نمای کرتین وال

خانه » خدمات » سیستم های نما » نمای کرتین وال

نمای کرتین وال یکی از سیستم های مدرن نمای ساختمان بوده که جز بهترین نمای شیشه ای با ساختار خود ایستا است. نمای کرتین وال جز نمای خشک محسوب می شود. نام دیگر سیستم کرتین وال، سازه های خود ایستا است، برای این که این نوع نما کاملا مجزا عمل می کند و فقط فشاره وارده از سمت خود را تحمل می کند. این نماها انواع و اقسام و زیادی در بازار محصولات ساختمانی دارد؛ و از مهمترین و پرکاربردترین آنها که حتما شما هم در شهرها دیده اید سیستم کرتین وال شیشه ای هستند.

در ساخت نمای کرتین وال شیشه ای مدرن، دیوار پرده از واحدهای بزرگی تشکیل شده است که در کارخانه و مطابق با استاندارد های روز دنیا و با فناوری بسیار پیشرفته در قطعات مشخص تولید شده و به محل حمل می شوند و بر روی ساختمان نصب می شوند.
معمولا از پروفیل های آلومینیوم برای تشکیل قاب های فلزی استفاده می شود که اصطلاحا به آن لامل گفته می شود. دریچه های بازشو موجود روی نمای شیشه ای مدرن، قبل از انتقال به محل در واحدهای مخصوصی تعبیه شده اند.
سیستم های نمای کرتین وال مدرن شیشه ای همه کاره هستند و امکان ادغام سایر سیستم‌ها مانند درها و پنجره های بازشو را فراهم می کنند. آنها جزو فناوری های جدید ساختمان به شمار می روند، بنابراین توسط سازندگان خاص تولید و یا اجرا می شوند، زیرا وابسته به دانش، مهارت، تخصص و تجهیزات خاص هستند.

 
نمای کرتین وال شیشه ای مدرن آرمن مجری نما - قیمت کرتین وال
اجرای نمای کرتین وال ساختمان دانشور

سیستم کرتین وال 

با پیشرفت صنعت ساختمانی به تدریج دیوار های حجیم گل، خشت، سنگ و همچنین انواع نماهای سنگی یا آجری جای خود را به نماهای مدرن و پیشرفته امروزی مانند سیستم کرتین وال و انواع دیگر آن داده اند.

سیستم کرتین وال (Curtain wall systems) در معادل فارسی به دیوار پرده ای معروف است. نما مدرن کرتین وال یا لامل شبیه به پرده و حائل بین دو فضا بوده که کاملا سبک و قابل انعطاف می باشد. این نوع نماها هیچ باری از ساختمان را به دوش نمی کشند و فقط نیروی وزن خودشان و دیگر نیرو های جانبی نظیر باد را تحمل می کنند.

سیستم نمای کرتین وال چیست؟

سیستم نمای کرتین وال یکی از نماهای ایستای مدرن ساختمان می باشد که سنگینی وزن بالای شیشه را بر روی سازه کرتین وال یا همان نمای لامل نگه می دارد. و هیچ گونه بار اضافی بر روی ساختمان باقی نمی ماند. نمای کرتین وال شیشه ای اگر به صورت صحیح نصب و طراحی شود ، سنگینی حاصل از وزن شیشه ای و بار انرژی های طوفان و بارندگی ها فقط نمای بیرونی را متوجه می کند. سیستم نمای کرتین وال curtainwall، یکی از بهترین نماهای شیشه ای ساختمان اط نظر سازه در ارتفاع می باشد که معمولا از نمای سبک و متریال آلومینیوم و شیشه استفاده می‌شود.

