balustrade

نرده شیشه ای ، یک طرح خاص و منحصر بفرد

نرده شیشه ای به دلیل ایجاد یک فضای لوکس و زیبا در فضای داخلی منزل و محیط کار یکی از محبوب ترین انواع نرده ها از نظر طراحان و مهندسین ساختمان است. یکی از خلاقانه ترین طرح های استفاده از شیشه را می توان سیستم نرده شیشه ای نام برد. گروه تخصصی آرمن همواره سعی دارد به روز ترین و مدرن ترین طرح های بالسترید شیشه ای را با بالا ترین کیفیت برای شما به انجام برساند. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با همکاران ما در گروه مشاورین آرمن در تماس باشید.

بالسترید شیشه ای چیست؟

جنس شیشه در این انواع نرده های شیشه ای معمولا از نوع  لمینت و  شیشه سکوریت می باشد و حداقل ارتفاع برای نرده های شیشه ای باید ۹۰ سانتی متر و حداقل ضخامت شیشه در آن باید ۸ میلیمتر باشد. قرار دادن نرده با طراحی خاص (balustrade) در فضاهایی که امکان پرت شدن در آن وجود داشته باشد به عنوان جان پناه شیشه ای سیار حائز اهمیت است و موجب ایمنی هرچه بیشتر جان افراد خواهد شد.
 
اما شما می توانید علاوه بر اینکه ایمنی فضاهایی مانند راه پله، تراس، بالکن و… را تامین می کنید با استفاده از نرده های شیشه ای زیبایی فضای مورد نظر را نیز بیشتر کنید.
ترکیب نرده های شیشه ای با فلزات مانند آلومینیوم، استیل و یا چوب و… می تواند زیبایی طرح را نیز دوچندان کند.
بالسترید شیشه ای پایه میله - balustrade
بالسترید شیشه ای

انواع

شیشه به دلیل شفافیت قابلیت عبور نور از خود را دارد بنابراین به ایجاد فضای روشن و دلبازتر بسیار کمک می کند. همچنین نرده های شیشه ای می تواند دکوراسیون فضای مورد نظر شما را بسیار بزرگتر نشان دهد. انواع نرده شیشه معمولا بر اساس سیستم مهار آن ها دسته بندی می شود. روش های مهار طرح های نرده شیشه ای عبارتند از:

فیکس پوینت Fixed Point Glass Fence

نرده های شیشه ای فیکس پوینت معمولا با استفاده از یراق هایی با شکل دکمه از جنس آلومینیوم و یا استیل نصب می گردند. در این نوع از سیستم نصب چهار عدد سوراخ در روی شیشه تعبیه شده تا با استفاده از دکمه های فیکس کننده شیشه های به روی دیوار، کف راه پله و… بخ خوبی نصب شوند. شیشه های استفاده شده در این طرح ها معمولا ۱۰ تا ۱۶ میلیمتر ضخامت دارند.
بالسترید فیکس پوینت
بالسترید فیکس پوینت فیکس پوینت - Fixed Point Glass Fence

اکسپوز Exposure glass fences

در سیستم نصب اکسپوز معمولا از یراق های آلومینیوم به شکل U برای تثبیت شیشه ها استفاده می شود. معمولا به دو روش توکار که به آن نصب نرده شیشه ای دفنی نیز گفته می شود و روش روکار، صورت می گیرد. در این روش هر چه ارتفاع در نظر گرفته شده برای شیشه ها بیشتر باشد باید از تعداد یراق U شکل بیشتری برای هرچه ایمن تر شدن نرده ها استفاده نمود.
نرده شیشه ای -آرمن طرح و ما
نرده شیشه ای

پایه فلزی و بست Balustrade metal base glass and clamps

با پایه فلزی و بست، روشی کلاسیک و ارزان محسوب می شود. در این روش از پایه های فلزی که معمولا از جنس استیل و یا آلومینیوم است استفاده می شود. قیمت مناسب و ایمنی بالا در این روش باعث شده که محبوبیت بالایی در بین مصرف کنندگان داشته باشد.
نصب سیستم نرده ای شیشه ای

نرده شیشه ای اسپایدری

در این نوع از نرده های شیشه ای هندریل قابل نصب در محیط خارجی و داخلی می باشد. گیره ها نیز به یک پایه نگهدارند متصل می شود.
هتل اسپیناس پلاس - نرده شیشه ای اسپایدری
آرمن طرح و نما مجری پروژه هتل اسپیناس

اسپیگت Spigot balustrade

به نوعی از نرده های شیشه ای گرد یا توپی گفته می شود. از این نوع از نرده ها می توان در تراس و  بالکن استفاده نمود.
نرده شیشه ای بدون قاب اسپیگات مخصوص استخر
نرده شیشه ای بدون قاب اسپیگات مخصوص استخر

کاربرد بالسترید

از حفاظ شیشه ای به دلیل زیبایی و استحکام و ایمنی بالایی که دارد در فضاهای مختلفی استفاده می شود. موارد مصرف نرده های شیشه ای عبارتند از:

قیمت balustrade

قیمت انواع نرده شیشه ای بر اساس کیفیت، نوع شیشه و یا سیستم نصب و اجرای آن متفاوت است. کیفیت یراق های و هندریل های بکار رفته در آن می تواند عامل مهمی در قیمت تمام شده نرده های شیشه ای باشد. برای محاسبه دقیق تر قیمت نرده شیشه ای که برای فضای مورد نظر خود در نظر دارید با کارشناسان متخصص مشورت کنید. گروه مشاورین آرمن آماده و مشتاق به پاسخگویی به شما هموطنان عزیز در این زمینه هستند.

مزایا

آرمن طراح و مجری نرده شیشه ای
استفاده از انواع بالسترید شیشه ای به دلیل مزایایی که گفته شد هر روزه محبوب تر می شود. استفاده از طرح های روز دنیا و کیفیت بالای یراق ها و نصب شیشه ها در گروه آرمن طراح و مجری نرده های شیشه ای باعث شده که بیش از پیش رضایت شما مخاطبان عزیز را جلب نماییم.

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب

سقف های شیشه ای متحرک
مشاهده مطلب
پروفیل اسکای لایت
مشاهده مطلب