سیستم پارتیشن آلوئو

پارتیشن شیشه، آلومینیوم و چوب (Alveo partition)

پارتیشن آلوئو (Alveo partition) یکی از مدرن ترین و شیک ترین انواع پارتیشن است که در محیط های اداری می توان از آن استفاده نمود. پارتیشن آلوئو با ترکیب هماهنگ شیشه، آلومینیوم و چوب طرح های مدرن و لوکسی را ایجاد می نماید. ظاهری بی نظیر در کنار عایق صوتی شیشه ها بسیار کارآمد محسوب می شود. سیستم پارتیشن آلوئو نصب راحت و سریعی نیز دارد. ماژول ها در کارگاه آماده شده و سپس به راحتی با توجه به فضای مشخص شده در محل نصب می گردد. نحوه ی طراحی، نصب و اجرای انواع پارتیشن آلوئو امری کاملا تخصصی است. در صورت تصمیم برای اجرای پارتیشن آلوئو در محل مورد نظر ابتدا باید از متخصصین امر مشورت بگیرید. گروه آرمن با افتخار آماده است که در کنار شما عزیزان هموطن در تمامی مراحل طراحی و اجرای پارتیشن های آلوئو با مدرن ترین ایده ها و با کیفیت ترین متریال را به انجام برساند.
پارتیشن آلوئو (Alveo partition) - آرمن طرح و نما
پارتیشن آلوئو (Alveo partition)

کاربرد پارتیشن آلوئو

پارتیشن اداری آلوئو به دلیل استفاده از شیشه در طراحی خود کاربردهای فراوانی پیدا کرده اند. استفاده از شیشه باعث می شود نور محیط افزایش پیدا کند و باعث بزرگتر دیده شدن محیط می شوند. به همین دلیل از این نوع پارتیشن نه تنها در فضاهای اداری بلکه در سالن های زیبایی، فضاهای منزل مسکونی، مراکز درمانی، هتل ها، اماکن عمومی و… به وفور استفاده می کنند.
پارتیشن اداری آلوئو - alveo partition
پارتیشن اداری آلوئو - آرمن طرح و نما

مزایای استفاده از پارتیشن آلوئو چیست؟

پارتیشن آلوئو (Alveo partition)
پارتیشن اداری - آرمن طرح و نما

قیمت نصب و اجرای پارتیشن آلوئو

فضاهای اداری، مسکونی، تجاری همه و همه می توانند با استفاده از پارتیشن آلوئو به قسمت های مجزا و دلخواه تقسیم شوند. قیمت پارتیشن اداری از عوامل مهمی به شمار می رود که در خرید آن بسیار اثرگذار است. این باور اشتباه مبنی بر گران بودن استفاده از پارتیشن آلوئو در بسیاری از افراد شکل گرفته است. هنگامی که میخواهید فضای مورد نظر خود را برای اجرای پارتیشن آلوئو بررسی کنید باید در نظر داشته باشید که مواردی وجود دارند که بر قیمت تمام شده نهایی تاثیر گذار هستند. مواردی مانند استفاده از پارتیشن شیشه و چوب و آلومینیوم، متراژ، رنگ، کیفیت یراق های مورد استفاده و… همگی می تواند قیمت نهایی را افزایش و کاهش دهند. ما در اینجا تعدادی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت نهایی کار را آورده ایم:

مهم ترین عوامل موثر بر قیمت

پارتیشن اداری - آرمن طرح و نما
پارتیشن تک جداره
شما به راحتی می توانید با تماس با کارشناسان گروه آرمن مجری انواع پارتیشن آلوئو درمورد طرح مورد نظر خود و هزینه نصب و اجرای مشاوره بگیرید و از آخرین قیمت ها آگاه شوید.
بر قیمت نهایی کار را آورده ایم:

آرمن مجری پارتیشن اداری​

گروه آرمن مجری انواع پارتیشن اداری با مدرن ترین طرح ها و با کیفیت ترین متریال در خدمت شما عزیزان هموطن می باشد. چنانچه قصد طراحی و نصب پارتیشن اداری در فضای مورد نظر خود را دارید کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید و از ایده ها و طراحی های لوکس گروه آرمن شگفت زده شوید. مطمئن باشید که ما منصفانه ترین قیمت ها را در کنار با کیفیت ترین محصولات برای شما در نظر گرفته ایم.
گروه آرمن مجری انواع پارتیشن اداری

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب