Balustrade ، نرده ای با طراحی ویژه

Balustrade ، به نرده هایی که به صورت ویژه طراحی شده اند گفته می شود. با توجه به قوانین مربوط به ساخت و ساز ساختمان ها، می بایست در مکان هایی که ارتفاع یک متر و یا بالغ از یک متر از سطح زمین دارند و خطر سقوط افراد در این مکان ها وجود دارد، نرده نصب شود. نرده ها می توانند کنار پله ها، بالکن، رمپ و یا هر جایی که توسط دیوار محدود نشده باشد ساخته شوند.

استفاده از نرده در نمای ساختمان در زیبایی آن اهمیت بسیار فراوانی دارد، که به عنوان راه حل می توان از نرده های balustrade استفاده کرد.

این نرده ها می توانند از جنس سنگ، استیل، آلومینیوم، شیشه و… باشد که با توجه به سلیقه مشتری حتی می توان با خلاقیت و ترکیب جنس های مختلف نرده هایی متفاوتی ساخت.

هنگام طراحی نرده های balustrade  چه نکاتی را باید مد نظر داشت؟

هنگام طراحی و یا هنگام بازسازی آنها باید دستورالعمل های مربوط به ایمنی نرده ها مدنظر قرار بگیرد. سبک ساختمان و ساختمان های مجاور اهمیت زیادی در طراحی آن ها دارند تا یکنواختی ساختمان ها از بین برده نشود.

همانطور که گفته شد، سبک نما و دکوراسیون ساختمان مسئله ی بسیار مهمی در ساخت balustrade می باشد. سبک خانه ها می تواند مدرن و یا سنتی باشد.

برای هر سبک دامنه ی وسیعی از طرح های نرده وجود دارد. تفاوت این سبک ها می تواند در مصالح استفاده شده در کار و در سطح مهارت طراح و استادکار باشد. ما در زیر توضیحات بیشتری را در رابطه با طبقه بندی های صورت گرفته در این زمینه آورده ایم.

 

 

 

balustrade,نرده ی شیشه ای
balustrade,نرده ی شیشه ای

سبک سنتی نرده های balustrade

در این نوع از مصالح سنتی مانند سنگ، چوب، آهن کاری، ریخته گری و… استفاده می شود که استفاده از چوب در این سازه می تواند با توجه به سلیقه مشتری و سبک ساختمان از جنس های مختلف، رنگ های مختلف، طرح های مختلف و یا پروفیل های چوبی سنتی استفاده شود.

سبک مدرن نرده های balustrade

در سبک مدرن از مصالحی مانند شیشه، فولاد ضد زنگ، رویه ی آلومینیوم، چوب و … ساخته می شود. استفاده از شیشه در این مدل از نرده ها باعث می شود که سبک نما به صورت کاملا مدرن به چشم بیاید حال اگر در این کار از شیشه های بدون فریم و فولاد ضد زنگ به کار برده شود نرده ها سبک مدرن مطلق به خود می گیرند.

یکی دیگر از مدل های balustrade مدرن که امروزه به شکل وسیع و چشم گیری در صنعت نرده سازی استفاده می شود، فولاد ضد زنگ می باشد که توانسته در بین مدل های فراوان نرده های مدرن محبوبیت زیادی برای خود کسب کند.

رویه ی آلومینیوم دیگر طرحی است که می توان از آن برای ساخت نرده های balustrade مدرن استفاده کرد. استفاده از این جنس هیچ نیازی به رعایت اصول و مقررات خاصی ندارد. اگر میزان هزینه ای که برای ساخت نرده صرف می کنید برای شما مهم باشد ما به شما توصیه می کنیم از این سبک نرده استفاده کنید.

 

balustrade,نرده ی شیشه ای
balustrade,نرده ی شیشه ای

اگر ایجاد حریمی خصوصی برای مشتری بسیار مهم باشد می توان از ترکیب مصالح گفته شده استفاده کرد و نرده ای طبق سلیقه و خواسته ی مشتری ساخت. شرکت آرمن با کمک بهترین طراح های نمای ساختمانی و متخصصان طراحی ویژه می تواند زیباترین مدل های balustrade مدرن – شیشه ای متناسب با ساختمان شما را طراحی کند و در کمترین زمان مدل مورد نظر را با استفاده از با کیفیت ترین مصالح بسازد و برای شما نصب کند. شما می توانید برای مشاهده ی مدل های بیشتر و یا پیدا کردن مناسب ترین نرده های شیشه ای با متخصصان با در ارتباط باشید.

منبع:

https://www.kalka.com.au

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *