نمای اسپایدر، نمایی مدرن برای ساختمانی مدرن

نمای اسپایدر یکی از جدیدترین و مدرن ترین نوع از نماهای شیشه ای می باشد. امروزه این مدل نما در ساخت و طراحی نمای ساختمان های اداری و تجاری طرفداران زیادی پیدا کرده است. در روش اجرای نمای اسپایدر از هیچ گونه پروفیل عمودی و یا افقی استفاده نمی شود و یراق آلات به کمک سیستم های کلمپ و یا پوینت فیکس نگه داشته می شوند و دلیل نام گذاری این مدل از نمای ساختمان این است که در اجرای شیشه اسپایدر، شیشه ها به کمک کابل ها و اتصالات استیل به ساختار اصلی و نگهدارنده نما وصل خواهند شد که باعث می شود ظاهر ساختمان همانند تار عنکبوت باشد.

 

انواع نمای اسپایدر
انواع نمای اسپایدر

 

 

با انواع نمای اسپایدر آشنا شوید

از آنجایی که نمای اسپایدر از اتصال پنل های شیشه ای ساخته می شود انواع نمای اسپایدر را می توان بر اساس یراق آلاتی که در این کار استفاده می شود به سه دسته ی نمای اسپایدر کابلی، فین گلس و استیل تقسیم کرد که شما می توانید با توجه به قیمت اسپایدر و مزایای نمای اسپایدر متناسب ترین نما را از بین انواع نمای اسپایدر برای ساختمانتان انتخاب کنید.

نمای اسپایدر کابلی برای نصب شیشه های بلند بسیار مناسب است که در این نوع نما برای نگهداری شیشه ها از کابل استفاده می شود که باعث می شود زیبایی ساختمان نیز تحت تاثیر قرار نگیرد .

نمای اسپایدر فین گلاس بیشتر در مواردی استفاده می شود که شیشه ها یا بر روی زمین تکیه داده می شوند و نصب می شوند یا به صورت معلق نصب می شوند و از آنجایی که برای نگهداری این نما از بست شیشه ای استفاده می شود نمایی زیبا و تمیز به ساختمان خواهد داد. مزیتی که این نما دارد این است که به دلیل استفاده از بست های شیشه ای ترکیبی و توانایی نصب بست ها به صورت افقی و یا عمودی عمر بست و درنتیجه طول عمر نما افزایش می یابد.

 

 

مزایای نمای اسپایدر چه چیزهایی می باشد؟

نمای اسپایدر علاوه بر زیبایی مدرن و جذابی که به ساختمان می دهد مزایای دیگری نیز می تواند داشته باشد که ما برای اطلاعات بیشتر در زیر آورده ایم :

  • جلوگیری از ورود سرو صدا و آلودگی های صوتی خارج از ساختمان
  • داشتن انعطاف پذیری بالا
  • استحکام بالا در برابر باد، حرارت، زلزله، باران و برف
  • قابلیت تهویه هوای ساختمان
  • عایق گرما و سرما
  • نصب سریع و آسان
  • نفوذ نور طبیعی به داخل ساختمان
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

قیمت اسپایدر به چه عواملی بستگی دارد؟

نمای اسپایدر از یراق آلات لازمه، شیشه ومصالح جانبی تشکیل می شود که به دلیل تنوع در کیفیت مصالح در بازار قیمت اسپایدر می تواند متفاوت باشد. اما نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که اگر کار را به کاربلدش بسپارید می توان نمایی با هزینه ای به صرفه و کیفیتی عالی تحویل بگیرید.

از آنجایی که روش اجرای نمای اسپایدر اهمیت زیادی دارد حتما باید برای این کار نصاب شیشه اسپایدر ماهر و حرفه ای را انتخاب کنید که به تمام دتایل شیشه اسپایدر توجه کند و اجرای شیشه اسپایدر را به صورت تخصصی اجرا کند تا هم نما ظرافت و زیبایی خود را بدست بیاورد و هم در آینده دچار مشکلاتی از قبیل نشتی آب، ورود صدا و آلودگی صوتی و… نشود .

 

 

www.ailegrupa.lv

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *