طراحی ویژه نمای ساختمان

آرمن مجری انواع نمای ساختمان

آرمن به عنوان مشاور، طراح و مجری انواع نمای ساختمان طراحی ویژه ای چون سقف شیشه ای (Skylight)، نرده ها با طراحی خاص (balustrade)، پانچ متال (Punch metal) و آفتابگیر های سقفی (Louvre) کمک می گیرد.

نمای ساختمان یکی از المان های مهم برای معرفی برند و هویت کسب و کار می باشد، آرمن طرح و نما با بکارگیری بروز ترین و مدرن ترین متریال نمای ساختمان در پروژه های ساختمان نقش مهمی دارد، نمای ساختمان پروژه های بزرگی چون “هتل اسپیناس پالاس، مجتمع اداری مارکیز، مجتمع تجاری اداری ملاصدرا، مجتمع اداری تجاری مهدیس رویان و…” توسط آرمن اجرا شدن است.

طراحی مدرن نمای ساختمان

یکی از مهم ترین بخش های ساختمان را می توان نما دانست. در واقع طراحی ویژه نما به شما کمک می کند تا ساختمان از تاثیرات آب و هوایی و جغرافیایی در امان باشد و همچنین در عایق بندی گرما و صوت نیز دارای تاثیر بسیار زیادی است. شکل ظاهری ساختمان شما نیز با استفاده از این طراحی بسیار زیباتر می شود. کاربرد طراحی ویژه نما امروزه بر کسی پوشیده نیست و علاوه بر زیبایی در ویژگی هایی نظیر وزن ساختمان نیز دارای تاثیر می باشد. پس می توانیم از این شیوه طراحی نما بیشترین استفاده را داشته باشیم.
استفاده از متریال در طراحی ویژه نما دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در واقع بر خلاف گذشته می توان گفت که استفاده از تجهیزات مدرن و متنوع در طراحی نما بیشتر شده است. در واقع فولاد ضد زنگ، شیشه، عایق ها، آلومینیوم، سرامیک و سایر متریال مورد استفاده در طراحی نما باعث شده اند تا انسان ها بتوانند بیشتر طراحی کنند. در واقع می توان گفت که استفاده از شیوه نوین طراحی نما می تواند به شما کمک کند تا طراحی بهتری داشته باشید و همچنین می تواند با کاهش میزان بار از روی ساختمان و همچنین می تواند به شما کمک کند تا عایق بندی و زیبایی بیشتری را انتظار داشته باشید. با توجه به این مسائل در ادامه بیشتر با شما همراه خواهیم بود.

کاربرد طراحی ویژه نما

همانطور که گفته شد، طراحی ویژه نما دارای کاربرد بسیار زیادی در بخش های مختلف ساختمان می باشد و باید با دقت بسیار زیادی نسبت به طراحی نما اقدام نمود. همچنین باید بدانید که نمای ساختمان شما به صورت مستقیم در عملکرد بهینه ساختمان به خصوص در مصرف انرژی برای تامین گرما و تهویه دارای تاثیر است و از این روی بهتر است که از مواد عایق استفاده شود. به یاد داشته باشید که این نمونه از طراحی اگر به صورت حرفه ای و مهندسی شده انجام شود، در وزن ساختمان شما نیز تاثیرگذار خواهد بود و در نهایت نیز می تواند به شهر جلوه ای بهتر دهد.

طراحی ویژه نما با استفاده از متریال روز دنیا باید انجام شود و دارای اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع می توان گفت که این مسئله می تواند به شما کمک کند. در واقع این طراحی باید توسط افراد حرفه ای انجام شود و می تواند به شما کمک کند تا پیاده سازی نما دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

اهمیت طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان به طور کلی از لحاظ ایمنی، زیبایی و میزان مصرف انرژی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی نسبت به طراحی ویژه نما اقدام شود. در واقع هر ساختمان با توجه به منطقه جغرافیایی و نوع ساختمان به همراه تعداد طبقات باید نسبت به انجام آن اقدام کنید. در واقع می توان گفت که طراحی ویژه نما برای شما باید به گونه ای انتخاب شود تا بتواند عملکرد بسیار مناسبی را برای شما داشته باشد. طراحی ویژه نما دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی انتخاب و خریداری شوند.

خصوصیات طراحی ویژه نما

در طراحی ویژه نما باید دقت داشته باشید که پیاده سازی نما و همچنین سازگاری محیط در کنار عایق بندی مناسب دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید با دقت بسیار زیادی تمامی خصوصیات مورد نیاز رعایت شود که این کار تنها باید توسط افراد حرفه ای پیاده سازی شود.

 آرمن طرح و نما در زمینه سیستم نمای ساختمان به عنوان مجری و مشاور پروژه های بزرگ فعالیت دارد در صورت تمایل به همکاری مشترک یا دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

Call Now Button