سیستم پارتیشن تک جداره

پارتیشن تکجداره

پارتیشن تکجداره (vitrum partition)، همانطور از نامش پیداست برای تفکیک و جداسازی فضاها از جمله فضاهای اداری، تجاری، مسکونی و… بکار می رود. با بکارگیری پارتیشن تکجداره در فضاهای بزرگ، می تواند از هدر رفت فضا جلوگیری کرد و فضای مورد نظر را به پرات های کوچک تر تقسیم نمود و کاربری های مختلفی برای آن در نظر گرفت. استفاده از پارتیشن ها باعث افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری می شود و همچنین در فضاهای مورد نظر باعث افزایش نظم و آرامش محیط می شود. با پارتیشن اداری تکجداره با هزینه ای مناسب قادر خواهید بود تا نیاز خود را به تفکیک فضا کاملا رفع کنید ضمن اینکه جابجایی آن نیز بنا به سلیقه و رضایت شما امکان پذیر است.
پارتیشن تکجداره نسبت به پارتیشن دوجداره دارای هزینه کمتری هستند و اصولا نحوه اجرای کار در آن ها ساده تر است. اما از نظر استحکام پارتیشن تکجداره و پارتیشن دوجداره تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند . در طراحی و اجرای پارتیشن های تکجداره از شیشه و آلومینیوم و MDF استفاده می شود و ضخامت پارتیشن حدود ۱.۵ تا ۱.۶ سانتی متر و همچنین ضخامت شیشه در آن حدودا ۰.۵ سانتی متر می باشد. استفاده از به روز ترین طراحی و ایده ها و اجرای کاملا حرفه ای انواع پارتیشن تکجداره در مجموعه آرمن صورت می گیرد.
پارتیشن تکجداره (vitrum partition)

کاربرد پارتیشن تکجداره

پارتیشن ها برای جداسازی تفکیک فضاها مورد استفاده قرار می گیرد. عموما از پارتیشن ها در فضاهایی مانند ادارات استفاده می شود زیرا با استفاده از آن می توان برای هر کارمند و یا هر بخش فضایی خصوصی و مخصوص را در نظر گرفت. استفاده از ترکیب آلومینیوم، MDF، شیشه های طرحدار، همچنین قابلیت جابجایی و تغییر آسان در آن باعث می شود که علاوه بر فضاهای اداری در فضاهایی مانند هتل ها، رستوران ها، فضاهای تجاری نیز بتوان از پارتیشن های تکجداره استفاده نمود.

در فضای منزل برای جداسازی فضای هال از پذیرایی و یا تفکیک فضای ورودی منزل از فضاهای دیگر از پارتیشن تکجداره استفاده می شود. در فضاهایی مانند هتل ها برای جدا کردن فضاهایی مانند لابی و کافه از قسمت های پرتردد مانند ورودی هتل استفاده می شود. استفاده از شیشه در پارتیشن تکجداره علاوه بر اینکه دید را محدود نمی کند، در عین تفکیک به بزرگتر نشان دادن فضا نیز کمک می کند.

پارتیشن تکجداره (vitrum partition)

مزایای استفاده از پارتیشن تکجداره

  • نصب سریع و بسیار آسان
  • پارتیشن تکجداره قابلیت تغییر و جابجایی را دارند
  • هیچ محدودیتی از نظر ابعاد و ارتفاع در ساخت آن وجود ندارد.
  • از نظر هزینه از سایر انواع پارتیشن است مقرون به صرفه تر می باشد
  • نصب و اجرای پارتیشن اداری باعث افزایش راندمان کاری در کارمندان خواهد شد.
سیستم پارتیشن مگنئو (Magneo partition)

قیمت نصب و اجرای پارتیشن تکجداره

همانطور که عرض شد در طراحی پارتیشن های تک جداره از متریال های مختلفی از جمله آلومینیوم، شیشه و… استفاده می شود. نوع متریال بکار رفته می تواند یکی از عوامل مهم در قیمت پارتیشن تک جداره اداری باشد. همچنین کیفیت متریال نیز با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته توسط کاربر می تواند متفاوت باشد. چنانچه تصمیم بر طراحی و اجرای هرگونه پارتیشن اداری گرفته این همکاران مشاور متخصص ما در گروه آرمن آماده پارسخگویی به شما عزیزان در زمینه قیمت و هزینه های مربوط به طراحی و اجرای انواع پارتیشن های اداری هستند.
پارتیشن تکجداره (vitrum partition)

آرمن مجری پارتیشن اداری تکجداره

در گروه تخصصی آرمن که کیفیت بالای خدمات در عین حال قیمت منصفانه به عنوان شعار اصلی تیم در نظر گرفته می شود. ما همواره سعی داریم به شعارهای خود جامه عمل بپوشانیم. ضمانت حسن انجام کار را به دلیل اطمینان از کیفیت بالای خدمات خود در نظر گرفته ایم تا شما نیز با خیالی آسوده پروژه های خود را به ما بسپارید. مشاورین تخصصی تیم آماده پاسخگویی به شما عزیزان در هر مرحله از کار از جمله، طراحی، اجرا و نصب می باشند.
پارتیشن تکجداره (vitrum partition)

پروژه های اخیر

آرمن مجری انواع پروژه های بزرگ و تجاری

گالری ها

آخرین مطالب