انواع پارتیشن اداری

آرمن مجری انواع پارتیشن اداری

اجرای نما در ساختمان ها معمولا به سبک های مدرن و کلاسیک می باشد که برای اجرای آن ابتدا باید مدل نمایی را که مد نظر دارید انتخاب کنید. انتخاب نمای مناسب برای هر ساختمانی با توجه به کاربری و بسیاری از عوامل دیگر امری کاملا تخصصی می باشد. 

انتخاب نوع نما و طراحی یکی از مهم ترین المان هایی است که هر کسب و کاری جهت نمایش برند و هویت خود به آن نیاز دارد. هم زمان با انتخاب بهترین گزینه مواردی چون هزینه، زمان، کیفیت، تعهد در اجرا گزینه های مهمی هستند که در انتخاب شرکت مشاور نما، طراح و مجری نما می بایست در نظر گرفت.

پارتیشن اداری

چرا طراحی پارتیشن اداری در محیط کار ضروری است؟ داشتن محیط کار خوب و کارآمد و در عین حال ایجاد محیطی برای تمرکز بیشتر کارکنان بسیار مهم است که در نهایت باعث عملکرد خوب کارکنان می شود .

با این حال، پیاده سازی چنین محیطی همیشه کار ساده ای نیست، به خصوص وقتی که محیط کار فضایی باز است و کار کردن با کسی که در یک مکان با شما در ارتباط است و کار او با مکالمه و سر و صدای بلند همراه است و یا مشغول انجام فعالیت پر سروصدا یا نگران کننده باشد. 

این شرایط ممکن است کار را برای شما سخت کند، به ویژه اگر در حال انجام کار مهمی باشید. در فضاهای کار باز امکان اینکه کارمندان با مکالمه با افرادی که در اطرافشان نشسته اند درگیر شوند و از کار خود فاصله بگیرند و وقت خود را صرف کارهای بیهوده کنند و زمان مفید کاری را از دست دهند. 

از این رو با کاهش سرعت عملکردی، ساعات کاری را هدر می دهند. به دلایلی مانند این موارد، داشتن پارتیشن اداری برای کمک به حل مشکلات حواس پرتی های خارجی و سرعت بخشیدن به کار با ایده های خلاقانه برای فضای داخلی دفتر بسیار مهم است. علاوه بر این، طراحی پارتیشن اداری به حفظ حریم خصوصی و فضای کارمندان کمک می کند.

پارتیشن اداری را می توان یکی از نقش های اصلی در طراحی دفاتر دانست که در نوسازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان فضای اداری دفتر کار شما مورد استفاده می باشد. از پارتیشن های اداری به خصوص در فضای بزرگ بسیار استفاده می شود و شما می توانید از پارتیشن های جذاب، مدرن و مقرون به صرفه استفاده داشته باشید. در واقع می توان گفت که افزایش میزان بازده و بخش بندی های داخلی با قابلیت تغییر ساده و بدون نیاز به تغییر در سازه از مهم ترین مزایایی به شمار می رود که به واسطه پارتیشن اداری می توانیم داشته باشیم.

طراحی پارتیشن اداری

ایده ها و الهامات مربوط به طراحی پارتیشن اداری برای دفتر یا محیط کار به اضافه بکارگیری ایده های نوسازی بسیار است که در اینجا قصد داریم هر یک از انواع طراحی پارتیشن اداری را به شما معرفی کنیم. گذشته از کمک به کارمندان در تمرکز و مراقبت از حریم شخصی آنها، طراحی پارتیشن می تواند در حفظ زیبایی محیط دفترکار نقش داشته باشد. انواع مختلف و سبک های مختلف طراحی پارتیشن اداری در دسترس است که می تواند حس زیبایی شناسی و عملکرد بهتر را به دفترکار شما بیفزاید. بنابراین پارتیشن اداری محیط کاری را ایجاد می کند که باعث می شود فرد هنگام کار احساس بهتری داشته باشد.

طراحی پارتیشن اداری بر اساس نوع نیاز شما می تواند به صورت مختلفی انجام شود و شما می توانید از سبک های نوینی که در زمینه طراحی پارتیشن اداری مدرن به کار برده می شود استفاده داشته باشید.

پارتیشن اداری - آرمن طرح و نما
پارتیشن اداری

انواع طراحی پارتیشن اداری

از آنجا که پارتیشن های اداری عناصر مهمی در یک دفتر هستند، باید طرح های پارتیشن را با دقت انتخاب کنید تا از آنها بیشترین بهره را ببرید.

