پارتیشن شیشه و چوب ، فضایی زیبا و متفاوت

ژوئن 15, 2019
Magneo ، پارتیشن شیشه و چوب استفاده کنی

این محصول، یکی دیگر از انواع پارتیشن می باشد که از ترکیب چوب و شیشه ساخته می شود. به طور معمول از پارتیشن بیشتر در ساختمان های اداری، شرکت ها، هتل ها، مجتمع های تجاری و… استفاده می شود.

می توان با خلاقیت در طراحی دکوراسیون از این محصول در مکان های دیگر نیز استفاده کنید و محیطی متفاوت بسازید. از آنجایی که در پارتیشن مگنئو، از چوب استفاده شده است، به کار بردن آن در محیط می تواند انرژی و گرمای خوبی را به فضا انتقال دهد. Magneo یا همان پارتیشن شیشه و چوب مدل های متفاوتی دارد، که تفاوت مدل ها در نحوه ی قرار گرفتن شیشه و پنل های چوبی می باشد که در ادامه بیشتر در رابطه با این مدل ها توضیح می دهیم.

 

Magneo ، پارتیشن شیشه و چوب استفاده کنی
Magneo ، پارتیشن شیشه و چوب استفاده کنی

انواع مدل های مگنئو را بیشتر بشناسید

همانطور که بقیه پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند، این مدل از پارتیشن نیز مدل های متفاوتی دارد. پارتیشن شیشه و چوب به صورت مدل های کاست دار و فریم لس ارائه می شود. مهم ترین تفاوتی که این مدل ها با هم دارند ظاهری متفاوت است. شما می توانید از طریق آشنایی بیشتر با انواع این پارتیشن مدل مورد نظرتان را راحت تر انتخاب کنید.

در مدل پارتیشن شیشه و چوب فریم لس شیشه ها و پنل های چوبی به صورت فریم لس بر روی پروفیل آلومینیومی قرار می گیرد و نگه داشته می شوند. ویژگی که این مدل دارد این است که سطحی کاملا یکپارچه به شما می دهد که باعث ایجاد دکوری ساده و زیبا در محیط اطراف می شود.

نوع کاست دار مدل دیگری از این سبک پارتیشن می باشد که در آن شیشه ها و پنل های چوبی در کاست نصب می شوند و توسط کاست نگه داری می شوند. این مدل نیز می تواند مزایای خودش را داشته باشد که به عنوان مثال می توان به مقاومت بیشتر آن نسبت به مدل فریم لس اشاره کرد.

Magneo ، پارتیشن شیشه و چوب استفاده کنی
Magneo ، پارتیشن شیشه و چوب استفاده کنی

آیا با مزایای پارتیشن شیشه و چوب آشنا هستید؟

همه به خوبی می دانیم که از پارتیشن ها برای جداسازی فضا ها و یا اضافه کردن فضاهای مجزا به محیط استفاده می شود، در بیشتر موارد مزایای پارتیشن ها همانند هم است و تفاوتی که اکثر پارتیشن ها دارند بیشتر در ظاهر پارتیشن می باشد.

ما برای آشنایی و اطمینان خاطر بیشتر شما تعدادی از مزایای پارتیشن مگنئو را در زیر آورده ایم:

 • از آنجایی که این پارتیشن ها به صورت پیش ساخته هستند سرعت در نصب را بسیار بالا می برند
 • شما می توانید با تلفیق چوب و شیشه دکوراسیونی متفاوت بسازید
 • هزینه ای که برای خرید و نصب صرف می کنید بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.
 • به دلیل استفاده از شیشه ی دوجداره در بعضی از مدل ها می توانید فضایی با قابلیت عایق صدا، گرما و سرما بسازید
 • اجرا و نصب آسان
 • رعایت تمام نکات ایمنی متناسب با استفاده کمتر از انرژی
 • قابلیت استفاده از هر مدل دربی که متناسب با شرایط و دکوراسیون محیط باشد
 • ساخت محیط های کاملا مجزا و متناسب با کاربرد مدنظر مشتری
 • به دلیل استفاده از پنل های چوبی و آلومینیومی به راحتی می توان از پنل های تهویه ی هوا و … استفاده کرد

شرکت آرمن می تواند علاوه بر پارتیشن های Magneo پارتیشن های شیشه ای دیگری را که هم متناسب با محیط شما باشد و هم مطابق سلیقه شما باشد را در کمترین زمان ممکن برای شما تهیه و نصب کند. همچنین اگر شما طرح خاصی را برای اجرای پارتیشن ها مد نظر دارید می توانید با کمک طراحان ما قابلیت اجرایی آن را مورد بررسی قرار دهید و یا در صورت نیاز ایده های بهتری را متناسب با شرایط مد نظرتان دریافت کنید.

 

 

منابع:

https://www.dormakaba.com

https://www.cuhadaroglu.com

مطالب اخیر
مشخصات سیستم کرتین وال یا نمای لامل
اگر نمای کرتین وال یک نمای جایگزین، مدرن و پیشرفته است که جای دیوارهای بیرونی ساخته شده از خشت قرن 18 را امروزه گرفته است، چه کاربردهای دیگری می تواند داشته باشد؟

  ارسال دیدگاه