پنجره های آلومینیوم ترمال بریک و غیر ترمال بریک

خانه » خدمات » سیستم های نما » پنجره های آلومینیوم ترمال بریک و غیر ترمال بریک

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

با پیشرفتی که در زمینه صنایع ساختمانی در چند سال اخیر داشته ایم، نوع جدیدی از پروفیل برای تولید در و پنجره آلومینیومی با مدلی خاص و اختصاصی و با محاسبات فنی دقیق وارد بازار درب و پنجره در کشورمان شده که ویژگی های منحصر به فردی در مقابل پنجره آلومینیومی های قدیمی دارد

پنجره آلومینیومی ترمال بریک، یکی از این پنجره هاست که به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند، عایق حرارتی، عایق رطوبتی، عایق صوتی و ساخت با تکنولوژی به روز توانسته جایگزین خوبی برای در و پنجره سنتی آلومینیومی شود

پنجره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل ویژگی هایی که دارد طرفداران زیادی را در بازار محصولات ساختمانی به خود اختصاص داده است.

پنجره آلومينيومی در نمای ساختمان - آرمن طرح و نما
پنجره آلومينيومی در نمای ساختمان

پنجره آلومينيومی مهم ترين المان نمای اسپايدر، يكی از نماهای مدرن است. در این نما شيشه های ساختمان به وسيله اتصالات نقطه ای به همديگر متصل مي شوند. نمای اسپايدر بيشتر در ساختمان های تجاری و اداری كاربرد دارد و هيچ سازه عمودی و افقی روی شيشه وجود ندارد.این نما در سازه های فلزی، كابلی و شيشه ای به روش های متنوع و مختلفی برقرار می شود و با توجه به كاربری ساختمان ، بارگذاری مورد استفاده قرار می گيرد.

ضرورت استفاده از پنجره آلومينيومی در ساختمان

پنجره آلومينيومی يكی از المان های ساخت ساختمان است كه مهندسين معماری به آن توجه می كنند. امروزه 47% در و پنجره های ساختمان، پنجره آلومينيومی است كه در بهينه سازی مصرف انرژی و عايق كاری ساختمان نقش مهمی را بازی می كنند.

مزايای پنجره آلومينيومی

عملكرد حرارتی

كارايی بالا داشته و كليه استانداردهای انرژی در آن ها رعايت شده و می توانند تا 60% از اتلاف انرژی جلوگيری كنند، به همين دليل نسبت به PVC برتری دارند و انرژی ساختمان را به نسبت بیشتری حفظ شود.

كاهش مقدار دی اكسيد كربن

براساس تحقيقی در مورد خانه های ملبورن، پنجره آلومينيومی دو جداره از هدر رفت انرژی جلوگيری می كنند، و همين قضيه باعث می شود كه عمر ساختمان ها به ميزان 100% افزايش يابد و بدين ترتيب عمر وسايل الكتريكی سرمايشی و گرمايشی 300 برابر شده و ديرتر خراب می شوند.

عمر بيشتر و هزينه نگهداری كم

آلومينيوم نسبت به اكسيداسيون مقاوم است و شرايط محيطی هوا نمی تواند بر پنجره تاثيرگذار باشد. آلومينيوم در مقايسه با برخی مواد اوليه هرگز دچار شكافته نشده و ترك بر نمی دارد و در نهايت موجب طول عمر بيشتر سازه می شود.

آلومينيوم در هر شرايط محيطی می تواند باقی بماند. شما با آلومينيوم می توانيد اهداف دكوراسيونی و محافظتی خود را جامه عمل بپوشانيد. حتی می توانيد آن را آنودايز كرده يا رنگ آميزی كنيد.

توانايی خريد

پنجره آلومينيومی در مقايسه با بقيه فريم های پنجره ارزان تر هستند. اين نوع پنجره ها به صرفه بوده و انرژی را با روش هاي عالی ذخيره كرده و از هدررفت انرژی جلوگيری می كنند.

انعطاف پذيری در طراحی

استحكام و انعطاف پذيری از مشخصات بارز آلومينيوم است. بدين معنی كه تخيل محدود شما می تواند موارد كاربری آن را محدود كند. آلومينيوم می تواند با هر ماده اوليه ای تركيب شده تا يك محصول نهايی باكيفيت توليد شود.

پرداخت های عالی و منحصر به فرد

پرداخت هاي منحصر به فرد و عالي موجب مي شود كه پنجره آلومينيومی با هر نوع دكوراسيونی سازگار باشد. روكش پودری موجب میشود كه در و پنجره آلومينيومی جذابيت داشته باشند. شما می توانيد از انواع رنگ های طبيعی استفاده كنيد تا محيط جذابی را خلق كنيد. رنگ های متاليك نيز می توانند با در و پنجره آلومينيومی به كار بروند.

انواع پنجره آلومینومی

مزایا پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع پنجره آلومینیومی
انواع پنجره آلومینیومی

اجزای پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع پنجره آلومینیومی
انواع پنجره آلومینیومی
بیشترین کاربرد پنجره آلومینیومی ترمال بریک؛ در خانه های شخصی، ادارات مهم دولتی، شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها، برج های شیشه ای و خلاصه هر کجا که به پنجره نیاز باشد. با توجه به کاربرد فراوان پنجره آلومینیومی ترمال این محصول در هر جایی کاربرد دارد

پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک نیز از بهترین پنجره های موجود در کشورمان است که تفاوت هایی را با پنجره ترمال بریک دارد، پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک در صنایع ساختمان سازی بیشترین کاربرد را دارد. این نوع از پنجره به دلیل طراحی و شکل خاص خود در برابر ورود عوامل محیطی به داخل ساختمان بسیار مقاوم می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر در فضای اینترنت پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک را به راحتی سفارش دهید و تخفیفات آن ها نیز در این زمینه بهره مند شوید و در سریع ترین زمان آن را در محل خود تحویل بگیرید
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade

بارزترین مزایا پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade
نمای پنجره آلومینیومی غیرترمال بریک - Non-thermal break aluminum window facade
اجزای پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

اجزای پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک

کاربرد پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک زیاد است، به دلیل سازگار این نوع از پنجره ها با محیط زیست و همچنین از لحاظ صرفه جویی در انرژی، بیشترین کاربرد را در ساختمان های عمومی، خصوصی و دولتی دارند. با گسترش صنعت پنجره سازی در قرن ۲۱ دیگر نیازی به استفاده از پنجره های سنتی نیست. شما می توانید در هر کجا که هستید به پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک دسترسی داشته باشید. فقط کافیست در اینترنت در مورد این پنجره سرچ کنید، خواهید دید که دنیای از مطالب و فروشندگان این محصول برای شما به نمایش در خواهند آمد.
پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک و ترمال بریک

قیمت و عوامل تاثیر گذاری قیمت

قیمت پنجره آلومینیومی غیر ترمال بریک و ترمال بریک همواره یکی از عوامل تاثیرگذار بر انتخاب خریدار بوده است، در دهه های اخیر عوامل مختلفی بر قیمت این محصول در بازار فروش تاثیر گذاشته است، قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک بسته به کیفیت محصول و نوع آن متفاوت است. برای آگاهی از قیمت این محصول، شما می توانید به مراکز فروش مراجعه کنید و مارک های مختلف را با یکدیگر مقایسه و با توجه به کیفیت و قیمت یکی از آنها را انتخاب کرده و همچنین از طریق مراکز فروش اینترنتی به قیمت این محصول دسترسی پیدا کنیداما امروزه به دلیل فروش‌های آنلاین دیگر نیازی به مراجعه فیزیکی به مراکز فروش در شهرهای شلوغ نیست، بسیاری از شرکت‌های تولید کننده قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و با قیمت ارزانی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

آرمن مجری پنجره آلومينيومی

شرکت آرمن افتخار دارد در این سالها در کنار شما مشتریان محترم، موفقیت های بسیاری را در زمینه طراحی و نصب و اجرا پنجره آلومینیومی ترمال بریک و غر ترمال بریک را کسب نماید. سالها تجربه به ما آموخته که کیفیت بالای کار با قیمتی منصفانه عامل اصلی موفقیت خواهد بود. طراحی مدرن و ایده هایی نو و طبق آخرین ورژن های لوکس اروپایی باعث شده بتوانیم بیش از پیش رضایت شما عزیزان را کسب نماییم.

- پنجره-آلومينيومی در نمای ساختمانaluminum windows design
aluminum windows design

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب

متأسفیم ، هیچ پستی پیدا نکردیم. لطفا مورد دیگری را جستجو کنید.

Call Now Button