خدمات پارتیشن اداری

سرفصل مطالب
پارتیشن اداری- آرمن مجری نمای ساختمان - قیمت پارتیشن اداری - انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری یکی از جدیدترین خدماتی است که در زمینه دکوراسیون ارائه می شود که به کمک آن شما فضایی را با هر ویژگی که بخواهید می توانید ایجاد کنید. دیگر نیازی نیست که نگران سر و صدا های زیاد که باعث عدم تمرکز کارمندان می شوند و یا کمبود اتاق در اداره ی خود باشید زیرا شما می توانید با انتخاب مناسب ترین مدل های پارتیشن بندی اداری علاوه بر زیباترین و کاربردی ترین فضا ها،  بزرگترین و یا کوچکترین اتاق های مجزا و یا حتی ایزوله را نیز در شرکت و یا سازمان خود ایجاد کنید.

مدل های پارتیشن اداری

انواع مختلفی دارند از این محصول وجود دارد که شما می توانید متناسب با فضا و کاربرد مورد نیازتان بهترین مدلهای پارتیشن را انتخاب کنید. بلندی پارتیشن ها می تواند از کف تا سقف و یا کوتاه تر باشد .اندازه ی دهانه ی درب ها نیز متفاوت است که شما می توانید با کمک گرفتن از نصاب پارتیشن اداری متخصص پر کاربردترین پارتیشن اداری مناسب برا شرکتتان را انتخاب کنید. علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد پارتیشن ها در جنس های مختلفی نیز ارائه می شود که شما می توانید جنسی با کیفیت را متناسب با هزینه ای که برای این کار در نظر دارید انتخاب کنید. در زیر انواع دیگر مدل های پارتیشن آمده است:

 پارتیشن اداری دوجداره - قیمت پارتیشن اداری - انواع پارتیشن اداری
پارتیشن اداری دوجداره

قیمت پارتیشن اداری

امروزه پارتیشن های اداری گسترش زیادی پیدا کرده اند و در انواع گوناگونی در بازار موجود است. این محصول هم اکنون در متریال های متفاوتی تولید می شود مانند پارتیشن اداری چوبی، پارتیشن شیشه ای، آلومینیوم، ام دی اف و یا ترکیبی از این پارتیشن ها. بدون شک مهم ترین عامل در تعیین قیمت پارتیشن اداری همین جنس به کار رفته و ابعاد مورد نظر است.

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری انعطاف پذیری زیادی در طراحی فضاهای اداری به شما می دهد. انجام این کار به این معنی است که شما به راحتی قادر به ایجاد تغییرات در فضا با توجه به نوع سیستم اداری می باشید. اکثر مردم فکر می کنند مزیت این محصول فقط جداسازی فضاها می باشد اما  ما در زیر دیگر مزایای استفاده از پارتیشن اداری را برای آشنایی بیشتر شما آورده ایم :

  • طرح ها و رنگ های مختلف
  • امکان چاپ لوگو شرکت بر روی آن
  • فراهم کردن فضایی مناسب و بدون سر و صدا برای کارمندان
  • هزینه کمتر برای ایجاد تغییرات در ساختمان
  • صرف زمان کمتر برای ایجاد تغییرات
  • قابلیت ایجاد تغییراتی در دکوراسیون مطابق سلیقه مشتری
  • استفاده بهینه از فضا
  • استفاده از مدل متحرک متحرک برای ایجاد تغییرات در فضا
  • تقسیم فضاهای بزرگ به فضاهای کوچکتر بدون آسیب رساندن به ساختمان
  • ساخت فضای خصوصی برای هر کارمند
پارتیشن اداری - انواع پارتیشن اداری - قیمن پارتیشن اداری - آرمن مجری پارتیشن اداری
پارتیشن اداری – آرمن طرح ونما

برتری پارتیشن بندی با وجود معایب مطرح شده

معمولا افرادی به سراغ پارتیشن بندی ساختمان می روند که ساختمانی را اجاره کرده اند و اجازه ی ایجاد تغییرات در ساختمان را ندارند و وقتی که می خواهند پارتیشن بندی را اجرا کنند فکر می کنند قیمت نصب پارتیشن اداری بالا می باشد اما اگر این قیمت را با هزینه های بنایی لازمه برای ایجاد تغییرات در ساختمان مقایسه کنند می بینند که قیمت ها زیاد هم بالا نیستند .

عیب دیگر از نظر بعضی ها دوام کمتر آن نسبت به دیوارهای دائمی می باشد اما با توجه به تجربه کسانی که از این محصول استفاده کرده اند طول عمر آنها آنقدر ها هم کم نمی باشد و شما می توانید به راحتی . بدون به وجود آمدن مشکلی سال ها از آن استفاده کنید و همچنین با در نظر گرفتن مزایای بیشمار آن می توان از معایب مطرح شده به سادگی چشم پوشی کرد .

برتری دیگری که دارد متحرک بودن آن است. یکی از موضوعاتی که امروزه همه درگیر آن هستند کم بود جا و فضا می باشد. ممکن است شما تعداد اتاق های بسیار کمی در شرکت خود داشته باشید و فضای لازمه برای نصب پارتیشن ثابت را نیز نداشته باشید پس می توانید با نصب پارتیشن متحرک هر زمان که بخواهید یک اتاق بسازید و بعد از اتمام کار دوباره آن را به حالت اولیه برگردانید.

منابع :

www.archiproducts.com

www.globalindustrial.com

 
Share on linkedin
لینکدین
Share on pinterest
پینترست
Share on telegram
تلگرام

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.