پارتیشن شیشه ای ، محیط اداری شما را خاص و منحصر به فرد می کند

جولای 30, 2019
پارتیشن شیشه ای ، زیبا و ارزان

ضرورت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای را هرگز نادیده نگیرید. پارتیشن شیشه ای در واقع همان دیوار شیشه ای است كه با ظاهر و چهره ای زیبا، دكوراسیون محیط را زیبا جلوه می دهد. پارتیشن شیشه ای فریملس یك عنصر منحصر به فرد است كه به مانند عایقی صوتی عمل كرده و مانع از ورود عوامل خارجی مانند گرد و غبار و حشرات به محیط كار شما می شود و در عین حال جنبه زیبایی محیط را حفظ می كند.

 

مزایای پارتیشن شیشه ای

 1.     می توانید فضای كاری را تقسیم بندی كنید
 2.     با آن می توانید محیط كار را به بهترین وجهی بیارایید
 3.     آلومینیوم ، استیل و یراق آلات بهترین نگهدارنده هستند

 

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای ، زیبا و ارزان

 

 

محیط كاری را زیبا، شفاف و منحصر به فرد می كند. حتما به هنگام برنامه ریزی برای دكوراسیون محیط اداری خودتان به پارتیشن شیشه ای به خصوص پارتیشن شیشه ای فریملس توجه داشته باشید.

بهترین جدا كننده فضا بوده و به همراه با مواد اولیه مختلف و متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین ماده اولیه شیشه سكوریت است. پارتیشن زمانی كه با شیشه سكوریت تلفیق می شود زیبایی خاصی ایجاد می كند كه در آن نمود بیشتری دارد.

 

ویژگی های منحصر به فرد

 1.     جذاب و شیك
 2.     حداقل ضخامت  10 میلی متر در مقایسه با سایر پارتیشن ها
 3.     عایق صوتی تا 4db
 4.     شیشه ها و فریم های متنوع با رنگ های جذاب و دوست داشتنی
 5.     طرح های سند بلاست
 6.     شیشه های استاندارد
 7.     قابلیت تغییر در ارتفاع
 8.     نصب سریع و آسان

 

عوامل تاثیرگذار در انتخاب پارتیشن شیشه ای

 •       مساحت شیشه سكوریت
 •       مساحت شیشه سند بلاست
 •       طرح شیشه
 •       اندازه لوگوی حك شده بر شیشه
 •       اندازه یراق آلات و فریم

پارتیشن شیشه ای فریملس با شیشه های به اندازه 10 میلی متر و با قابلیت اجرای سند بلاست در رنگ های مات، نیمه مات یا با طرح های لوگو شكل می گیرد. از آن جایی كه پارتیشن شیشه ای زیبا و منحصر به فرد است در مكان هایی كه دید باز مدنظر است بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پارتیشن شیشه ای فریملس
پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای فریملس

 

پارتیشن  فریملس در مقایسه با فریم دار زیبایی های منحصر به فردی دارد و نبود حائل و جداكننده بین شیشه ها باعث زیبایی آن شده است. مقرون به صرفه و ارزان بودن آن نسبت به پارتیشن شیشه ای فریم دار باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است. شیشه به خصوص شیشه سكوریت یكی از مهم ترن اجزای پارتیشن شیشه ای فریملس است.

مزایای پارتیشن شیشه ای فریملس

 1.     جایگیری مناسب
 2.     پرتی كمتر
 3.     سطح مفید و موثر بیشتر
 4.     زیبایی بیشتر
 5.     دید وسیع تر

 

شركت آرمن ارائه دهنده انواع پارتیشن اداری با استفاده از تخصص و تجربه متخصصان خود بهترین و با كیفیت ترین پارتیشن شیشه ای را طراحی كرده و به مشتریان خود تقدیم می كند.

مطالب اخیر
سقف شیشه ای مکانیکی
یکی دیگر از انواع سقف های شیشه ای، سقف شیشه ای مکانیکی یا متحرک می باشد. این نوع سقف ها برای فضاهای کوچک، برای اضافه نمودن فضاهایی مانند پاسیو، تراس، یا بالکن و بخشی از حیاط ویلایی به آشپزخانه ها یا رستوران ها مناسب می باشند. بارزترین مشخصۀ این سقف های امنیت بالای آن هاست. ساختار این سقف های شیشه ای از دو فلز فولاد، که گاهی اوقات از واژۀ آهن استفاده می شود، و آلومینیم است.
انواع سقف شیشه ای اسکای لایت Sky Light
انواع سقف شیشه ای اسکای لایت و تقسیم بندی آن به زاویۀ نگاه ما بستگی دارد. اگر به لحاظ مکانیکی بخواهیم تقسیم بندی کنیم، دو نوع ثابت و متحرک وجود دارد. همچنین از لحاظ جنبه های دیگر نیز، مانند کارکرد، نوع کاربرد، خصوصیات، اندازه و ... انواع متنوعی وجود دارد.

  ارسال دیدگاه