انواع سیستم کرتین وال - نمای شیشه ای کرتین وال - نمای کرتین وال- کرتین وال

تاریخچۀ کرتین وال   (Curtain Wall)

سیستم کرتین وال تا قبل از قرن نوزدهم حتی وجود خارجی نداشت. هیچ کس نمی دانست قرار است، دیوارهای بیرونی ساختمان ها که از جنس خشت ساخته می شدند، به سوی کدام مسیر سوق داده شوند. در آن عصر، دیوارهای بیرونی تمامی ساختمان ها معمولاً از خشت ساخته می شد. باورش سخت است ولی همین طور بود! یعنی نیرویی وارده بر روی کل سازۀ ساختمان، به دیوار به عنوان تکیه گاه منتقل می شد.
اگر نگاهی به تاریخچۀ نمای کرتین وال نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد، وقتی استفاده از فولاد در ساختمان و سازه های ساختمان کم کم رایج شد و شروع به گسترش در تمام نقاط جهان کرد، می توان گفت فرصتی طلایی ایجاد شد. دیگر لزومی نداشت نیروهای سنگین وارده بر روی سازه را ستون های کوچک ساختمان تحمل کنند.
ورود فولاد به سازه های ساختمانی موجب شد دیگر از دیوارهای بیرونی، که امروزه از نمای کرتین وال شیشه ای بهره مند شده است، به عنوان تکیه گاه استفاده شود. وقتی چنین رویدادی در صنعت ساخت و ساز ساختمانی ایجاد شد، دیگر دیوارهای بیرونی مجبور نبودند، باربر ساختمان باشند. دیوارهای بیرونی با وزن بسیار سبک تر و اندازه ای بزرگ تر از دیوارهای باربر خشتی ساخته می شدند. به این ترتیب سیستم کرتین وال وارد دنیای ساختمان سازی شد.

 

اجرای نمای کرتین وال توسط گروه تخصصی آرمن طرح و نما

نمای خشک کرتین وال شیشه ای

لوله آلومینیوم آنودایز شده و پانل ها با لایه های فلوروپلیمر جایگزین شده است که نوید عمر طولانی آن را می دهد. جریان انرژی از طریق دیوارها، پانل های نمای کرتین وال شیشه ای با مواد عایق مانند ایزوسیانورات ها یا پانل های کارخانه تشکیل شده که درجه های مختلفی از مقاومت حرارتی را از طریق خود پانل فراهم می کنند. با این حال همان درجه کیفیت عایق باید در سایر اجزای سیستم مانند لوله، مهر و موم و شیشه وجود داشته باشد یا بیش از حد بکار رفته باشد. مقاومت در برابر تراکم و ضریب مقاومت تراکم یاCRF، می تواند عملکرد حرارتی نسبی پنجره ها را با توجه به تراکم پیش بینی کند. هرچه CRF بالاتر باشد، مقاومت آن در برابر تراکم بهتر خواهد بود و یک عامل مهم در طراحی به حساب می آید.

 

اجرا و نصب سیستم کرتین وال
نمای ساختمان مدرن کرتین وال عایق صدا و گرما

نصب و اجرا راحت

نصب راحت شیشه مونتاژ در زمان کم

نمای شیشه ای کرتین وال عایق صدا و گرما

عایق صدا و گرما

به حداقل رساندن مصرف انرژی

waterproof-fabric

ضد آب

واشرهایی مخفی برای آب بندی نما

building

تنوع در طراحی

بدون محدودیت در انتخاب رنگ قاب آلومینیومی

Curtian walls - نمای کرتین وال - پروژه نمای کرتین وال
اجرای نماهای لوکس اداری و تجاری کرتین وال
سیستم شیشه ای کرتین وال درپوش دار- نمای کرتین وال - نمای مدرن شیشه ای
ساختار آلومینیومی کرتین وال
کرتین وال نمای شیشه ای کرتین وال - سیستم کرتین وال مدرن
نصب و اجرا نمای مدرن کرتین وال برای مراکز خرید
نمای شیشه ای کرتین وال تمام فریم - نمای کرتین وال - نمای کرتین وال شیشه ای - پروژه کرتین وال آرمن
دیوارهای شیشه ای و مدرن کرتین وال

