سرفصل مطالب
قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری بر اساس چندین عامل محاسبه می شود که به ترتیب شامل نوع دیوارهای اداری مورد نیاز و انواع مختلفی از سیستم های پارتیشن اداری که می تواند شبیه به هم باشد اما کیفیت های مختلف کاهش صدا و عملکرد آتش را ارائه می دهد. برای رتبه بندی، یک پارتیشن خوب دارای عایق صدای خوب است که مطابق با چنین سیستمی باید به یک سیستم ۷۵ میلی متری نگاه کنید. اگر تنها به دیوارهای اداری استاندارد نیاز دارید، سیستم ۵۰ میلیمتری ارزانترین است. به این ترتیب شما می توانید قیمت پارتیشن اداری را برآورد کنید.

علاوه بر این برای تعیین قیمت پارتیشن اداری، باید نوع درهای مورد نیاز برای پارتیشن را باید مشخص کنید. آیا پارتیشن شیشه ای مورد نیاز است ، آیا شما یک سیستم تقسیم شیشه ای بدون قاب نیاز دارید؟ هر یک از این عوامل می تواند در قیمت پارتیشن اداری تاثیرگذار باشد.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای نسبت به دیگر پارتیشن های اداری متفاوت است. شما می توانید پیش از اقدام به طراحی و ساخت پارتیشن شیشه ای، از یک متخصص برای این مورد بخواهید که مکان را مورد ارزیابی قرار دهد و قیمت پارتیشن اداری شیشه ای را در نهایت به شما اعلام کند. اکثر تولید کنندگان این نوع پارتیشن ها، تمام دیوارهای پارتیشن شیشه ای را مستقیماً از تولید کننده تحویل می گیرند تا قیمت پارتیشن اداری تمام شده به حداقل برسد.
از سفارش تا نصب 
شما می توانید به کمک سیستم های حسابرسی بسیاری از سایت های ارائه دهنده پارتیشن های اداری اعم از شیشه ای و غیرشیشه ای، قیمت را برای دیوارهای شیشه ای و درب های شیشه ای را به صورت تخمینی محاسبه کنید. ما می خواهیم بیش از هر چیزی، در مورد آنچه شما به دنبال آن هستید و آنچه که امیدوارید به دست آورید و البته اندازه فضای مورد استفاده بدانید، کمک کنیم. می توانید طرح دستی، اندازه گیری یا حتی عکس هایی از فضایی را که نیاز به نصب شیشه دارد برای ما ارسال کنید تا قیمت را به شما اعلام کنیم. گاهی اوقات بهترین کار این است که فضایی را که می خواهید تغییر دهید بررسی کنید و سپس با یک متخصص پارتیشن ادارای در این مورد صحبت کنید که با انجام یک بازدید رایگان از محل، مراحل کار، میزان تجهیزات مورد نیاز و در نهایت قیمت پارتیشن اداری را به شما اطلاع دهد.
پیشنهاد ما برای شروع کار شامل قیمت پارتیشن اداری است که شما برای کار پرداخت خواهید کرد. سپس پس از دریافت تأیید، می توانید تاریخ نصب و ساخت موارد مورد نیاز را مشخص کنید. زمان تولید اکثر تولیدکنندگان معمولاً ۷ روز کاری برای تولید و ساخت پارتیشن اداری است. نصب معمولاً به دو مرحله تقسیم می شود. مورد اول قاب آلومینیومی است که با هر رنگی پوشانده شده است. هنگامی که قاب آلومینیوم در جای خود قرار گرفت، اندازه گیری دقیق شیشه ای که باید روی آن قرار گیرد، برداشت و شیشه ها بریده می شود. قیمت پارتیشن اداری با توحه به تجهیزات اضافه تری که ممکن است در طول پروژه مورد نیاز باشد نیز استخراج می شود.

پارتیشن اداری
آرمن مجری پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری زونینگ

یک روش طراحی و برآورد قیمت، زونینیگ است که استفاده هوشمندانه از هر فضای زندگی و تجاری را ترویج می کند. با پیشرفت فن آوری های مدرن، این روند ایجاد یک مشکلات عظیم برای صاحبان املاک را متوقف شد. راه حل های مختلفی از تقسیم کننده های فلزی گرفته تا شیشه ای با گردش هوای بیشتر ارائه شد. همه اینها یک مزیت بی نظیر دارند و آن نیز این است که هیچ گونه ساخت و ساز عمده ای را طلب نمی کنند. یعنی صاحبان خانه می توانند در کل قیمت پارتیشن اداری و همچنین زمان خود صرفه جویی کنند. سازه های شیشه ای شفاف یک امر مهم و ایده آل برای استفاده در مناطق مسکونی و تجاری هستند. پارتیشن های شیشه ای هر اتاقی را به فضایی جذاب، کاربردی، راحت و مدرن تبدیل می کنند. برآورد قیمت پارتیشن اداری بسته به فضای مورد نظر شما است.

 

تاثیر خصوصیات متمایز در قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای همزمان چندین مشکل را حل می کنند. آنها فضا را مطابق با نیازهای فعلی تقسیم کرده و عنصری شیک از فضای داخلی را نشان می دهند. مزایای استفاده از چنین محصولاتی علاوه بر قیمت پارتیشن اداری تمام شده بیشمار است که به ترتیب زیر می باشند:

  •  پارتیشن های شیشه ای به شما این امکان را می دهد تا ضمن ایجاد سطح عالی از نور، در فضا صرفه جویی کنید.
  • آنها اتاقهایی جداگانه با کمترین زمان و نیروی کار، عایق صوتی عالی و سطح کافی از حریم خصوصی ایجاد می کنند. محصولات شیشه ای یک عنصر طراحی شیک است و فرصت های گسترده ای را برای اجرای ایده های مبتکرانه و طرح های جسورانه فراهم می کنند.قیمت پارتیشن اداری شیشه ای نسبت به سایر پارتیشن ها مناسب تر است، چرا که هزینه نگهداری کمتری را نیز در بر دارد. علاوه بر ایت قیمت پارتیشن اداری شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان آنها را به ترتیب زیر دسته بندی کرد:
    ۱. ابعاد و تعداد مواد مورد استفاده
    ۲. ویژگی های طراحی محصول
    ۳. نوع و کیفیت سخت افزار
    ۴. پیچیدگی نصب
پارتیشن شیشه ای - پارتیشن اداری
پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بدون قاب

پارتیشن شیشه ای بدون قاب ابتدایی ترین و ارزان ترین نوع است که به طور گسترده در فضاهای مسکونی و تجاری استفاده می شود. واضح است که هرچه پارتیشن بزرگتر باشد، قیمت بالاتر خواهد بود، زیرا قیمت گذاری بر اساس هر فوت مربع محاسبه می شود. به عبارت دقیق تر، محاسبه  با ارزیابی دامنه و قیمت گذاری هزینه های شیشه، قاب بندی و سخت افزار تاثیر می گذارد. طراحی در اینجا عامل اصلی می باشد. سفارشی سازی شامل انتخاب آپشن های درب و نوسان قیمت در انتخاب مدل است. ارتفاع درب، انواع قفل، دستگیره و لولا، قاب بندی و شیشه نیز لیستی مختلف را ارائه می دهد که بر هزینه کل تأثیر می گذارد.
شرایط نصب از اهمیت کمتری برخوردار نیستند زیرا اصلاع ناهموار دهانه مشکل بزرگی را برای نصب کنندگان ایجاد می کنند. اما در مورد هزینه ناامید نشوید، پارتیشن های شیشه ای بدون قاب را می توان با اندکی افزایش هزینه، انتخاب کنید. دامنه متوسط تغییرات قیمت پارتیشن بدون قاب از ۲۵ تا ۷۵ دلار در هر فوت مربع متغیر است. پارتیشن های آلومینیوم و شیشه گزینه ای بسیار محبوب برای فضاهای اداری است. ضخامت قاب آلومینیومی و امکان نصب شیشه در دو طرف پروفیل، این سیستم را به یکی از بهترین تقسیم کننده های فضا با شیشه عایق صدا تبدیل کرده است. نوع پارتیشن عامل اصلی تعیین کننده قیمت پارتیشن اداری است. با این حال به دلیل گزینه های نامحدود طراحی، طراحی نقش بزرگتری را در تعیین قیمت پارتیشن اداری ایفا می کند. قاب آلومینیومی امکان ایجاد الگوهای متقاطع را فراهم می کند و شیشه ها را در مربع های خاصی بیرون می گذارد که می توانند به اندازه ۲ در ۲ فوت باشند.

Share on linkedin
لینکدین
Share on pinterest
پینترست
Share on telegram
تلگرام