پنجره های آلومینیوم ترمال بریک و غیر ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

با پیشرفتی که در زمینه صنایع ساختمانی در چند سال اخیر داشته ایم، نوع جدیدی از پروفیل برای تولید در و پنجره آلومینیومی با مدلی خاص و اختصاصی و با محاسبات فنی دقیق وارد بازار درب و پنجره در کشورمان شده که ویژگی های منحصر به فردی در مقابل پنجره آلومینیومی های قدیمی دارد

پنجره آلومینیومی ترمال بریک، یکی از این پنجره هاست که به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند، عایق حرارتی، عایق رطوبتی، عایق صوتی و ساخت با تکنولوژی به روز توانسته جایگزین خوبی برای در و پنجره سنتی آلومینیومی شود

پنجره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل ویژگی هایی که دارد طرفداران زیادی را در بازار محصولات ساختمانی به خود اختصاص داده است.

پنجره آلومینیومی در نمای ساختمان - آرمن طرح و نما
پنجره آلومینیومی در نمای ساختمان

پنجره آلومینیومی مهم ترین المان نمای اسپایدر، یکی از نماهای مدرن است. در این نما شیشه های ساختمان به وسیله اتصالات نقطه ای به همدیگر متصل می شوند. نمای اسپایدر بیشتر در ساختمان های تجاری و اداری کاربرد دارد و هیچ سازه عمودی و افقی روی شیشه وجود ندارد.این نما در سازه های فلزی، کابلی و شیشه ای به روش های متنوع و مختلفی برقرار می شود و با توجه به کاربری ساختمان ، بارگذاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ضرورت استفاده از پنجره آلومینیومی در ساختمان

پنجره آلومینیومی یکی از المان های ساخت ساختمان است که مهندسین معماری به آن توجه می کنند. امروزه ۴۷% در و پنجره های ساختمان، پنجره آلومینیومی است که در بهینه سازی مصرف انرژی و عایق کاری ساختمان نقش مهمی را بازی می کنند.

مزایای پنجره آلومینیومی

عملکرد حرارتی

کارایی بالا داشته و کلیه استانداردهای انرژی در آن ها رعایت شده و می توانند تا ۶۰% از اتلاف انرژی جلوگیری کنند، به همین دلیل نسبت به PVC برتری دارند و انرژی ساختمان را به نسبت بیشتری حفظ شود.

کاهش مقدار دی اکسید کربن

براساس تحقیقی در مورد خانه های ملبورن، پنجره آلومینیومی دو جداره از هدر رفت انرژی جلوگیری می کنند، و همین قضیه باعث می شود که عمر ساختمان ها به میزان ۱۰۰% افزایش یابد و بدین ترتیب عمر وسایل الکتریکی سرمایشی و گرمایشی ۳۰۰ برابر شده و دیرتر خراب می شوند.

عمر بیشتر و هزینه نگهداری کم

آلومینیوم نسبت به اکسیداسیون مقاوم است و شرایط محیطی هوا نمی تواند بر پنجره تاثیرگذار باشد. آلومینیوم در مقایسه با برخی مواد اولیه هرگز دچار شکافته نشده و ترک بر نمی دارد و در نهایت موجب طول عمر بیشتر سازه می شود.

آلومینیوم در هر شرایط محیطی می تواند باقی بماند. شما با آلومینیوم می توانید اهداف دکوراسیونی و محافظتی خود را جامه عمل بپوشانید. حتی می توانید آن را آنودایز کرده یا رنگ آمیزی کنید.

توانایی خرید

پنجره آلومینیومی در مقایسه با بقیه فریم های پنجره ارزان تر هستند. این نوع پنجره ها به صرفه بوده و انرژی را با روش های عالی ذخیره کرده و از هدررفت انرژی جلوگیری می کنند.

انعطاف پذیری در طراحی

استحکام و انعطاف پذیری از مشخصات بارز آلومینیوم است. بدین معنی که تخیل محدود شما می تواند موارد کاربری آن را محدود کند. آلومینیوم می تواند با هر ماده اولیه ای ترکیب شده تا یک محصول نهایی باکیفیت تولید شود.

