درب آلومینیومی

درب آلومینیومی قابل تنظیم و متناسب با فضای داخلی با طراحی آرگونومیک دارای امکان پوشش دهی با سطوح شیشه ای و چوبی و قابل استفاده در فضاهای خشک و تر می باشد.این محصول در محیط های کاری و منزل با کیفیت بالا و نصب سریع قابل استفاده بوده و همچنین قابلیت پوشش دهی با سطوح شیشه ای و چوبی مورد استفاده در فضاهای کاربردی متفاوت خواهد بود.

درب آلومینیومی را می توان یکی از بهترین محصولات در مقابل درب های پلاستیکی یا چوبی دانست که مزایای بسیار زیادی دارند. از جمله این مزایا می توان به ثبات ساختاری اشاره نمود. همچنین این محصول به عنوان یک عایق صوتی و حرارتی بسیار با کیفیت شناخته می شود و مقاومت بالایی در مقابل سرقت دارد. در کنار این گزینه ها می توان گفت که طراحی های متنوع و مقاومت بالا در شرایط جغرافیایی مختلف از دیگر ویژگی های درب آلومینیومی شناخته می شود. ترکیب تمامی این ویژگی ها باعث می شود تا بتوانیم از این محصول استفاده گسترده ای داشته باشیم و همچنین درب آلومینیوم می تواند گزینه ای بسیار قابل اعتماد به شمار رود.

انواع درب آلومینیومی

درب آلومینیومی در دو مدل ترمال بریک و غیر ترمال بریک تولید شده و در بازار عرضه می شود. شما می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده داشته باشید و باید گفت که این محصولات بر اساس نوع نیاز شما تولید می شوند.

درب آلومینیومی ترمال بریک

این نمونه از انواع درب آلومینیومی با استفاده از گرمابند تولید می شوند که به عنوان یک عایق در خارج از چارچوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول می تواند برای جداسازی محیط درون و بیرون مورد استفاده باشد و به عنوان درب ساختمان یا درب واحد می تواند یک گزینه بسیار مناسب به شمار رود.

درب آلومینیومی غیر ترمال بریک

در این مدل از درب آلومینیومی از عایق بندی استفاده نمی شود و می توان گفت که این نمونه محصولات می توانند گزینه ای مناسب برای استفاده در محیط های درون یک واحد به شمار روند.

درب آلومینیومی غیر ترمال بریک - آرمن طرح و نما

کاربرد درب آلومینیومی

درب آلومینیومی گزینه ای مناسب برای تمامی ساختمان ها به شمار رود و با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه می شود. در صورتی که می خواهید از انواع درب آلومینیومی استفاده داشته باشید باید بدانید که این محصول با دوام، مقاومت و زیبایی در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
طراحی و پیاده سازی درب آلومینیومی در منازل را می توانید به ما در شرکت آرمن طرح و نما بسپارید. ما می توانید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این خصوص با شما همکاری داشته باشیم و تمامی استانداردهای روز دنیا را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب