نمای خشک ، مدرن، زیبا و بهینه برای ساختمان

سرفصل مطالب
سیستم نمای خشک - آرمن مجری نمای خشک

امروزه استفاده کردن از نمای خشک به دلیل مزایایی که دارد نسبت به دیگر نماهای موجود در بازار از اولویت بیشتری برخوردار است. افراد بسیاری از آن استفاده می کنند تا ساختمان خود را شیک تر و مدرن تر سازند. به همین دلیل است که توجه کردن به این نما امری اجتناب ناپذیر بوده و افراد بسیاری بر روی آن تمرکز دارند.

نمای خشک - آرمن طرح و نما - اجرای نمای خشک
آرمن مجری نمای مدرن

 

سیستم نمای خشک

برای اینکه قطعات نمای خشک را به یکدیگر متصل کنید نیازی به ملات ندارید، کافی است از قطعات مخصوص خود آنها استفاده نمایید. نمای خشک مزیت های دیگری دارد که افراد جذب آنها می شوند و به همین دلیل از این نما برای ساختمان خود استفاده می کنند. برای اینکه با نمای خشک آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از مزایا و ویژگی های آن را بیان می کنیم.

مزایای نمای خشک :

  1. کاهش اتلاف انرژی :

   یکی از مهمترین مزایای استفاده از این نوع نمای مدرن این است که انرژی مصرفی را کاهش می دهد. در این نما ابتدا عایق حرارتی را قرار می دهند و آن را با اتصالات مکانیکی ویژه به بدنه ساختمان محکم می چسبانند، بعد از آن چهارچوب نما را با کمی فاصله از عایق حرارتی قرار می دهند. فضایی که بین عایق حرارتی و نما وجود دارد بهترین عایق حرارتی می باشد که در کاهش اتلاف انرژی نقش بسیار مهمی دارد.

  2. سرعت اجرای بالا :

   از آنجایی که چهارچوب های فلزی این نما به صورت آماده می باشد و برای نصب آن نیازی به داربست نیست، سرعت نصب آن بسیار بالا می باشد، چرا که در طبقه همکف تمامی اجزای آن را روی همدیگر سوار می کنند و سپس آن را بر روی دیوار اجرا می نمایند.

  3. قابل تعمیر و تعویض بودن :

   در صورتی که قسمتی از نمای خشک آسیب ببیند، شما به راحتی می توانید آن قطعه را جدا کنید و آن را تعویض نمایید و یا اینکه آن را تعمیر کنید.

  4. کیفیت بالا :

   کیفیت این نما بسیار بالا می باشد و در برابر انواع شرایط جوی و محیطی مقاومت بسیار بالایی دارد، به همین دلیل بسیاری از مهندسین ساختمان از این نما برای ساختمان استفاده می کنند و نهایت رضایت خود را از این نما اعلام می دارند.

  5. کاهش وزن و حجم اسکلت :

   یکی از مهمترین مزیت های استفاده از نمای خشک این است که حجم ساختمان را به خوبی کاهش می دهد و این ویژگی موجب می شود نیروی زلزله که به ساختمان وارد می شود بسیار کمتر باشد.

سیستم نمای خشک - قیمت نمای خشک - آرمن طرح ونما - آرمن مجری نمای خشک
آرمن مجری سیستم نمای خشک

انواع نمای خشک :

بر اساس اتصالاتی که در آن به کار می رود، سیستم نمای خشک به دو نوع تقسیم می شود، یکی از آنها مشهود و دیگری نامشهود است. در نوع مشهود این نما قسمتی از بست های مورد استفاده و اتصالاتی که در ساختمان به کار رفته است تا حدودی قابل رویت می باشد و شما می توانید از بیرون آنها را مشاهده کنید.

ولی در نوع نامشهود این نما، بست و اتصلاتی که در نما به کار می رود را با رنگ نما هماهنگ انتخاب می کنند تا قابل رویت نباشد. ولی باید دقت داشته باشید از آنجایی که این رنگ ها در معرض آب و هوا و شرایط جوی متفاوت قرار می گیرند، باید رنگ هایی پایدار باشند.

آرمن مجری نما ارائه دهنده انواع نمای خشک است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.

لینکدین
پینترست
تلگرام

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button