پرداخت های عالی و منحصر به فرد

پرداخت های منحصر به فرد و عالی موجب می شود که پنجره آلومینیومی با هر نوع دکوراسیونی سازگار باشد. روکش پودری موجب میشود که در و پنجره آلومینیومی جذابیت داشته باشند. شما می توانید از انواع رنگ های طبیعی استفاده کنید تا محیط جذابی را خلق کنید. رنگ های متالیک نیز می توانند با در و پنجره آلومینیومی به کار بروند.

انواع پنجره آلومینومی

مزایا پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع پنجره آلومینیومی
انواع پنجره آلومینیومی

اجزای پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع پنجره آلومینیومی
انواع پنجره آلومینیومی
بیشترین کاربرد پنجره آلومینیومی ترمال بریک؛ در خانه های شخصی، ادارات مهم دولتی، شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها، برج های شیشه ای و خلاصه هر کجا که به پنجره نیاز باشد. با توجه به کاربرد فراوان پنجره آلومینیومی ترمال این محصول در هر جایی کاربرد دارد

پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک نیز از بهترین پنجره های موجود در کشورمان است که تفاوت هایی را با پنجره ترمال بریک دارد، پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک در صنایع ساختمان سازی بیشترین کاربرد را دارد. این نوع از پنجره به دلیل طراحی و شکل خاص خود در برابر ورود عوامل محیطی به داخل ساختمان بسیار مقاوم می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر در فضای اینترنت پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک را به راحتی سفارش دهید و تخفیفات آن ها نیز در این زمینه بهره مند شوید و در سریع ترین زمان آن را در محل خود تحویل بگیرید
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade

بارزترین مزایا پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade
اجزای پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

اجزای پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

کاربرد پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک زیاد است، به دلیل سازگار این نوع از پنجره ها با محیط زیست و همچنین از لحاظ صرفه جویی در انرژی، بیشترین کاربرد را در ساختمان های عمومی، خصوصی و دولتی دارند. با گسترش صنعت پنجره سازی در قرن ۲۱ دیگر نیازی به استفاده از پنجره های سنتی نیست. شما می توانید در هر کجا که هستید به پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک دسترسی داشته باشید. فقط کافیست در اینترنت در مورد این پنجره سرچ کنید، خواهید دید که دنیای از مطالب و فروشندگان این محصول برای شما به نمایش در خواهند آمد.
پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک و ترمال بریک

قیمت و عوامل تاثیر گذاری قیمت

قیمت پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک و ترمال بریک همواره یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب خریدار بوده است، در دهه های اخیر عوامل مختلفی بر قیمت این محصول در بازار فروش تاثیر گذاشته است، قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک بسته به کیفیت محصول و نوع آن متفاوت است. برای آگاهی از قیمت این محصول، شما می توانید به مراکز فروش مراجعه کنید و مارک های مختلف را با یکدیگر مقایسه و با توجه به کیفیت و قیمت یکی از آنها را انتخاب کرده و همچنین از طریق مراکز فروش اینترنتی به قیمت این محصول دسترسی پیدا کنیداما امروزه به دلیل فروش‌های آنلاین دیگر نیازی به مراجعه فیزیکی به مراکز فروش در شهرهای شلوغ نیست، بسیاری از شرکت‌های تولید کننده قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و با قیمت ارزانی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

آرمن مجری پنجره آلومینیومی

شرکت آرمن افتخار دارد در این سالها در کنار شما مشتریان محترم، موفقیت های بسیاری را در زمینه طراحی و نصب و اجرا پنجره آلومینیومی ترمال بریک و غر ترمال بریک را کسب نماید. سالها تجربه به ما آموخته که کیفیت بالای کار با قیمتی منصفانه عامل اصلی موفقیت خواهد بود. طراحی مدرن و ایده هایی نو و طبق آخرین ورژن های لوکس اروپایی باعث شده بتوانیم بیش از پیش رضایت شما عزیزان را کسب نماییم.

- پنجره-آلومینیومی در نمای ساختمانaluminum windows design
aluminum windows design

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب

متأسفیم ، هیچ پستی پیدا نکردیم. لطفا مورد دیگری را جستجو کنید.