ای استفاده می کنند و به کارگیری سقف شیشه ای در خارج از مراکز خدماتی باعث خواهد شد تا ساکنان و مشتریان در برابر برف ، باران و برف و نور شدید آفتاب مصونیت داشته باشند. سقف شیشه ای باعث زیبا شدن محیط شده و در دو نوع سقف شیشه ای ثابت و متحرک وجود دارد.

سقف شیشه ای
سقف شیشه ای ثابت و متحرک- سقف شیشه ای برقی

یراق آلات نمای اسپایدر

در بیشتر موارد، از یراق آلات استیل یا آهن استفاده می شود که یراق آلات استیل ۳۱۶ یا ۳۰۴ بهترین است. سیستم های نگهدارنده شیشه های اسپایدر یکی دیگر از یراق آلاتی است که در ساخت نمای اسپایدر استفاده می شود و سازه های کابلی و فین گلس بهترین یراق آلات بوده و گران تر هستند. یراق آلات به شکل X یا H است و شکل یراق آلات اسپایدر با توجه به نماهای مختلف ، متفاوت خواهد بود.

انواع یراق آلات نمای اسپایدر

  •       Fitting
  •       Routel
  •       Canopy Fitting
  •       Bar Strrut
  •       Tension Rods

شرکت آرمن در زمینه طراحی و اجرای نمای اسپایدر یکی از شرکت های پیشرو در ایران است که براساس تخصص و تجربه می تواند نیاز شما مشتریان عزیز برآورده کند.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *