سیستم پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره چیست؟

سیستم پارتیشن دوجداره (vitrum duo partition) در واقع دیوارهایی کاذب عموما از جنس MDF هستند که در محیط هایی مانند فضاهای اداری به عنوان جدا کننده قسمت های مختلف از محیط عمل می کنند. پارتیشن های دوجداره معمولا با ترکیبی از شیشه و یا آلومینیوم نیز طراحی و اجرا می شوند. از پارتیشن دوجداره در فضاهای ادارای برای نظم بخشیدن و استفاده مفیدتر از فضا و همچنین ایجاد فضای خصوصی استفاده می شود.
سیستم پارتیشن دوجداره ویتروم ملاصدرا
گروه تخصصی آرمن مجری پارتیشن اداری، با کمک طراحان و مشاوران حاذق در این تیم حرفه ای،انواع پارتیشن اداری دوجداره را با کیفیتی فوق العاده از مراحل طراحی تا اجرا و نصب را به انجام برساند. کیفیت بالای طراحی و اجرا در گروه آرمن پاسخی است به اعتماد مشتریان عزیز.
سیستم پارتیشن دوجداره یا Vitrum Dou ضمن در برداشتن ویژگی های Vitrum با استفاده از سیستم دوجداره با ایجاد عایق صوتی بسیار قوی به لحاظ بصری نیز محیط باز و آرام را برای شما ایجاد می نماید. ﻋﻼوه ﺑﺮ اﯾﺠﺎد ﺣﺮﯾﻢ ﺷﯿﺸﻪ اى در ﺗﻘﺴﯿﻢ ﺑﻨﺪى ﻓﻀﺎ، ﻋﺎﯾﻖ ﺻﻮﺗﻰ را ﻧﯿﺰ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﻰ ﮐند. اﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﺎ دارا ﺑﻮدن وﯾﮋﮔﻰ ﻫﺎى ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮد ﺧﻮد از ﻟﺤﺎظ زﯾﺒﺎﯾﻰ و ﻋﺎﯾﻖ ﺑﻮدن، اﻣﮑﺎن اﺳﺘﻔﺎده در ﻣﮑﺎن ﻫﺎﯾﻰ ﻣﺎﻧﻨﺪ اﺗﺎق ﺟﻠﺴﺎت را ﻧﯿﺰﻓﺮاﻫﻢ ﻣﻰ آورد.

کاربرد پارتیشن بندی دوجداره

کاربرد پارتیشن اصولا برای جدا کردن فضاها هست. با استفاده از پارتیشن های دو جداره در محیط های اداری به راحتی می توان محیط را تقسیم بندی کرد و برای هر فرد فضایی مخصوص در نظر گرفت.

علاوه بر آن پارتیشن های دوجداره به دلیل آن که عایق صدا نیز هستند می توانند به آرامش و سکوت محیط های اداری نیز کمک می کند. باعث میشود کارمندان با آرامش بیشتری مسئولیت های خود را اجرا کنند. 

سیستم پارتیشن دوجداره اداری
شاید این گونه گمان شود که از پارتیشن دوجداره تنها در فضاهای اداری می توان استفاده نمود اما باید گفت که این نوع از پارتیشن ها به دلیل تنوع رنگ و ترکیب آن با شیشه و آلومینیوم و استیل می توان در دکوراسیون های داخلی فضای منزل نیز استفاده نمود.
پارتیشن دو جداره - سیستم پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پارتیشن دوجداره

قیمت و نصب و اجرای انواع پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن بندی دو جداره می تواند متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. پارتیشن های دوجداره معمولا با استفاده از MDF ساخته می شوند. کیفیت چوب بکار رفته در قیمت تمام شده آن بسیار تاثیر گذار است. همچنین استفاده از شیشه، آلومینیوم و…. نیز در آن می تواند در قیمت آن ها تاثیر گذار باشد. طراحی و اجرای پارتیشن های دوجداره توسط گروه آرمن اجرا شده با منصفانه ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود.

آرمن مجری پارتیشن دوجداره

طراحی مدرن، کیفیت فوق العاده، اجرای حرفه ای در کنار سرعت بالای انجام کار از امتیازات تیم حرفه ای آرمن است که به واسطه اعتماد مشتریان و همراهان عزیز به دست آمده.

ما می توانیم طرح های دلخواه شما را با توجه به فضای در نظر گرفته شده به انجام برسانیم. افتخار داریم که طی این سالها نصب و اجرای پارتیشن اداری، اعم از سیستم پارتیشن بندی دوجداره و سیستم پارتیشن تک جداره را به انجام رسانده و رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماییم.

چنانچه قصد اجرای پارتیشن بندی در فضای اداری، فروشگاهی و… را دارید می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال از مشاورین متخصص تیم آرمن بپرسید. ما افتخار داریم که لبخند رضایت از حسن انجام کار را به صورت شما عزیزان نشانده ایم.

پارتیشن دوجداره-

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب