مجری نمای خشک

مجری نمای خشک باید مهارت، خلاقیت و تجربه ویژه ای داشته باشد تا بتواند این نما را در ساختمان اجرا کند. مجری نمای خشک در واقع فرد یا شرکتی می باشد که مسئولیت نصب و اجرای نمای خشک را بر عهده می گیرد. با توجه به مهارتش و شناخت مناسب از انواع پوشش می توانید مشورت و کمک های لازم را دریافت کنید.

 

نمای خشک
نمای خشک

آشنایی با انواع نما خشک

برای اینکه شما هم با انواع نما خشک و کارایی آنها آشنایی داشته باشید برخی از آنها را در ذیل بیان می کنیم:

 1. سیستم های فایبر سمنت :

  یکی از انواع نما خشک سیستم های فایبر سمنت می باشد. این نوع نما طرح ها و رنگ های گوناگونی دارد. کسانی که مجری نمای خشک می باشند این نوع نما را بیشتر برای ساختمان هایی که باید مقاومت بسیاری در برابر آتش سوزی و امواج داشته باشند پیشنهاد می دهند. الیافی که در این نوع از نما وجود دارد مقاومت بسیار بالایی ایجاد می کند، به همین دلیل در برابر هر ضربه ای مقاوم است.
  عملکرد این نما در هر دو نمای بیرونی و نمای داخلی بسیار مناسب بوده و به خوبی دیوار ها را پوشش می دهد. بنابراین بهترین پنل های مقاومت در برابر رطوبت و نور داشته این گزینه است.

  نمای خشک
  نمای خشک
 2. چ پی ال :

  مجری نمای خشک استفاده از این نوع نما را بیشتر به کسانی توصیه می کنند که یک نمای تزئینی می خواهند. این نوع از نما در اندازه و ابعاد گوناگونی تولید می شود و زیبایی ساختمان را بسیار افزایش می دهد. دوام و مقاومت پنل هایی که در این نوع از نما به کار می رود در برابر مواد شیمیایی بسیار بالا می باشد.
  همچنین جری نمای خشک از این نوع پنل ها برای آراستن آسانسور و ساخت کابینت های آشپزخانه استفاده می کند. یکی دیگر از کاربردهای این پنل صنایعی مانند خودروسازی و واگن سازی می باشد.

 3. سرامیک :

  در بیشتر ساختمان های معمولی مجری نمای خشک از سرامیک این نما استفاده می کند، استفاده از این نوع نما بیشتر برای نمای خارجی ساختمان است. به طور کلی یکی از مناسب ترین و متداول ترین مصالح ساختمانی این نوع می باشد.

 4. کامپوزیت آلومینیومی :

  مجری نمای خشک استفاده از نوع نما را برای زیبایی بیشتر ساختمان پیشنهاد می دهد، همچنین مقاومت و دوام این نوع از نما به این دلیل که چند لایه است بسیار بالا می باشد.

 

شرکت آرمن طرح و نما ، به عنوان مجری نمای خشک به صورت کاملا ویژه از نمای خشک از نوع سرامیک خشک در نما استفاده می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *