سقف های شیشه ای متحرک

سیستم سقف های شیشه ای متحرک به گونه ای طراحی شده است که با ظاهری متفاوت نسبت به سیستم سقفی معمولی در هر فضایی تغییر ایجاد می کند. سیستم سقف شیشه ای یا نورگیر سقفی که امتیاز دیدن آسمان را فراهم می کند، در برابر شرایط فصلی محافظت کامل را برای فضای داخلی خانه شما ایجاد می کند. سقف های شیشه ای متحرک با ساختار خود که باعث کاهش اثر خورشید در ماه های تابستان می شود، از شرایط سخت مانند برف و باران در هوای سرد جلوگیری می کند و این قابلیت انعطاف پذیری را دارد که می تواند راحتی را داخل فضاهای مختلف فراهم کند. در نهایت به شما این اجازه را می دهد تا ایجاد جلوه های منحصر به فرد با اثر ممتاز از باغ ها و تراس ها داشته باشید. کار با سیستم سقف های شیشه ای متحرک یا اسکای لایت متحرک بسیار راحت است. به این ترتیب این سیستم برای شما این امکان را فراهم می کند تا فضای باز را در تمام فصول داشته باشید.

ویژگی های سقف شیشه ای متحرک

سقف جمع شونده یک فناوری مدرن است که دارای ویژگی ها و طرح های منحصر به فردی مانند قاب های شیشه ای، مکانیزم باز کردن دستی برای باز یا بسته شدن سقف از راه دور با استفاده از ردیاب های هوشمند باد و باران است. سقف های شیشه ای متحرک اغلب مناسب ترین طراحی محفظه را برای تحقق دقیق ترین مشخصات اسکای لایت متحرک ارائه می دهد. سقف جمع شونده فضای باز را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و استفاده از آن را در طول سال امکان پذیر می کند.
هدف این است که از حفاظت حرارتی و هواشناسی استثنایی در همه محیط ها با استفاده از این سقف شیشه ای برخوردار باشید. سقف با مواد قابل توجهی در برابر آب و هوا ساخته شده است تا راحتی و ایمنی کامل را فراهم کند. راهکارهای ابتکاری در طراحی این سقف برای محافظت از شما در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی در نظر گرفته شده است. همچنین برای اهداف تجاری و مسکونی از سقف متحرک شیشه ای استفاده می شود. سقف شیشه ای جمع شونده باز و بسته می شود و می توان آن را به صورت دستی یا موتوری چرخاند. وقتی اوضاع جوی بد می شود، سقف به راحتی بسته می شود. افراد همیشه در طول سال می توانند از چشم اندازهای آسمان پشت بام لذت ببرند. طراحی سقف جمع شونده توسط آرمن مجری نمای برای استفاده های چند منظوره ایده آل است.

کاربرد سقف های شیشه ای متحرک

سقف های شیشه ای متحرک اغلب در مناطقی استفاده می شود که فردی می باشند یا برای مشاغل مختلف فعال است. مزایای سیستم های سقف شیشه ای این است که اصالت را برای تمام مناطقی که در آن استفاده می شود فراهم می کند و انتظارات در تمام جزئیات تحقق می یابد. علاوه بر استفاده آنها برای حفاظت از باغ های زمستانی. هتل به عنوان یک شهرت معتبر برای کسب و کارهایی مانند کافه ها و رستوران ها برجسته است. با طراحی سازه اصلی و تمام مناطق مورد استفاده ، جزئیات طراحی مورد نظر امکان پذیر است.

سقف های شیشه ای متحرک
سقف های شیشه ای متحرک

مشخصات سقف های شیشه ای متحرک

در صورت ایجاد فضاهای بسته، در صورت تمایل به باز شدن سقف در هر زمانی، سیستم سقف های شیشه ای متحرک انتخاب مناسبی است. استفاده از نورگیر سقفی در سقف از امتیاز بالایی برخوردار است. سیستم سقف های شیشه ای متحرک به عنوان سیستم سقف شیشه ای با قابلیت کنترل از راه دور طراحی شده است. این با ویژگی عملی خود، مفهومی دارد که جزئیات بصری بسیار متمایز را در هر زمینه امکان پذیر می کند. در سیستم سقف شیشه ای که دارای ویژگی متحرک است، می توان انتظارات و موارد دیگری را یافت. این به عنوان یکی از مزایای منحصر به فرد در سیستم های سقف شیشه ای با ارزش افزوده هر منطقه به حساب می آید. مکانیزم حداقل و بدون مانع محدود به سقف، نیاز به اتصالات و کابل های بلند را برطرف می کند.
پوشش های آبگریز موجود برای از بین بردن شرایط نفوذ آب و کاهش دردسر تمیز کردن منظم را برطرف می کند.برای انعطاف پذیری بیشتر می توان از طریق کنترل پنل یا از راه دور آن را کنترل کرد. نماهای بدون وقفه را برای ساختمان ایجاد می کند، زیرا چارچوب در خارج از شیشه ساخته می شود و در سقف ها یا دیوارهای موجود به صورت پنجره سقفی ادغام می شود و می تواند به طور کامل با سیستم های هشدار و تشخیص باران برای بسته شدن یا باز شدن خودکار یکپارچه شود.
سقف های شیشه ای متحرک برای تهویه بهتر، عایق بندی و محافظت از هوا در صورت لزوم به کار می روند. برای دستیابی به نقاط دسترسی شیک و جذاب به باغ های بام یا فضاه نیز می توان از آنها استفاده کرد.
علاوه بر این برای کاهش هزینه قبض های سیستم های سرمایشی و گرمایشی مناسب است. صاحبان خانه و طراحان املاک به دنبال سقف شیشه ای با دامنه وسیعی برای سفارشی سازی هستند. معمار یا طراحانی که به دنبال گزینه سقف های شیشه ای متحرک در هر مقیاس هستند، از سایبان های کلبه استخر گرفته تا تاسیسات کوچک تک صفحه ای می توان علاقه مندی های خود را با آرمن طرح و نما در میان بگذارند تا طرح مورد نظر خود را پیاده سازی و اجرا نمایند.

مزایا

کافه ها با افزایش محبوبیت در مناطق مترو به مکان تعامل تبدیل شده اند. آنها بخش مهمی از فرهنگ جوانان امروز هستند زیرا عقاید جامعه را منعکس می کنند. صاحبان کافه ها باید طراحی فضا را از طریق سقف های شیشه ای متحرک به گونه ای انجام دهند که بازدیدکنندگان بیشتری برای مراجعه به کافه جذب شوند و زمان بیشتری را در آن سپری کنند. هنگام طراحی کافه موارد مختلفی را باید در نظر گرفت، از مبلمان گرفته تا کمد و بافت روی دیوارها که هر یک به نوعی به افزایش محبوبیت شما می افزاید. به خصوص محیط اطراف کافه ها با سقف جمع شونده نمای خاصی خواهد داشت که نمی توان آن را با سایر کافه های استاندارد طبقه بندی کرد. سازه های سقف شیشه ای متحرک به جذابیت یک کافه کمک می کند تا مدتها در ذهن مشتری زندگی باقی بماند. محبوبیت آن نزد مردم یکی از مزایای بزرگ سقف شیشه ای متحرک به حساب می آید.
این نوع سقف از مشتری در برابر شرایط سخت آب و هوایی محافظت می کند که بزرگترین مزیت سقف های متحرک است. حتی اگر باران شدید یا برف ببارد، شما می توانید برای مقابله با جو فقط با فشار یک دکمه به راحتی سقف را ببندید. با شدت باد و بارش برف بر روی ساختار سقف متحرک شیشه ای، امکان برقراری آرامش ذهنی به لحاظ مستحکم بودن سقف در محل نیز برای شما فراهم می شود. در حقیقت، سیستم های زهکشی این نوع سقف ها به اندازه کافی خوب طراحی شده اند که نشتی هرگز برای صاحبان ملک مشکل ساز نخواهد شد. اثر گلخانه ای باعث می شود هنگام آفتابی بودن گرما در یک فضای شیشه ای ثابت جمع شود. غالباً افراد عاشق نشستن و استراحت و سرگرمی در محیط زنده هستند.