سیستم پارتیشن مگنئو

خانه » خدمات » پارتیشن اداری » سیستم پارتیشن مگنئو

سیستم پارتیشن چوب، آلومینیوم و استیل

سیستم پارتیشن مگنئو (Magneo partition) با بکار بردن شیشه های شفاف در طراحی درب ها و دیوار های خود باعث ایجاد یکپارچگی و نظم در فضای مورد نظر شما می شود. شیشه های طراحی شده با ابعاد مورد نظر در کارگاه برش داده می شود و سپس بر روی پایه های نصب شده در فضا سوار می شوند. بدین ترتیب اجرای سیستم پارتیشن مگنئو بسیار سریع انجام می شود. البته در اجرای سیستم پارتیشن مگنئو می توان از ترکیب چوب، آلومینیوم و استیل نیز استفاده نمود و به هرچه زیباتر شدن طرح افزود. در تیم حرفه ای آرمن با بکارگیری طراحان مجرب ما مدرن ترین و به روز ترین طرح ها را برای هرچه شکیل تر فضای مورد نظر شما به کار خواهیم گرفت.

کاربرد پارتیشن مگنئو

شاید با شنیدن اسم پارتیشن اولین تصویری که به ذهن شما برسد فضاهای اداری باشد. اما استفاده از پارتیشن تنها محدود به فضاهای اداری نمی شود. با توجه به طراحی های متنوعی که از انواع پارتیشن وجود دارد استفاده از آن ها در فضاهای مختلف بسیار متداول است. پارتیشن مگنئو به دلیل کاربرد بیشتر شیشه در آن در فضاهایی مانند هتل ها، مراکز تجاری، مراکز درمانی و حتی در منازل مسکونی نیز کاربرد دارد. در بسیاری از موارد با استفاده در درب های اتوماتیک در این پارتیشن ها می توان در ورودی مراکز تجاری، درمانی و… آسایش و راحتی بیشتر برای افراد فراهم کرد.
سیستم پارتیشن اداری مگنئو (Magneo partition) - آرمن طرح و نما

مزایا پارتیشن اداری مگنئو

پارتیشن اداری مگنئو به دلیل حالت شفاف و شیشه ای موجب می شود در فضای کاری مزایای زیادی دارد. با اجرای درست و حرفه ای پارتیشن مگنئو می توانید فضای آرامش بخش و منظم تر ایجاد کنید.

عوامل تاثیرگذار بر پارتیشن اداری مگنئو

سیستم پارتیشن مگنئو (Magneo partition)
در صورت تصمیم برای نصب پارتیشن اداری مگنئو تنها کافیست با مشاوران مجرب تیم آرمن تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هموطن در زمینه طراحی، نصب و اجرای و همچنین هزینه های مربوط به کار می باشیم.
 
 
سیستم پارتیشن مگنئو (Magneo partition)

آرمن مجری پارتیشن اداری

شرکت آرمن افتخار دارد در این سالها در کنار شما مشتریان محترم، موفقیت های بسیاری را در زمینه طراحی و نصب و اجرا انواع پارتیشن اداری را کسب نماید. سالها تجربه به ما آموخته که کیفیت بالای کار با قیمتی منصفانه عامل اصلی موفقیت خواهد بود. طراحی مدرن و ایده هایی نو و طبق آخرین ورژن های لوکس اروپایی باعث شده بتوانیم بیش از پیش رضایت شما عزیزان را کسب نماییم. چنانچه تصمیم به اجرا و نصب پارتیشن اداری را دارید ما با افتخار از برای اجرای هرچه حرفه ای تر طرح های مورد نظر شما خواهیم بود.
آرمن مجری پارتیشن اداری

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب

Call Now Button