ویژگی های نمای شیشه ای کرتین وال

نمای شیشه ای تولید شده با استفاده از کرتین وال (نمای لامل) را می توان یک نمای خود ایستا دانست. در این ساختار وزن بالای شیشه با استفاده از لامل ها و شاسی کشی های انجام شده مهار می شود و این امر باعث می شود تا بار مرده ای را بر روی ساختمان تحمیل نکنیم. در واقع می توانیم کرتین وال را به عنوان یک نوع نمای شیشه ای در نظر داشته باشیم که اگر به صورت استاندارد نصب شود، می تواند وزن شیشه ها و بار انرژی حاصل از باد و طوفان و بارندگی ها را به خود جذب کند و در واقع یکی از مهم ترین مسائل پیش روی ایمنی ساختمان ها به شمار می رود.
کرتین وال نمای کرتین وال - کرتین وال

کاربرد نمای کرتین وال شیشه ای

نمای کرتین وال شیشه ای در مقایسه با سایر نماهای موجود به خصوص نماهای سنتی کاربرد و خصوصیات بسیار زیادی در زمینه های مختلف دارد.
کاربرد نمای کرتین وال شیشه ای در زمینه های مختلفی قابل مشاهده بوده و با توجه به مزایا و قابلیت های بسیاری که به دنبال دارد در ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی و … مورد اجرا قرار می گیرد. در حالت کلی اگر بخواهیم کاربرد این سازه را مورد بررسی قرار دهیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انتقال نور: انتقال نور در طول روز به تمامی بخش های سازه یکی از مهمترین دلایل پرکاربرد بودن نمای کرتین وال می باشد. با بهره مندی از این نما انتقال نور به تمامی نقاط سازه به خوبی انجام شده و با بهره مندی از شیشه های رفلکس می توان مقدار نور داخل محیط ساختمان را تنظیم کرد.
 • زیبایی سازه: یکی از محبوب ترین دلایل انتخاب کرتین وال برای نمای خارجی ساختمان ها زیبایی ظاهری آن می باشد این نما قابلیت ترکیب با سیستم های نمای خارجی دیگر را دارا بوده و با تغییر رنگ شیشه ها می توان دید عمودی و افقی متنوعی را به وجود آورد.
 • حفاظت: از دیگر کاربرد نمای کرتین وال شیشه ای می توان به حفاظت از ساختمان در مقابل محیطی خارجی اشاره نمود. اجرای این دیوار از آلودگی های صوتی و محیطی، آب باران و ورود گرد و غبار به داخل سازه جلوگیری بعمل می آورد.
 • ملاحظات سازه: اجرای کرتین وال با داشتن زیرسازی مناسب در مقابل زلزله و سیل مقاوم می باشد و به صورت چشمگیری بار مرده سازه را کاهش می دهد. هم چنین این نما در برابر آتش سوزی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
 • همزمان با نصب نما می توانید سایر کارهای ساختمان را نیز انجام دهید.
 •  کنترل کیفیت بهبود یافته
 •  ساخت همزمان با آماده سازی سایت
 •  سرعت بسیار بالا در اجرای نما
 •  با کمترین نیروی کار می توانید این نما را نصب کنید
 •  عدم نیاز به به داربست برای نصب

انواع نمای کرتین وال شیشه ای

هر یک از سیستم کرتین وال با توجه به نیاز و شرایط پروژه توسط مهندسان و معماران انتخاب و در محل اجرا می شوند. برای این که بهتر با این موضوع آشنا شوید بهتر است با افراد دارای تخصص در این زمینه مشورت کنید؛ و یا به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید. در صورت تمایل می توانید برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره با آرمن طرح و نما به عنوان مجری، مشاور و طراح نماهای شیشه ای در تماس باشید. 

سیستم لاملی کرتین وال

سیستم لامل بخشی از نمای کرتین وال است که بسیار قابل توجه و بسیار مهم است. در واقع اصطلاح لامل به استراکچر های آلومینیومی در بخش شاسی کشی نما اطلاق می شود که به صورت افقی و عمودی روی نمای شیشه ای ساختمان قرار می گیرد تا از شیشه ها نگهداری کند. علاوه بر نگهداری شیشه، لامل ها عمدتا در حمایت از وزن مرده نمای شیشه ای نیز نقش خوبی دارند. نمای لامل یا همان نمای کرتین وال زیر مجموعه ای از نماهای خشک می باشد که از پروفیل های آلومینیومی به نام لامل برای شبکه بندی نما و شیشه برای فضای خالی بین لامل ها استفاه می شود. در نمای کرتین وال، لامل ها به دو شکل عمودی و افقی تقسیم میشوند. لامل های عمودی با نام مولیون(MULION) و لامل های افقی با نام ترنسم (TRANSOM) نامیده می شوند. تمامی لامل ها دارای شیارهایی از جنس لاستیک EPDM می باشد و به منظور آب بندی نما استفاده می گردد.
آرمن مجری نمای کرتین وال - کرتین وال - نمای کرتین وال
لامل کرتین وال دارای شیارهایی برای آب بندی نما است.
نمای ساختمان مدرن کرتین وال عایق صدا و گرما

Frameless Curtain Wall

نمای شیشه ای کرتین وال فریم لس، بدون خطوط ظاهری نمایان

نمای شیشه ای کرتین وال عایق صدا و گرما

Facecap Curtain
Wall

نمای شیشه ای فیس کپ یا درپوش دار کرتین وال

waterproof-fabric

Curtin Wall Half Face Glass View

نمای کرتین وال مدرن و شیشه ای نیم درپوش دار

building

Cartin Wall glass facade reinforced with steel

نمای شیشه ای كارتین وال تقویت شده با فولاد

نماسازی مدرن ساختمان با کرتین وال (curtain wall)

برای نماسازی مدرن ساختمان با کرتین وال نیاز به دانش، تخصص و مهارت است. با افزایش تعداد ساختمان های بلند، سیستم های سازه ای کرتین وال مدرن روز به روز پرتقاضا تر می شوند. در عصر حاضر، نمای کرتین وال شیشه ای اهمیت بالایی پیدا کرده است. چنین نمایی از اجزای زیر تشکیل شده است:

کرتین وال مدرن - قیمت کرتین وال - کرتین وال
سیستم کرتین وال مدرن از نماهای است که برای سازه های بلند بسیار پرکاربرد است.

نمای شیشه ای کرتین وال فیس کپ دار (Facecap)

سیستم درپوش دار فیس کیپ، یکی از انواع دتایل کرتین وال می باشد که خطوط آن به صورت نمایان است. در این نوع از نما قاب آلومینیومی برای دور شیشه به کار نمی رود و شیشه به صورت مستقیم بر روی نما قرار می گیرد. برای نگه داشتن آن شیشه بر روی نما از اتصالات استفاده می شود. همچنین لاستیک هایی که دور شیشه به کار می رود به خوبی آب بندی شده است. که دلیل استفاده از این مصالح به خاطر مقاومت بالا و وزن سبک این متریال است که توانسته در اکثر پروژه های مهم مانند برج های بزرگ اداری و تجاری و ساختان های عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

برخلاف دیگر نماهای شیشه ای کرتین وال، در این نمونه از نمای کرتین وال از پروفیل های عمودی و افقی برای نگهداری شیشه استفاده می شود و شیشه ها به این فریم پیچ می شوند و همچنین بر روی پیچ ها درپوش گذاشته می شود، زیرا فاقد لبه های نگهدارنده روی وال استراکچری های آلومینیومی خود است.

 

کرتین وال - نمای کرتین وال - سیستم درپوش دار فیس کیپ - نمای کرتین وال - دیتیل کرتین وال
در نمای فیس کپ شیشه به طور مستقیم و با اتصالات بر روی نما قرار می گیرد

نمای شیشه ای کرتین وال فریم لس (Frameless)

این نوع از نمای دتایل کرتین وال دارای فریم خاصی می باشد که از پشت به خوبی شیشه را قاب می کند و آن را روی نگهدارنده های مخصوص آلومینیومی نگه می دارد. سیستم کرتین وال فریم لس یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمانی می باشد که آب بندی مناسبی داشته و نصب آن ساده است. یکی از تفاوت های اصلی این نما با نمای های دیگر استفاده از فریم آهنی به جای آلومینیوم است.

در این نمونه از نمای شیشه ای از دو روش فریم لس یوچنلی (U channel frameless curtain wall) و همچنین اسپیسر یوچنل استفاده می شود. به این دلیل که فریم در حالت کلی قابل مشاهده نیست می توانیم انتظار داشته باشیم که بیشتر ساختمان ها از این شیوه استفاده کنند. این نما در نمای خارجی ساختمان قابل مشاهده نیست.

گفته می شود برای ساختمان های خاص مانند سازه های زیر ۲۰ متر مناسب است. میزان تحمل بار آن به خاطر نوع اتصال بیشتر است و به دلیل ظاهر زیبایی که دارد توانسته طرفدار زیادی را به خود جلب کند. شیشه های موجود در نمای شیشه ای فریم لس توسط لقمه های قرار گرفته در درون لامل کنترل می شوند.

نمای کرتین وال شیشه ای فریم لس - سیستم نمای کرتین وال
در نمای شیشه ای فریم لس به جای آهن از آلومینوم

نمای شیشه ای کرتین وال نیم فیس کپ

در این نمونه از نمای شیشه ای قسمت های عمودی و افقی پروفیل با استفاده از چسب های مقاوم در برابر انبساط نور خورشید تولید می شوند.

نمای شیشه ای کرتین وال نیم فیس کپ - نمای کرتین وال - نمای شیشه ای کرتین وال - قیمت کرتین وال - سیستم کرتین وال
در این نما ابتدا پروفیل الومینیومی نصب می شود سپس شیشه

نمای شیشه ای کرتین وال تقویت شده با فولاد

با استفاده از این شیشه می توانیم فشارهای جانبی وارده را به حداقل برسانیم و استحکام در این نمونه نما بیشتر از آن چیزی که تصور می کنید می شود. با استفاده از این روش می توانیم انتظار داشته باشیم که نمای شیشه ای در این مدل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

نمای کرتین وال - سیستم نمای کرتین وال - انواع سیستم های نما - نمای شیشه ای کرتین وال
این نمای کرتین وال مقاومت بیشتری دارد به همین دلیل از استقبال خوبی برخوردار بوده است

انواع روش اجرای نمای شیشه ای کرتین وال

کرتین وال لامل یا استیک در اجرای نمای شیشه ای ساختمان

در این سیسم کرتین وال تمام اجزای سازه ای در محل کار پروژه جمع می شوند. سیستم های ساخته شده از چوب برای نمای ساختمان با تکرار کم در بین اجزای سازنده، جایی که طرح های معماری پیچیده تر هستند و با تولید کارخانه می توان به مقیاس کمتری از هزینه ها دست یافت، بهینه است. از طرف دیگر نمای لامل استیک شامل اجزای لعاب دار و آلومینیومی است که از طریق کارخانه به صورت صفحاتی مونتاژ می شوند و به محل ساخت حمل می شوند. برای سازه های بلند که از اجزای تکراری استفاده می کنند، این روش از آن جهت مزیت های بسیاری دارد که تنظیمات کارخانه باعث نصب آسان آن می شود و در نهایت اجرای نمای شیشه ای ساختمان سریعتر تکمیل شود.

نمای کرتین وال - نمای کرتین وال -کرتین وال لامل یا استیک در اجرای نمای شیشه ای ساختمان - نمای کرتین وال
کرتین وال جز اولین نماهای شیشه ای به حساب می آید.
کرتین وال - نمای کرتین وال - دیتیل نمای کرتین وال - کرتین وال یکپارچه یا یونیتایز
کرتین وال یکپارچه یکی از رایج ترین روش ها برای پوسته ساختمان است.

کرتین وال یکپارچه یا یونیتایز در اجرای نمای شیشه ای ساختمان

این کرتین وال شامل یک بخش آلومینیومی اکسترود شده است که دارای یک کانال اختصاصی برای قرارگیری یک صفحه لعابی، یک لنگر یا قسمت دسترسی به طاقچه برای محکم کردن آستانه به یک دال بتونی یا دیواره دال ریخته شده به سمت داخلی آستانه و یک سیم کشی است. بخشی توسط آستانه و بخشی با پوشش سیم برای پنهان کردن کابلهای برق و سیم کشی مخابرات تعریف شده است. پوشش سیم نیز ممکن است شامل وسایل خروجی یا شاخه هایی باشد که در یک رابطه طولی مرتب شده اند.

سبک معماری نمای شیشه ای کرتین وال

به طور کلی می توان گفت که این سبک معماری امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به عنوان یکی از مهم ترین شیوه های معماری شناخته می شود. این سبک معماری را می توان یکی از موارد بسیار مورد نیاز در دنیای امروز دانست و ما می توانیم با استفاده از این سبک در ساختمان های مدرن بلند مرتبه، وزن سازه را تا حد زیادی کاهش دهیم.

انواع سیستم های معماری نمای شیشه ای کرتین وال شیشه ای

سیستم نمای سرامیک خشک - آرمن مجری نما
نمای کرتین وال قطعه ای گزینه مناسبی برای ساختمان های بلند نیست

کرتین وال عنکبوتی یا اسپایدر در اجرای نمای شیشه ای ساختمان

شفافیت و روشنایی از جنبه های اصلی نمای شیشه اسپایدر است. لعاب در این سیستم با استفاده از انواع اتصالات به صورت عمودی یا افقی بر روی سازه اصلی ثابت می شود. سازه اصلی ممکن است بر اساس نیاز پروژه از فولاد رنگ شده، فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته شود. 

اجرای نمای شیشه ای ساختمان در این سیستم با طراحی واضح و مبتنی بر نقاط ثابت فولاد ضد زنگ و طراحی معماری پیشرفته به دست می آید. شیشه های تک یا دو جداره ممکن است با ضخامت محاسبه شده مطابق با استاندارد اروپا اتخاذ شوند. نمای شیشه اسپایدر یک راه حل مدرن برای مجموعه های شیشه ای پیچ و مهره بیرونی است که شیشه ها را با استفاده از ثابت کننده های نقطه ای با یک ساختار پشتیبانی محکم می کند.


در کنار شیشه اسپایدر تثبیت کننده های فولاد ضد زنگ درجه یک برای جذب تمام بارهای استاتیکی و دینامیکی یعنی وزن زیاد شیشه، مقاومت در برابر باد، بار برف و انبساط دیفرانسیل به دلیل اختلاف دما و توزیع آنها به ساختار پشتیبانی طراحی شده اند. عناصر میانی که بین پیچ و شیشه وارد می شوند این اطمینان را به شما می دهند که انتقال یکنواخت تنش ها در حالی انجام می شود که از لرزش های محلی نیز جلوگیری شود. از دیگر ویژگی های برجسته کرتین وال اسپایدر ضد آب بودن آن است. آرمن در تمامی پروژه های نمای شیشه ای تست آب را اجرا می نماید.

اجرای نمای اسپایدر - نمای کرتین وال -سیستم نمای کرتین وال - آرمن مجری نمای ساختمان
این نما به دلیل نحوه نصبش نمای اسپایدر نامگذاری شده است

ساختار نمای ساختمان کرتین وال

ساختار سیستم کرتین وال متشکل از یک قاب های آلومینیومی سبک و پانل های شیشه ای مات و شفاف بوده. چنین نماهایی را می توان با ترکیبی از مصالح دیگر مانند چوب، به گونه ای طراحی کرد که علاوه بر زیبایی از عایق بالاتری نیز برخوردار باشند؛ اما مهمترین مصالح برای این کار در سراسر دنیا آلومینیوم و شیشه است. که دلیل استفاده از این مصالح به خاطر مقاومت بالا و وزن سبک این متریال است که توانسته در اکثر پروژه های مهم مانند برج های بزرگ اداری و تجاری و ساختان های عمومی مورد استفاده قرار گیرد.
سیستم نمای کرتین وال - نمای کرتین وال شیشه ای -
نمای کرتین وال یک نمای خودایستا و مدرن به حساب می آيد

نمای کرتین وال دو پوسته

این شیوه از اجرای نمای کرتین وال به دلیل این که میان دو پوسته درونی و بیرونی فاصله وجود دارد، به عنوان نمای دو پوسته شناخته میشود و یکی از منحصر به فرد ترین و زیباترین انواع نمای اجرا شده به شمار می رود.

عملکرد نمای کرتین وال دو پوسته

این نمونه از نمای دو پوسته می تواند عایق بهتری در برابر صدا و حرارت به شمار رود و در واقع به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد بیشتر شناخته می شود. امروزه بیشتر مشتریان این دسته از نما را ترجیح می دهند و در ساختمان های بسیاری از این محصول استفاده می شود

نمای کرتین وال -قیمت کرتین وال - نمای کرتین وال شیشه ای -
اگر می خواهید به هیچ عنوان اجازه عبور صوت را با هر درجه ای ندهید این نما بهترین گزینه است.

ویژگی نمای کرتین وال شیشه ای

در واقع در این نمونه از نما به این دلیل که لایه بیرونی از شیشه سخت است و لایه درونی از عایق، به همراه امکان گردش و جریان هوا می توانیم انتظار داشته باشیم که این نمونه از نما بتواند در نهایت عملکرد بسیار مناسبی را در عدم رد شدن حرارت داشته باشد و همچنین زیبایی بیشتری را به خود اختصاص می دهد.
تمامی خدمات مربوط به کرتین وال را می توانید از شرکت آرمن طرح نما دریافت کنید. این شرکت مفتخر است که می تواند بهترین خدمات را با هزینه ای بسیار مناسب در اختیار شما قرار دهد و شما می توانید از این خدمات در کوتاه ترین زمان استفاده داشته باشید.

نمای شیشه ای کرتین وال تقویت شده با فولاد - نمای کرتین وال - نمای کرتین وال شیشه ای - قیمت کرتین وال - نمای کرتین وال
نمای کرتین وال از مزایای فوق العاده ای نسبت به نمای عادی برخوردار است

مزایای سیستم نمای ساختمان کرتین وال؟

سیستم کرتین وال

مزایای نمای شیشه ای دو پوسته کرتین وال

 •  سختی زیادی را می تواند تحمل کند (فشار های جانبی باد و زلزله)
 •  از انحرافات سازه جلوگیری و آن را کنترل می کند
 • بارهای جانبی را به خوبی دفع می کند
 •  زیبایی خاصی دارد و باعث جلب توجه مردم می شود
 •  در مقایسه با سیر نما ها نورگیری بسیار خوبی دارد

مجری نمای کرتین وال در کشور

با افزایش تمایل کسب و کارها و حتی مالکان به داشتن ساختمان های لوکس استفاده از نماهای شیشه ای و مدرنی مانند کرتین وال رونق داشته است. از این رو آرمن طرح و نما مشاور، طراح و مجری انواع نمای کرتین وال شیشه ای، با داشتن نیرو های مجرب و کارآمد، طی چندین سال اخیر خدماتی را برای مشتریان عرضه می کند.

قیمت اجرای پروژه های نمای مدرن کرتین وال

نحوه محاسبه قیمت سیستم کرتین وال بستگی به قیمت پروفیل و همچنین شیشه و یراق آلات مورد استفاده دارد، بعد از مشخص شدن قیمت این مصالح شرکت های اجرا کننده درصدی را هم برای نصب و مونتاژ و همچنین دستمزد کارگران لحاظ می کنند.

کرتین وال - سیستم نمای کرتین وال شیشه ای
آرمن مجری اجرای نمای کرتین وال

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

آخرین مطالب

Call Now Button