طراحی پارتیشن اداری باید از سبک مناسب برخوردار باشد که با محیط اداری مطابقت خوبی داشته باشد. طراحی پارتیشن باید با دقت انتخاب شود و کیفیت آن باید با ایده های بهترین دکور باشد تا محل کار را جذاب تر جلوه بدهد. این فرآیند انتخاب طراحی پارتیشن اداری از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بر عملکرد کارکنان تاثیر می گذارد و همچنین به افزایش میزان رضایتمندی مشتریان کمک خواهد کرد.

طراحی پارتیشن اداری - پارتیشن اداری

کاربردهای پارتیشن اداری

شاید با خود بپرسید چرا برای تقسیم بندی فضاهای اداری از پارتیشن استفاده کنیم. تحقیقات ثابت کرده است که پارتیشن های اداری در عین حال که عرصه ها را تفکیک می کند، نظم و دقت خاصی نیز به محیط کاری اضافه می کند. پارتیشن اداری شیشه ای، جداره ای شفاف و قابل رویت است که برای قسمت های سخنرانی و اتاق ها گزینه ی بسیار مناسبی است. امروزه انواع فرم لس و شیشه های دو جداره و چند جداره در بازار قابل تهیه است. این شیشه ها می توانند مات، رنگی و یا هوشمند باشند. این جدیدترین نوع تکنولوژی است که در پارتیشن های اداری به کار رفته است.

پارتیشن اداری

متریال طراحی پارتیشن بندی

چند ماده مهم وجود دارد که از آنها می توان در طراحی پارتیشن اداری استفاده کرد که در ادامه هر یک از آنها را معرفی خواهیم کرد.

پارتیشن اداری چوبی

طراحی چوبی و طراحی پارتیشن اداری با چوب ظاهری سنتی تر به دفتر ارائه می دهند و در عین حال همه چیز را درجه یک نگه می دارند. آنها رایج ترین و مورد علاقه ترین گزینه برای طراحی دیواره های پارتیشن هستند زیرا به راحتی در محیط کار ترکیب می شوند و احساس طبیعی تری را  به فضا می بخشند. طراحی پارتیشن اداری چوبی در انواع مختلفی از متریال های مختلف مانند چوب خالص یا روکش چوپ وجود دارد. آنها به طرح های پارتیشن چوبی کامل محدود نمی شوند و می توانند با لعاب ترکیب شوند تا با فیشور مبلمان و سایر موارد جلوه ای روشن تر به اتاق بدهند. همچنین این گزینه برای پارتیشن های اداری بسیار محبوب است زیرا محیطی ضد صدا ایجاد می کند و حواس افراد را در محیط کاری پرت نمی کند.

پارتیشن اداری چوبی - سیستم نمای ساختمان
پارتیشن اداری چوبی
طراحی پارتیشن بندی اداری آلومینیومی

از مهمترین مزیت های طراحی دیواره های پارتیشن ساخته شده از آلومینیوم این است که از دوام بالایی برخوردار هستند، می توانند با توجه به نیاز شما از روکش پودری استفاده کنند و اتصالات آنها را می توان با روکش های آلومینیومی پنهان کرد یا به صورت پرسی طراحی را به اتمام رساند تا در صورت لزوم دیواره ها را شستشو دهید. طراحی پارتیشن اداری آلومینیومی در انواع مختلفی از متریال ها و سبک های مختلف موجود است.

پارتیشن اداری آلومینیومی - آرمن مجری نمای ساختمان
پارتیشن اداری آلومینیومی
پارتیشن اداری شیشه ای

این طرح ها بهترین انتخاب برای طراحی پارتیشن اداری دفاتر مدرن هستند. طرح های پارتیشن شیشه ای بیشتر برای طراحی پارتیشن اداری مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا بیشتر دفترخانه ها و ساختمان های شرکتی با این طرح، پیاده سازی می شوند. همچنین محیط کاری باز به دلیل توانایی بالا در انتشار نور طبیعی عالی، می تواند یک محیط کار را به مکانی روشن تر و پر انرژی تر تبدیل کند. شما می توانید برای چنین محیطی طراحی پارتیشن اداری شیشه ای را انتخاب کنید.

پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای - آرمن مجری نما ساختمان

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن های اداری چطور تعیین می شود؟ این سوالی است که شاید برای شما نیز پیش آمده باشد و در جواب به آن باید گفت که بر اساس نوع طراحی و فضا سازی به همراه متریال به کار برده شده در طراحی پارتیشن می توانید از این نمونه محصولات استفاده داشته باشید.

شرکت آرمن طرح و نما نسبت به طراحی پارتیشن اداری با بهترین کیفیت، بر اساس طرح های مدرن و روز دنیا اقدام می کند و شما می توانید با استفاده از این خدمات در کوتاه ترین زمان به بهترین ویژگی ها دسترسی داشته باشید.

قیمت پارتیشن های اداری
قیمت پارتیشن های اداری